VIDEO Utakmica kakvu samo Hrvatska može odigrati

• Hrvatska je u finalu kvalifikacijskog turnira za Olimpijske igre, a do finala je stigla nevjerojatnom utakmicom
Piše: A.Ha.
petak, 8.7.2016. 19:55

HRVATSKA je u finalu kvalifikacijskog turnira za Olimpijske igre, a do finala je stigla nevjerojatnom utakmicom.

Ludu utakmicu, jednu od onih kakve samo Hrvatska može odigrati, gledali smo u Torinu. Nakon 12 minuta izabranici Ace Petrovića imali su 24 poena prednosti (37:13), da bi Grci sredinom treće četvrtine uspjeli prvi put povesti (46:48).

Ipak, na kraju je Hrvatska sjajnom obranom uspjela zaustaviti Grke i pobjedom 66:61 izboriti okršaj s domaćinom Italijom.