Index.hr

23:09 • 22.6.2017. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Xmag
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

rad kod kuće (Tema)

topic locked
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Život -> Posao

Autor Sadržaj
Korisnik je offlinemunjara
Diskutant #123704

Broj postova: 6384
5.6.2008. 17:36 | Naslov: rad kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

čitam sinoć na txtu neke oglase i svako malo: rad kod kuće...pa punjenje kinder jaja, slaganje dječjih igrački...šta je u pozadini toga? jel to stvarna ponuda ili ima kvaka tipa "ti nama neku lovu u kuverti pošalješ kako bi počeo raditi, a mi se tebi nikad više ne javimo"?

[Editirano 5.6.2008. 17:36:00 by munjara]
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlinemirko_mali
Diskutant #197238

Broj postova: 1179
6.6.2008. 09:28 | Naslov: RE: rad kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

Bezvezno ti je pitanje. Na koje ne možeš dobiti odgovor da ili ne.
Jer danas sve više ljudi radi kod kuće radi mnogobrojnih prednosti.
Ljudi rade kod kuće vrlo ozbiljne poslove. I neozbiljne. A ti ciljaš ne neozbiljne.
Zašto? Da bi se po n-ti put na forumu otvorila pljuvačnica?

Pazi što misliš, jer bi ti se upravo to moglo i dogoditi.
Zamisli da jednog dana počneš raditi kod kuće i čisto slučajno dođeš na ovaj forum, a ono tamo svi pljuju po ljudima koji rade kod kuće. Bi li te tada bila briga za takve?
Sigurno da ne.

Prema tome, onaj koji radi kod kuće, to će i nastaviti raditi.
A onaj koji pljuje po svima da bi sakrio svoj jad, to će isto tako nastaviti raditi.
I koga briga? Kome je stalo?

Bezvezan topic.

[Editirano 6.6.2008. 9:29:00 by mirko_mali]
Korisnik je offlinemunjara
Diskutant #123704

Broj postova: 6384
6.6.2008. 17:09 | Naslov: RE: rad kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [mirko_mali]
Bezvezno ti je pitanje. Na koje ne možeš dobiti odgovor da ili ne.
Jer danas sve više ljudi radi kod kuće radi mnogobrojnih prednosti.
Ljudi rade kod kuće vrlo ozbiljne poslove. I neozbiljne. A ti ciljaš ne neozbiljne.
Zašto? Da bi se po n-ti put na forumu otvorila pljuvačnica?

Pazi što misliš, jer bi ti se upravo to moglo i dogoditi.
Zamisli da jednog dana počneš raditi kod kuće i čisto slučajno dođeš na ovaj forum, a ono tamo svi pljuju po ljudima koji rade kod kuće. Bi li te tada bila briga za takve?
Sigurno da ne.

Prema tome, onaj koji radi kod kuće, to će i nastaviti raditi.
A onaj koji pljuje po svima da bi sakrio svoj jad, to će isto tako nastaviti raditi.
I koga briga? Kome je stalo?

Bezvezan topic.
odakle si ti zaključio da ja pljucam po ljudima koji rade kod kuće? samo me interesiralo zna li ko jesu li to stvarni poslovi na kojima se može zaradit ili je neka navlakuša za naivne...a to punjenje kinder jaja i slaganje igrački je citirano iz oglasa, nije izmišljeno kao sprdačina...ako ne vjeruješ, na novoj tv provjeri njihove txt oglase...
Korisnik je offlineramazanov
Diskutant #262714

Broj postova: 87
6.6.2008. 21:39 | Naslov: RE: rad kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

mene to isto zanima, lova mi ocajnicki treba, a stvarno nemam ni vremena ni volje radit na bausteli. ovo sa kovertama i kinder jajima mi se cine idealni poslovi za mene, osim ako nije neka prevara.
Korisnik je offlinevlinicx2
Diskutant #359496

