Prandelli: Hrvatsku moramo dobiti pod svaku cijenu!

• Prandelli: Pod svaku cijenu moramo dobiti
  • Moguće je da od prve minute zaigra Di Natale
Piše: M.Pa.
utorak, 12.6.2012. 11:52

REPREZENTACIJA Italije danas će odraditi dva treninga. Cesare Prandelli će uigravati momčad koja će u četvrtak istrčati protiv Hrvatske. Talijanski izbornik je uvjeren u pobjedu.

"Hrvatsku pod svaku cijenu moramo dobiti", poručio je Prandelli koji očekuje težak susret.

"To je ključna utakmica u našoj skupini. Odlučit će detalji. Hrvate ćemo dobro proučiti jer su u utakmici protiv Irske dosta toga promijenili."

Iz talijanskog tabora jučer su stizale optimistične poruke da "Hrvatska ima tri boda, ali nije u prednosti".

"Nakon pobjede Hrvatska je sada još opasnija. Radi se o vrlo nepredvidivoj momčadi, koja tijekom utakmice može mijenjati stilove igre, čak i između poluvremena. Hrvatsku smo uvijek smatrali ozbiljnim, dobrim sastavom", smatra talijanski izbornik.

Napomenimo i da talijanski mediji pišu da bi protiv Hrvatske od prve minute mogao zaigrati Antonio Di Natale. Iskusni napadač je protiv Španjolske ušao u igru i drugom poluvremenu i nakon pet minuta zabio za 1:0. Italija je tu utakmicu igrala u 3-5-2 formaciji s Cassanom i Balotellijem od prve minute.