• Kanadski je reprezentativac poentirao u devetoj minuti druge dionice ogleda, a za smirivanje paka poslužio se - nogometnim stilom
Piše: KHL.hr
utorak, 12.11.2013. 14:06

Screenshot (Youtube)

ANAHEIM DUCKSI odigrali su utakmicu NHL-a protiv svog velikog suparnika i rivala sa Zapada, Vancouver Canucksa. Najbolja momčad Zapada ove sezone ugostila je Kanađane u svom Honda Centeru i rezultatom 3:1 stigla do svoje pete uzastopne pobjede, piše KHL.hr

No, zanimljivije od samog trijumfa ekipe Brucea Boudreaua, bio je poteza ponajboljeg igrača "patki", Coreyja Perryja, koji je na vrlo interesantan i nesvakidašnji način zabio prvi pogodak utakmice. Kanadski je reprezentativac poentirao u devetoj minuti druge dionice ogleda, a prije nego što je "backhandom" prevario Luonga, za smirivanje paka poslužio se - nogometnim stilom. Ryan je odigrao glavom kao Mandžukić. Hrvatski nogometaš na nogometnim terenima vrhunski igra glavom proteklih tjedana, a sad je i Kanađanin na klizaljkama pokazao slično...

Desno krilo Perry je tako nakon šuta svog braniča Francoisa Beuchamina dočekao odbijanac u zraku, kacigom si spustio pak i zabio za 1:0 vodstvo domaćina nad momčadi Johna Tortorelle. Do kraja utakmice ekipa iz Silicijske doline poentirala je još dvaput preko Nicka Bonina i Andrewa Cogliana, dok je konačni poraz Nucksa ublažio tek Tom Sestito, svojim prvijencem u ovoj sezoni.