Broj postova: 3908
6.6.2008. 21:47 | Naslov: RE: rad kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [ramazanov]

mene to isto zanima, lova mi ocajnicki treba, a stvarno nemam ni vremena ni volje radit na bausteli. ovo sa kovertama i kinder jajima mi se cine idealni poslovi za mene, osim ako nije neka prevara.
Ovisi kako naletiš.
Imaš par situacija

1. Netko od prijatelja će ti ponudit taj posao slaganja kinder jaja i to da proć ako si dobar sa njime
  2. Nać ćeš oglas u burzi pričat sa tipom i tražit će od tebe adresu kako bi ti poslao kovertu za upis, naravno koverta ide uz otkup, kad platiš dobit ćeš popis firmi od kojih možeš uzet neki posao za doma radit al dobit češ tuki, mobitel od tipa će it već davno isključen.
  3. Imaš još jedan način a to je slanje pošiljki znači dođe ti roba na vrata a ti ju moraš samo poslat dalje, najčešće na istok a oni to ne mogu jer trenutno nisu u hrvatskoj. Ta roba je plaćena ukradenim kreditnim karticama tako da su velike šanse da će ti plavci vrlo brzo pokucat na vrata a ti ostat jedini krivac.
Drž se bauštele ona je sigurna.
Korisnik je offlinecemizo
Diskutant #351360

Broj postova: 164
6.6.2008. 21:51 | Naslov: RE: rad kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [ramazanov]

nema love od toga,ako hoces lovu morat ces se oznojit
Diskutant #359496

6.6.2008. 23:51 | Naslov: RE: rad kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

Koji mi kurac brišete postove ako napišem zašto se netko za lovu mora oznojit?
Diskutant #359496

7.6.2008. 00:09 | Naslov: RE: rad kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

Uvijek možeš probat indeksov oglasnik.LINK. Tu su sve pošteni ljudi
Korisnik je offlineramazanov
Diskutant #262714

Broj postova: 87
7.6.2008. 02:03 | Naslov: RE: rad kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

hvala na pomoci, nekako sam stekao dojam da je najbolje otic do sc-a i tamo potrazit nesto, tamo me valjda nitko nece izvarat.
Korisnik je offlinepetko037
Diskutant #371120

Broj postova: 2
14.6.2008. 21:04 | Naslov: RE: rad kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

Evo ja vec duze vreme radim kod kuce i mogu vam reci da nije losa zarada. Pored svog posla nadjem i malo vremena za rad preko neta.Evo o cemu se radi :
Ako dosta vremena, provodite ispred kompjutera, surfujuci Internetom, mozete da unovcite, to vreme, tako sto cete da se ukljuciteu program zarade preko PTC (Pay To Click) siteova. Ovo funkcionise tako sto, uclanjenjem na te sajtove (sve je besplatno) dobijate mogucnost da dnevno kliknete na nekoliko reklama (najcesce izmedju 10 i 15) i da zato budete placeni (najcesce $0.01) Kad kliknete na reklamu, otvori vam se link u novom prozoru ili tab-u i krece odbrojavanje (najcesce 30 sekundi) kad istekne to vreme dobijate potvrdu da mozete da predjete na sledecu reklamu i ukratko to je to. Ako vam ovo izgleda privlacno mozete da pogledate ovaj satj sa vise informacija www.jfk037.rycohost.com

[Editirano 14.6.2008. 21:05:00 by petko037]
Korisnik je offlineinaaight
Diskutant #175134

Broj postova: 2076
15.6.2008. 09:34 | Naslov: RE: rad kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ružan sam, ali imam lijepu i fleksibilnu susjedu ...

