Tevez izvrijeđao Allegrija nakon izmjene: "Plašljivi kurvin sine"

• Carlos Tevez, junak pobjede Juventusa protiv Reala od 2:1, izvrijeđao je trenera Massimiliana Allegrija zbog izmjene u 85. minuti
Piše: A.Ha.
srijeda, 6.5.2015. 12:11

Screenshot (Youtube)

CARLOS TEVEZ, junak pobjede Juventusa protiv Reala od 2:1, izvrijeđao je trenera Massimiliana Allegrija tijekom utakmice u Torinu.

Trener talijanskog prvaka pet minuta prije kraja odlučio je izvesti Teveza, a u igru ubaciti defenzivnijeg Pereyru kako bi sačuvao prednost uoči uzvratne utakmice polufinala Lige prvaka.

Razočaran time, strijelac drugog gola za Juventus prilikom izmjene treneru je, tvrde čitači s usana, poručio: "Ti plašljivi kurvin sine!"

Tevezu, najboljem strijelcu Serie A, ugovor s Juventusom istječe 2016. godine, a talijanski prvak ga želi zadržati dotad unatoč želji Argentinca da se vrati u svoju Bocu.