Veterani Hajduka pobijedili Sabor 4:1, Canjuga igrač susreta

ponedjeljak, 5.5.2003. 20:35

U REVIJALNOJj nogometnoj utakmici na Poljudskom stadionu momčad veterana Hajduka pobijedila je reprezentaciju Hrvatskog sabora 4:1 (1:0).

Utakmica je odigrana povodom predstojećeg blagdana sv. Dujma zaštitnika grada Splita, a na poljudskim tribinama okupilo se oko 200-tinjak gledatelja. Igralo se dva puta po 30 minuta.

Veterani Hajduka poveli su golom Zorana Vulića u posljednjoj minuti prvog poluvremena. Na 2:0 povisio je Zdenko Adamović u 36. minuti, a potom je Zlatko Canjuga koji je proglašen najboljim igračem utakmice smanjio na 2:1 u 43. minuti. Samo dvije minute kasnije saborski zastupnici su u samo jednoj minuti primili dva pogotka, a strijelci su bili Ivan Todorić i ponovno Zdenko Adamović.

U večerašnjem nogometno-političkom happeningu veterani Hajduka bili su pojačani i funkcionerima koji nemaju često priliku obući nogometni dres. Tako su večeras dres Hajduka nosili i sadašnji predsjednik kluba Branko Grgić te vlasnik Agrokora, generalnog sponzora Hajduka, Ivica Todorić. Na klupi veterana Hajduka sjedio je legendarni Dragan Holcer.