Naći ćemo nekakav aranžman.
Korisnik je offlinebijelocigance
Diskutant #372423

Broj postova: 1
19.6.2008. 12:41 | Naslov: RE: rad kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

Još jedan posao kod kuće.Dobila sam informaciju da je krenuo još jedan lanac sretnika,finanzasforex.Ima li tko kakvih iskustava?
Korisnik je offlinedario71
Diskutant #380467

Broj postova: 200
26.7.2008. 23:44 | Naslov: RE: rad kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

Rad kod kuće da....ali ne kao osnovni posao . Znam puno ljudi koji pakuju kuverte , slažu kinder jaja ... ali sitna ti je to lova . odradi 8 sati na poslu i za popodne nađi nešto honorarno ... i to je to . Nema love preko noći...

komercijala.bloger.hr
Korisnik je offlineabove_beyond
Diskutant #381755

Broj postova: 936
26.7.2008. 23:48 | Naslov: RE: rad kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

ja sam čula od prijateljice nešto o poslovnoj prilici i nekakvom MLMu Amwayu, ono kao nađeš ljude i puno zarađuješ a uskoro ćemo svi i tako kupovat na taj način. neznam šta da mislim.
Korisnik je offlineK.2
Diskutant #316152

Broj postova: 2286
27.7.2008. 16:12 | Naslov: RE: rad kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [above_beyond]

ja sam čula od prijateljice nešto o poslovnoj prilici i nekakvom MLMu Amwayu, ono kao nađeš ljude i puno zarađuješ a uskoro ćemo svi i tako kupovat na taj način. neznam šta da mislim.

Da  to ti je sigurno prava "prijateljica", koja teželi navući na ta sranja !

Malo razmisli kakva ti je prijateljica , a onda  ćeš znati  što je MLM i Amvay
Korisnik je offlineuser999
Diskutant #190288

Broj postova: 96
28.7.2008. 16:53 | Naslov: RE: rad kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [munjara]

čitam sinoć na txtu neke oglase i svako malo: rad kod kuće...pa punjenje kinder jaja, slaganje dječjih igrački...šta je u pozadini toga? jel to stvarna ponuda ili ima kvaka tipa "ti nama neku lovu u kuverti pošalješ kako bi počeo raditi, a mi se tebi nikad više ne javimo"?
ne, to je više - ti nama lovu a mi tebi 20 kopiranih stranica o uputstvima koja ne služe ničemu, ali ne možeš ih tužiti jer mogu reći da su uradili nešto za tvoje novce (poslali ti papire)
Korisnik je offlineCherry_Darling
Diskutant #372617

Broj postova: 766
28.7.2008. 23:15 | Naslov: RE: rad kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

pa dobro, čitajući sve ovo mene zanima sljedeće:
dali postoji neki honorarni posao koji bih mogla raditi kod kuće, uz posao koji radim, da je legalan, da nije uvaljivanje nekakve kozmetike i sl.
npr. sklapanje gluposti i slično, nešto online, bilo šta s čim se mogu bavit kad npr. dođem s pravog posla, a da ne padnem s nogu od umora.

Korisnik je offlinela_luna
Diskutant #202106

Broj postova: 14234
30.7.2008. 10:04 | Naslov: RE: rad kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Cherry_Darling]

pa dobro, čitajući sve ovo mene zanima sljedeće:
dali postoji neki honorarni posao koji bih mogla raditi kod kuće, uz posao koji radim, da je legalan, da nije uvaljivanje nekakve kozmetike i sl.
npr. sklapanje gluposti i slično, nešto online, bilo šta s čim se mogu bavit kad npr. dođem s pravog posla, a da ne padnem s nogu od umora.

i da sam sebe odradi, naravno
Korisnik je offlinemirko_mali
Diskutant #197238

Broj postova: 1179
30.7.2008. 10:36 | Naslov: RE: rad kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

Bilo bi dobro znati da li je netko od vas 'savjetnika' ikad radio ikoji posao kod kuće.
Onako čisto da znamo koliko je neki savjet meritoran...

Na čula-kazala sistem svatko od nas može biti prof.dr. bilo čega, a što većina ovdje obilato koristi.
Korisnik je offlinemagic_stick
Diskutant #366131

Broj postova: 3519
30.7.2008. 10:51 | Naslov: RE: rad kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

o jebote mirko što si uzrujan, da si mirka pomislila bi da se radi o pms-u...
aj olabavi gaće, u čem je nervoza..pojedi koji ćevap, popij pivo, a moš i od kuće...

Index.hr Forum -> Život -> Posao
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
caching

Aktivne teme