• Castro je iz blizine povisio rezultat
  • U sudačkoj nadoknadit Sam je zabio još dva gola
Piše: Totalsport
četvrtak, 17.2.2011. 19:20

NOGOMETAŠI Bayera svladali su u Harkivu Metalist 4-0 i time gotovo objema nogama zakoračili u u osminu finala Europe lige. Uzvrat u Leverkusenu igra se 24. veljače. Trebao bi on, ako je suditi prema viđenom, biti tek puko odrađivanje posla njemačkog Bundesligaša koji je u Harkivu odradio veći dio muke, koji je bio daleko aktivnija i opasnija momčad ovoga ogleda i čija je pobjeda u potpunosti zaslužena.

Golom Erena Derdiyoka iz 23. minute Bayer je s prednošću otišao na odmor, a potom u završnoj fazi utakmice napravio sve da drugi ogled ovih momčadi u šesnaestini finala natjecanja prođe, za očekivati je, u revijalnom tonu. Najprije je u 72. Castro iz blizine povisio rezultat da bi u 90. i drugoj minuti sudačke nadoknade utakmice Sam dvama golovima postavio teško dostižnih 4-0. Hrvatski nogometaš Bayera Domagoj Vida odradio je utakmicu u punoj minutaži.