HNL

Teška ozljeda Balabana

četvrtak, 24.4.2003. 12:02

BOŠKO BALABAN teško se ozlijedio u srijedu na prijateljskoj utakmici u Bjelovaru protiv momčadi koju su činili igrači NK Bjelovar i NK Mladost Ždralovi.

Dinamovci su gostovali u Bjelovaru na proslavi 95-godišnjice Nogometnog kluba Bjelovar i 60 godina Nogometnog kluba Mladost Ždralovi.

No, iako je Dinamo pobijedio 10:2, Ćiro nije imao razloga za veselje.

Naime, Boško Balaban se ozlijedio 2 minute prije kraja prvog poluvremena. Nitko ga nije ni taknuo, nego je krivo stao i morali su ga iznijeti s terena. Prve liječničke procjene nisu dobre. Balaban je izgubljen za susret sa Cibalijom, a tek će snimanje skočnog zgloba pokazati o čemu se točno radi.

Ozljeda Balabana nije jedino što je mučilo Ćiru.

Početak utakmice Dinamovci su odigrali katastrofalno, tek nakon Ćirinih savjeta počeli su igrati kako treba. Već u osmoj minuti Plavi su gubili 0:2, no tada im je krenulo.

Strijelci za Dinamo bili su Poldrugač, Marić, Kranjčar, Balaban, Mitu 2 gola, Cesar, Dragičević, Mikić i Zahora. Zahora je zabio posljednji pogodak škaricama. Za domaće su zabili Pećar i Islami.