Vidić i Icardi sredili prvaka Europe, Ancelotti poručio: "Ne treba nam napadač"

• Inter Milan - Real Madrid 1:1, penali 3:2
  • Modrić i Kovačić nisu igrali
Piše: I.G.
nedjelja, 27.7.2014. 08:51

REAL MADRID u prvoj je pripremnoj utakmici sezone s 1:2 poražen od milanskog Intera.

Trener Reala, aktualnog prvaka Europe, Carlo Ancelotti u igru je od prve minute poslao mješovitu momčad, a Luka Modrić nije nastupio. Medran, Raul de Tomas, Sobrino i Marcos Llorente upisali su debije za Real.

Gareth Bale je zabio jedini gol Španjolaca sjajnim udarcem lijevom nogom u 10. minuti. Velšanin je odigrao sjajnu utakmicu, glavom je pogodio okvir gola i radio velike probleme Handanoviću na golu Intera.

Real je bio bolja momčad, no Inter je do izjednačenja došao u 68. minuti kada je Nemanja Vidić iznudio jedanaesterac, a Icardi zabio "panenku" za 1:1. Novo pojačanje Intera Vidić pokazao je da će ove sezone biti stup obrane Intera, a koliko će biti opasan za protivnike pokazao je na Lucasu Vazquezu kojemu je laktom razbio usnicu i poslao ga na klupu.

Pobjednika su odlučili jedanaesterci, a iskusniji pucači Intera odnijeli su pobjedu.

Carlo Ancelotti nakon utakmice je uvjeravao novinare kako je zadovoljan igračima koje ima na raspolaganju te kako mu nije potreban još jedan napadač.

"Imamo Benzemu koji je pouzdan, mogu koristiti i Isca kao lažnu devetku. Nije mi važno imati igrača s puno pogodaka, nego igrača koji zna dodati. Nećemo tražiti novog napadača jer nije potreban", rekao je Talijan.

Dodao je i kako Angel di Maria zasad ostaje igrač Reala.

Osvrnuo se i na najboljeg igrača na početku priprema. "Bale će ove godine napredovati, bit će drugačije jer je s nama od početka priprema, svjež je i u dobroj kondiciji".

"Zadovoljan sam i s mladim igračima koji su odigrali dobro. Dali smo minute onima kojima treba, mislim da su mladići pokazali pravi karakter".

Ancelotti ne može dočekati da se ekipi priključi i novo bombastično pojačanje James Rodriguez. "Stiže 1. kolovoza. On je mlad igrač i također velika investicija za budućnost".

Inter Milan - Real Madrid 1:1, penali 3:2

Inter: Handanovic, Jonathan, Juan Jesús, Vidic, Ranocchia, Dodo, Kuzmanovic, D'Ambrosio, Botta, Obi, Icardi
Igrali su: Nagatomo, Krhin, M’Vila, Laxalt, Carrizo, Andreolli, Bonazzoli

Real Madrid: Diego López - Carvajal, Pepe, Nacho, Diego Llorente - Illarra, Medrán, Isco - Lucas, Raúl de Tomas, Bale
Igrali su: Jesús, Mascarell, Derik, Sobrino, Marcos Llorente