HNL

Varteksu samo bod u Puli

nedjelja, 30.7.2006. 20:18

VARAŽDINSKI Varteks je u svojoj prvoj prvenstvenoj utakmici ove sezone, odigrane u Puli protiv istoimenog domaćina, uspio izvući samo bod.

Već u 9. minuti domaćini su došli do vodstva, Koprić je nesmotreno poslao loptu u vlastitu mrežu. No, samo tri minute kasnije Varaždinci su uspjeli izjednačiti.

Neven Vukman iskoristio je zbunjenost domaće obrane, te glavom pogodio za 1:1.

Nakon izjednačenja kontrolu nad igrom preuzeo je Varteks, Varaždinci su imali više loptu u nogama, te kombinirali oko šesnaesterca Pule.

Do kraja prvog poluvremena obje momčadi su upisale po nekoliko prilika, ali igrači su nakon 45 minuta u svlačionice otišli uz rezultat 1:1.

Drugo poluvrijeme u Puli prošlo je bez većih uzbuđenja, igralo se pretežno na sredini terena.

Gosti su mogli povesti u 71. minuti, ali Novinić nije uspio iskoristiti vrlo izglednu šansu.

Od 83. minute Pula je ostala s deset igrača, crveni karton dobio je Ivtić.

Prilično nezanimljiv susret završio je rezultatom 1:1.