Index.hr

14:46 • 24.10.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

pukla cijev, negdje t'ko zna gdje u zidu, kako pronaći rupu bez štemanja pločica ??? (Tema)

topic locked
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Život -> Hobi i stanovanje

Autor Sadržaj
Korisnik je offlinejedan_R
Diskutant #39649

Broj postova: 52249
21.10.2009. 18:47 | Naslov: pukla cijev, negdje t'ko zna gdje u zidu, kako pron... Prikaži/Sakrij | Citiraj

pustih vodu u kući u kojoj dugo nije nitko stanovao, i vjerojatno je neke zime ostala voda smrzla se i pukla je cijev, tople vode...voda curi ali gdje, ne tako da se vidi površinski, već si je načinila prolaz i sad fino teče negdje u kanalizacijski odvod, čuje se da teče, onako lagano brzinom cirka pola litre u minuti....razmišljao sam o stetoskopu kakve imaju lječnisi pa da osluškujem zidove, ali neznam dali bi to vrijedilo...za sad mi ne pada ništa na pamet kako to locirati i zatim to sanirati - u suprotnom ide štemanje kompletne kupaone a možda i vodova do nje itd...

zanima me dali postoji kakav uređaj kojim bi to se to dalo otrkriti - vodoinstalateri. (njih za sad nisma pitao, držim da vi znate)

vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlineaine_
Diskutant #505134

Broj postova: 2883
21.10.2009. 18:51 | Naslov: RE: pukla cijev, negdje t'ko zna gdje u zidu, kako ... Prikaži/Sakrij | Citiraj

ne znam. al kad si spomenuo stetoskop, na pamet mi pao ultrazvuk.
Diskutant #39649

21.10.2009. 18:53 | Naslov: RE: pukla cijev, negdje t'ko zna gdje u zidu, kako ... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [aine_]

ne znam. al kad si spomenuo stetoskop, na pamet mi pao ultrazvuk.

hm, samo sonar, amo, a gdje to nači i d aj e mobilan, da posudim iz bolnice ili podmornice..jer neznam jel ima džepna verzija tog uređaja sa ekranom, šišmiš.

aliideja je ok. naravno. :)
Korisnik je offlinezinzi3
Diskutant #508280

Broj postova: 1913
21.10.2009. 18:54 | Naslov: RE: pukla cijev, negdje t'ko zna gdje u zidu, kako ... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [jedan_R]

pustih vodu u kući u kojoj dugo nije nitko stanovao, i vjerojatno je neke zime ostala voda smrzla se i pukla je cijev, tople vode...voda curi ali gdje, ne tako da se vidi površinski, već si je načinila prolaz i sad fino teče negdje u kanalizacijski odvod, čuje se da teče, onako lagano brzinom cirka pola litre u minuti....razmišljao sam o stetoskopu kakve imaju lječnisi pa da osluškujem zidove, ali neznam dali bi to vrijedilo...za sad mi ne pada ništa na pamet kako to locirati i zatim to sanirati - u suprotnom ide štemanje kompletne kupaone a možda i vodova do nje itd...

zanima me dali postoji kakav uređaj kojim bi to se to dalo otrkriti - vodoinstalateri. (njih za sad nisma pitao, držim da vi znate)

Pozovi vodoinstalatera, no ne gine ti štemanje
Korisnik je offlinesoina_arka
Diskutant #505537

Broj postova: 4075
21.10.2009. 18:54 | Naslov: RE: pukla cijev, negdje t'ko zna gdje u zidu, kako ... Prikaži/Sakrij | Citiraj

e, moj ti, ti ko da te boli zub - prvo obiđeš ginekologe, kirurge i pedijatre pa tek onda zubare.
vodoinstalateri to mogu skužiti.
zovi
Diskutant #39649

