• Uzvrat je na San Siru 11. svibnja
  • U srijedu prvu utakmicu igra drugi polufinalni par: Milan - Palermo
Piše: Totalsport
utorak, 19.4.2011. 23:16

OLIMPICO je bio domaćin prvom polufinalnom ogledu talijanskog kupa. No navijači Rome se nisu radovali jer je Inter slavio 1:0.

Podsjetimo da je istim rezultatom prošle godine Inter pobijedio na istom mjestu, ali tada u finalu. Tada je strijelac pobjedničkog pogotka bio Argentinac Diego Milito, a ovom je prilikom Romi presudio Dejan Stanković sjajnim pogotkom u 45. minuti.

S 25 metara je Stanković topovski opalio, a lopta je  zaobišla igrače Rome koji su stajali ispred Stankovića i odsjela u rašljama Donijevih vratnica.

Inače, Stanković je postigao pogodak i na samom početku utakmice, no sudac je vidio prekršaj u napadu igrača Intera, koji nije postojao.

Inter je bio bolja momčad u prvom dijelu, dok je u nastavku terenom zavladala Roma, ali je bila prilično nemoćna u nastojanjima da barem izjednači pred uzvrat.

Uzvratna se utakmica igra na San Siru 11. svibnja.

U srijedu na San Siru prvu polufinalnu utakmicu igra drugi polufinalni par: Milan i Palermo.