Zrnčić-Dim završio spust s jednom skijom, Kostelić bez bodova

• Ivica Kostelić osvojio je 37. mjesto u prvom ovosezonskom spustu održanom u Lake Louisu
Piše: D.D.
subota, 30.11.2013. 21:06

IVICA KOSTELIĆ ostao je bez bodova u prvom ovosezonskom spustu Svjetskog kupa, koji se održao u kanadskom Lake Louisu.

Kostelić je utrku završio na 37. mjestu sa zaostatkom od 2.80 sekundi za Talijanom Dominikom Parisom, koji je osvojio prvo mjesto. Drugi je bio Austrijanac Klaus Kroell, dok je treće mjesto pripalo Adrienu Theauxu. Natko Zrnčić-Dim ostao je bez jedne skije nekoliko metara od cilja te je na jednoj skiji završio utrku s 21,34 sekunde zaostatka.

Marcel Hirscher vodeći je u ukupnom poretku sa 160 bodova, dok je Kostelić na dvetom mjestu sa 74 osvojena boda.