srijeda, 3.2.2010. 18:32

Tekst:Totalsport

HRVATSKI nogometaš Hrvoje Čale, nekadašnji igrač zagrebačkog Dinama, mogao bi se pokazati junakom Trabzonspora u četvrtfinalnim ogledima turskog kupa.

U srijedu je odigrana prva utakmica tog dijela natjecanja, a Istanbul Büyüksehir je vodio s 1:0, pogotkom Kösea, sve do 88. minute utakmice. No, Čale se pobrinuo da njegova momčad uzvrat dočeka daleko mirnije te je dvije minute prije kraja pogotkom izjednačio rezultat na konačnih 1:1. Uzvratna utakmica se igra za sedam dana na stadionu Trabzona.

U preostala tri četvrtfinalna ogleda se sastaju: Galatasaray - Antalyaspor, Denizlispor - Manisaspor, Bursaspor - Fenerbahçe.