21.10.2009. 18:55 | Naslov: RE: pukla cijev, negdje t'ko zna gdje u zidu, kako ... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Bludni_____]

pozovi rasljara

vrbova šiba ha ili metalne L vilice, ili možda visak...ma bojim se da nebu de od toga ništa jer svud je voda- cijevi.
Korisnik je offlinestari_blaz
Diskutant #348637

Broj postova: 2657
21.10.2009. 18:57 | Naslov: RE: pukla cijev, negdje t'ko zna gdje u zidu, kako ... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [jedan_R]

pametno ste ovo napisali, gospodine jedan R. da ste žensko, sad bih vas zaprosio. vjerujem da vas u stvarnom životu gnjavi veliki broj potencijalnih udavača. kako izlazite na kraj sa svima njima, ako nije preosobno pitanje?

[Editirano 21.10.2009. 18:58:00 by stari_blaz]
Diskutant #39649

21.10.2009. 18:57 | Naslov: RE: pukla cijev, negdje t'ko zna gdje u zidu, kako ... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [zinzi3]

Pozovi vodoinstalatera, no ne gine ti štemanje

a znam i ja oko cijevi, samo želim locirati puknuće.

valjd apostoji neki uređaj kojim se to dade otkriti.
Korisnik je offlineshimmi
Diskutant #490616

Broj postova: 5892

Citat [jedan_R]

Meni je 2 puta pukla ispod poda u dvorištu i u nekom od zahoda. Oni iz VODOVODA imaju uređaj stetoskop ili kako već i otkriju u 20 cmm mjesto gdje 'pišti' voda !
Diskutant #39649

21.10.2009. 18:59 | Naslov: RE: pukla cijev, negdje t'ko zna gdje u zidu, kako ... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [stari_blaz]

pametno ste ovo napisali, gospodine jedan R. da ste žensko, sad bih vas zaprosio. vjerujem da vas u stvarnom životu gnjavi veliki broj potencijalnih udavača. kako izlazite na kraj sa svima njima, ako nije preosobno pitanje?

a teško, pogotovo ove koje znaju koliko sam nekretnina nakupovao, al to nebira razum već srce - kaže pesnik.

nego znate vi štovani zemljače kako naći rupu?
Diskutant #39649

21.10.2009. 19:01 | Naslov: RE: pukla cijev, negdje t'ko zna gdje u zidu, kako ... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [shimmi]

Meni je 2 puta pukla ispod poda u dvorištu i u nekom od zahoda. Oni iz VODOVODA imaju uređaj stetoskop ili kako već i otkriju u 20 cmm mjesto gdje ''pišti'' voda !

super...a možeš mi reći koliko približno  košta ta usluga ?

ti si imao isti slučaj, sjećaš se koliko..
Diskutant #348637

21.10.2009. 19:02 | Naslov: RE: pukla cijev, negdje t'ko zna gdje u zidu, kako ... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [jedan_R]

a teško, pogotovo ove koje znaju koliko sam nekretnina nakupovao, al to nebira razum već srce - kaže pesnik.

nego znate vi štovani zemljače kako naći rupu?

na kakvu rupu točno mislite, gospodine jedan R? postoje crne rupe u svemiru, rupe u zemlji, a i kod žena ima nekih rupa. ako mislie na rupu u zidu kod pločica, ja obično pozovem majstore, nisam baš nešto vičan takvim poslova. to ostavljam stručnjacima. baš ovih dana imam majsotore u stanu i izbušili mi stan na sve strane.
Korisnik je offlinetumplegica
Diskutant #507500

Broj postova: 3625
21.10.2009. 19:03 | Naslov: RE: pukla cijev, negdje t'ko zna gdje u zidu, kako ... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [shimmi]

Meni je 2 puta pukla ispod poda u dvorištu i u nekom od zahoda. Oni iz VODOVODA imaju uređaj stetoskop ili kako već i otkriju u 20 cmm mjesto gdje ''pišti'' voda !

u tom slučaju može i sam s čašom plazit po zidu..
Korisnik je offlineshimmi
Diskutant #490616

Broj postova: 5892
21.10.2009. 19:05 | Naslov: RE: pukla cijev, negdje t'ko zna gdje u zidu, kako ... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [tumplegica]

u tom slučaju može i sam s čašom plazit po zidu..

