Tevez odveo Juve do pobjede na San Siru, Lazio slavio u Firenzi

• Juventus je u derbiju 26. kola talijanskog nogometnog prvenstva na San Siru pobijedio Milan 2:0
Piše: Hina/A.Ha.
nedjelja, 2.3.2014. 23:04

JUVENTUS je u derbiju 26. kola talijanskog nogometnog prvenstva na San Siru pobijedio Milan 2:0.

Milan je dominirao i bio bolji u prvom poluvremenu, propustio niz prilika, a kazna za silne promašaje stigla je u 44. minuti kada je Juventus preko Llorentea poveo. Llorente je zabio na asistenciju Teveza. Sve dvojbe oko pitanja pobjednika riješio je sam Tevez u 68. minuti sjajnim pogotkom s ruba kaznenog prostora.

Gostujuću pobjedu ostvario je i Lazio koji je u Firenzi pobijedio Fiorentinu s 1:0. Pogodak odluke zabio je Lorik Cana u 4. minuti. Ante Rebić nije bio u krugu kandidata za nastup u momčadi Fiorentine zbog ozljede.

Napoli je na gostovanju kod Livorna odigrao 1:1, a hrvatski nogometaš Josip Radošević nije nastupio za gostujući sastav.