Spektakl na Parku Mladeži: Slavni Udinese svladao Crvene s 2:1

• Udinese danas igra na Parku Mladeži
Piše: Index
subota, 12.10.2013. 16:56

NA Parku Mladeži odigrao se revijalni susret RNK Split - Udinese. Gosti su slavili s 2:1.

Split je bolje otvorio utakmicu, te propustio nekoliko prilika što je talijanska momčad kaznila u 26. minuti. Lopez je uposlio natrčalog Fernandesa koji pogađa desni kut Splitovog gola. Deset minuta kasnije gosti su udvostručili vodstvo nakon što se Lopez maestralno oslobodio četvorice igrača i svladao Zagorca.

Domaći su poraz ublažili u drugom poluvremenu iz jedanaesterca. Roce je srušen u kaznenom prostoru, a siguran s jedanaest metara bio je Belle.

Sastavi:

SPLIT: Zagorac, Radotić, Radeljić, Glumac, Glavina, Dujmović, Vojnović, Mršić, Belle, Erceg, Roce.

UDINESE: Benussi, Piccoli, Gomes, Ranegie, Lopez, Fernandes, Pereyira, Heurtaux, Merkel, Pinzi.