Zadar se porazom oprostio od ULEB Cupa

Piše:
utorak, 18.1.2005. 21:37
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

KOŠARKAŠI Zadra nisu se uspjeli plasirati u osminu finala ULEB Cupa. U dvoboju posljednjeg, 10. kola skupine C bolji od Zadrana su u Oostendeu bili igrači domaćeg Telindusa sa 87:83 (17:19, 30:25, 19:17, 21:22).

Najefikasniji u sastavu Zadra bili su Marko Banić sa 27 i Juby Johnson sa 18 koševa, dok su Gardner i Ceranić postigli po 24 za Oostende.

Zadar je natjecanje u skupini okončao s omjerom 5-5, a Oostende 3-7.

Rezultati utakmica posljednjeg, 10. kola natjecanja po skupinama ULEB Cupa (u daljnje natjecanje plasirale su se po dvije prvoplasirane momčadi i dva najbolja trećeplasirana sastava označena zvjezdicom):

SKUPINA A:

Gravelines - Debrecen 85-77

Spirou Charleroi - ALBA 94-89 - produžetak

PAOK - Budućnost 92-75

TABLICA:

1. PAOK 10 8 2 866-778 18
2. Spirou Charleroi 10 7 3 790-734 17
3. Gravelines 10 5 5 846-846 15
4. ALBA 10 4 6 839-851 14
5. Budućnost 10 4 6 801-860 14
6. Debrecen 10 2 8 778-851 12

SKUPINA B:

Le Mans - Liege 87-81

Hemofarm - ET Nijmegen 98-71

Ventspils - RheinEnergie 89-75

TABLICA:

1. Ventspils 10 9 1 929-750 19
2. Hemofarm 10 6 4 895-806 16
3. RheinEnergie* 10 6 4 834-792 16
4. Le Mans 10 6 4 775-745 16
5. Liege 10 2 8 776-877 12
6. ET Nijmegen 10 1 9 662-901 11

SKUPINA C:

Oostende - ZADAR 87-83

Maroussi - Gran Canaria 80-79

MPC Capitals - Cholet 72-74

TABLICA:

1. Maroussi 10 7 3 792-738 17
2. Cholet 10 6 4 740-724 16
3. Gran Canaria 10 6 4 762-724 16
4. ZADAR 10 5 5 783-730 15
5. MPC Capitals 10 3 7 714-793 13
6. Oostende 10 3 7 768-850 13

SKUPINA D:

Turk Telekom - Lukoil Academic 83-102

Dinamo M. - Aris 84-77

Reflex - Vertical Vision 66-73

TABLICA:

1. Dinamo M. 10 7 3 852-773 17
2. Lukoil Academic 10 7 3 853-837 17
3. Aris* 10 6 4 848-789 16
4. Reflex 10 5 5 789-776 15
5. Vertical Vision 10 5 5 816-820 15
6. Turk Telekom 10 0 10 754-917 10

SKUPINA E:

Queluz - Pamesa 81-80

Elan Chalon - Hapoel Migdal 63-67

Corimec - Ovarense 73-67

TABLICA:

1. Pamesa 10 8 2 780-676 18
2. Corimec 10 7 3 764-758 17
3. Hapoel 10 6 4 786-745 16
4. Elan Chalon 10 5 5 717-715 15
5. Queluz 10 4 6 762-819 14
6. Ovarense 10 0 10 657-753 10

SKUPINA F:

Bamberg - Darussafaka 84-64

Joventut - Pivovarna Laško 70-61

Makedonikos - Kapfenberg 76-48

TABLICA:

1. Makedonikos 10 7 3 790-716 17
2. Joventut 10 6 4 812-741 16
3. Pivovarna Laško 10 6 4 793-722 16
4. Darussafaka 10 6 4 748-772 16
5. Bamberg 10 5 5 763-705 16
6. Kapfenberg 10 0 10 561-811 10

SKUPINA G:

Slask - Telekom Bonn 59-57

Benfica - Pompea 67-104

Lietuvos Rytas - Crvena zvezda 77-60

TABLICA:

1. Lietuvos Rytas 10 9 1 828-667 19
2. Slask 10 6 4 744-797 16
3. Crvena zvezda 10 5 5 821-770 15
4. Pompea 10 5 5 843-828 15
5. Telekom Bonn 10 5 5 749-773 15
6. Benfica 10 0 10 672-822 10

Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije