Iscipelarili prijatelja s kojim su se prethodno opijali u njegovoj kolibi
DOVRŠENA je kriminalistička obrada nad 30-godišnjakom i 29-godišnjakom iz Piškorovca koji su 5. studenog, između 3 i 4 sata, na ulici, pretukli svog 32-godišnjeg sumještanina.
> Noć proveo opijajući se s prijateljima, jutro dočekao pretučen i u bolnici
Kako je izvijestila PU međimurska, dvojac je prijatelju zadao više udaraca rukama i nogama u glavu i po tijelu. Teško ozlijeđeni 32-godišnjak je zadržan na liječenju na Odjelu kirurgije Županijske bolnice Čakovec.
Podsjetimo, u srijedu, 5. studenog, u 7.49 sati, s Odjela hitne medicinske pomoći Županijske bolnice Čakovec, policiji je dojavljeno kako je u bolnicu stigao 32-godišnjak, koji je u tučnjavi teško ozlijeđen.
Policija je tad izvijestila kako se, prema prvim informacijama, u svojoj kolibi u Piškorovcu, muškarac opijao u društvu dvojice prijatelja, 30-godišnjaka i 29-godišnjaka, te kako se još uvijek utvrđuje što se točno dogodilo prije njegova dolaska u bolnicu.
I.M.
Foto: Ilustracija