HNL

Varteks uvjerljivo poražen od Domžala

petak, 7.7.2006. 22:24

VARTEKS je u Brežicama, u drugoj prijateljskoj pripremnoj utakmici poražen od momčadi Domžala s 2:0, što je bio i rezultat na poluvremenu.

Varaždinci su susret započeli u sastavu; Mađarić, Ipša, V. Vuk, Halilović, Vukman, Melnjak, Šafarić, Pokrivač, Jertec, Kardum i Novinić. Zadovoljavajuće su odradili  tek 15-tak minuta te unatoč nekolicini izglednih prilika nisu uspjeli svladati raspoložene Slovence koji su proteklu sezonu završili na 2. mjestu nacionalnog prvenstva.

U drugome dijelu trener Varteksa Zlatko Dalić dao je priliku ostalim mladim igračima međutim rezultat je ostao nepromijenjen.

Čini se da će Varteksova struka imati puno razloga za razmišljanje o početnoj 11-estorici koja bi za tjedan dana trebala pokušati izboriti povoljan rezultat u prvom susretu pretkola Kupa UEFA protiv Tirane.

Sutra (subota 8.7.2006.) Varteks očekuje još jedan trening ispit kad će igrati s županijskim ligašem NK Vindija iz Donje Voće a utakmica počinje u 18 sati.