Video - Stoke šokirao Spurse: "Ovo nije bio naš dan!"

nedjelja, 25.10.2009. 08:56

Tekst: Totalsport
Foto; AFP

MENADŽER Tottenhama Harry Redknapp nije očajavao nakon iznenađujućeg poraza njegove momčadi u Londonu od Stokea s 1:0 u dvoboju 10. kola engleskog nogometnog prvenstva.

Tottenham je bio izrazito bolja momčad na terenu, kao što se i očekivalo. Stvorili su domaćini dosta izglednih prilika, međutim, Peter Crouch i suigrači nisu imali svoj dan. Jednu od prilika sam je sebi kreirao Niko Kranjčar, ali je njegov odličan udarac desnom nogom iz daljine u 27. minuti uzdrmao vratnicu.

"Imali smo toliko puno prilika. Jednom su oni izbili loptu s gol crte, drugi put smo pogodili vratnicu... Njihov vratar imao je odličan dan. Na kraju smo, zadnjih petnaestak minuta, ostali i s čovjekom manje jer sam bio napravio sve izmjene, a Lennon je dobio jedan udarac i više nije mogao nastaviti igru. Tada sam se, nakon svega, pomirio s time da ćemo osvojiti jedan bod, a onda su oni u završnici iz valjda jedinog udarca u okvir gola stigli i do pobjede. Momak (Glenn Whelan, strijelac za Stoke u 86. minuti, op.a.) je zabio odličan gol, mora se priznati. Stoke je bio vrlo borben i nije nam bilo lako. Opet, stvorili smo dovoljno prilika za komotnu pobjedu. No, ovo nije bio naš dan", zaključio je Redknapp.