Mini haljina trijumfirala na dodjeli nagrada Brit Awards
22.2.2008 22:20:25 / Xmag
CRVENI tepisi oduvijek su bili inspiracija tisućama trendseterica diljem svijeta, a u iščekivanju Oscara (čije kreacije ipak nisu baš za prešetavanje po špici), poslužila je i dodjela nagrada Brit Awards.
Maja Šuput u seksi ružičastom kostimiću osvojila glasače i izborila finale Dore
22.2.2008 22:10:03 / Xmag
POLUFINALNA večer Dore počela je klapom, završila konceptualnom Emilijom, međutim sve što smo čuli između bilo je ponavljanje više-manje istih stihova.
Zahvaljujući jamstvu RTS-a Eurosong ipak u Beogradu
22.2.2008 21:30:53 / Xmag
NAKON što je Unija europskih televizijskih kuća (EBU), kao organizator Eurosonga, zbog situacije u Srbiji održala hitan sastanak, oglasili su se službenim priopćenjem u kojem navode kako je RTS pružila sigurnosnu garanciju pribavljenu od srbijanske vlade, kojom jamče sigurnost svih izvođača i posjetitelja, te će se 53. Eurosong ipak održati u Beogradu, 24. svibnja.
Osvoji majicu s motivima filma "Sweeney Todd"!
22.2.2008 17:54:42 / Xmag
TIM BURTON (Batman, Charlie i tvornica čokolade) i Johnny Depp, nominiran za Oscara i Zlatni globus (Charlie i tvornica čokolade, trilogija Pirati s Kariba) predstavljaju nov dramatični triler Sweeney Todd - Đavolji brijač Fleet Streeta, originalnu viziju koja se temelji na nagrađivanom mjuziklu legendarnog pjesnika i skladatelja Stephena Sondheima.
Umjesto BB Hrvoja, s Emilijom će na Dori plesati dizajner Skoko
22.2.2008 17:45:08 / Xmag
"HRVOJU se od srca zahvaljujem. Jedan je od rijetkih ljudi koji mi se nakon jednog napisa u novinama javio i ponudio pomoć", kaže favoritkinja Dore.
Nikolina i Kristijan: Snimamo niskobudžetni film, bit će, ne brinite!
22.2.2008 12:00:43 / Xmag
"GOLF-PALICU nemam, ali imam tri pištolja - pravi, podvodni i onaj na vodu", kaže Kristijan Curavić o naletu paparazza i mogućnostima "obrane".