WBA nanio Chelseaju najteži poraz u sezoni, Fabregas dobio jedan od najglupljih crvenih kartona ikad

• WBA je u 37. kolu Premierlige s 3:0 pobijedio Chelsea i tako novom prvaku nanio najteži poraz u sezoni
Piše: A.Ha.
ponedjeljak, 18.5.2015. 23:00

WBA je u 37. kolu Premierlige s 3:0 pobijedio Chelsea i tako novom prvaku nanio najteži poraz u sezoni.

Berahino je zabio prva dva gola za domaću momčad, a konačan rezultat postavio je Brunt u 60. minuti.

Posao domaćinima olakšao je Cesc Fabregas, koji je u 29. minuti dobio jedan od najglupljih crvenih kartona ikad. Nakon što je sudac zaustavio igru, Fabregas je napucao loptu i pogodio suparnika u glavu.

Cesc Fàbregas je zbog ovog dobio crveni karton. Zasluženo?