Pusti zajebanciju....Imaju oređaj , stave slušalice i slijede cijevi.....dobro je da znaš odprilike položaj cijevi. Vjerujem da je 'ozbiljno' za onog kome se dogodi.
Korisnik je offlinetumplegica
Diskutant #507500

Broj postova: 3625
21.10.2009. 19:07 | Naslov: RE: pukla cijev, negdje t'ko zna gdje u zidu, kako ... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [shimmi]

Pusti zajebanciju....Imaju oređaj , stave slušalice i slijede cijevi.....dobro je da znaš odprilike položaj cijevi. Vjerujem da je ''ozbiljno'' za onog kome se dogodi.

a neš ti uređaja..

dam mu ja..stetoskop..
Diskutant #39649

21.10.2009. 19:08 | Naslov: RE: pukla cijev, negdje t'ko zna gdje u zidu, kako ... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [stari_blaz]

na kakvu rupu točno mislite, gospodine jedan R? postoje crne rupe u svemiru, rupe u zemlji, a i kod žena ima nekih rupa. ako mislie na rupu u zidu kod pločica, ja obično pozovem majstore, nisam baš nešto vičan takvim poslova. to ostavljam stručnjacima. baš ovih dana imam majsotore u stanu i izbušili mi stan na sve strane.
stan!? znači nema od one farme gujda ništa, koja priča.

a to znam i ja, platim uslugu instalatera - na kraju znaju kolko i sam, a imam svu potrebitu opremukao i oni, a i znanja kako se postavljaju instalacije, čak i ljepim pločice, znam i zidati ali u slobodnm stilu..
Korisnik je offline_El_Morisco_
Diskutant #505981

Broj postova: 15950
21.10.2009. 19:09 | Naslov: RE: pukla cijev, negdje t'ko zna gdje u zidu, kako ... Prikaži/Sakrij | Citiraj

laparoskopska kirurgija ti može pomoć

[Editirano 21.10.2009. 19:09:00 by _El_Morisco_]
Diskutant #348637

21.10.2009. 19:11 | Naslov: RE: pukla cijev, negdje t'ko zna gdje u zidu, kako ... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [jedan_R]

stan!? znači nema od one farme gujda ništa, koja priča.

a to znam i ja, platim uslugu instalatera - na kraju znaju kolko i sam, a imam svu potrebitu opremukao i oni, a i znanja kako se postavljaju instalacije, čak i ljepim pločice, znam i zidati ali u slobodnm stilu..

nema gujdi ( to su svinje, jel tako? btw, kakav vam je to izraz gujde, pa niste valjda Zagorac?). na selu isto pozovem majstore kad nešto treba srediti. ja vam se ne kužim puno u te uradi-sam poslove. majstor je majstor. to sam davno naučio. zašto bi se ja petljao u stvari o kojima ne znam puno?
Korisnik je offlinesoina_arka
Diskutant #505537

Broj postova: 4075
21.10.2009. 19:11 | Naslov: RE: pukla cijev, negdje t'ko zna gdje u zidu, kako ... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [jedan_R]

znam i zidati ali u slobodnm stilu..

Diskutant #39649

21.10.2009. 19:12 | Naslov: RE: pukla cijev, negdje t'ko zna gdje u zidu, kako ... Prikaži/Sakrij | Citiraj

u međuvremenu...jedna gospođica ili gospođa mi uputila info na uređaj koji to može locirati.

ali i svaka alternativa-improvizacija je dobrodošla pa morete nastaviti me savjetovati.

Index.hr Forum -> Život -> Hobi i stanovanje
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
caching

Aktivne teme
20:20 KAMO IDETE VEČERAS? by kabulkavalera