Zidaneov Real opet ubija: Espanyolu zabio šest komada

• Primera:
  • Real - Espanyol 6:0
Piše: R.D.
nedjelja, 31.1.2016. 22:22

REAL MADRID protiv Espanyola u 22. kolu Primere vodi 6:0 čime je nastavljena brutalna golgeterska serija Zidaneovog Reala.

U četiri utakmice pod Zidaneom Realovci su zabili čak 17 golova, najviše upravo večerašnjem suparniku iz Barcelone.

Strijelci protiv Espanyola bili su Benzema, James i tri puta Ronaldo koji je ponovno jedan gol zabio s bijele točke, dok je Duarte postigao autogol. Utakmica je bila riješena već nakon 16 minuta i 3:0 vodstva kraljevskog kluba.

Luka Modrić odigrao je 63 minute za Real, te upisao asistenciju za pogodak Rodrigueza, dok Mateo Kovačić nije ulazio u igru.

Real je treća momčad lige sa četiri boda manje od vodeće Barcelone, ali i utakmicom više od najvećeg rivala.