Index.hr

7:39 • 18.9.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Xmag
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

Prerana ejakulacija i ima li joj lijeka (Tema)
stranica 2

topic locked
Stranica: 1 2 3 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Život -> Seks

Autor Sadržaj
Korisnik je offlineChallenger
Diskutant #120

Broj postova: 45
2.6.2001. 17:40 | Naslov: Prerana ejakulacija i ima li joj lijeka Prikaži/Sakrij | Citiraj

Je li prerana ejakulacija kada netko zeli spolno opciti pola sata, a ne moze dulje od dvadeset minuta? Je li prerana ejakulacija kada netko ne moze spolno opciti dulje od pet minuta, a zadovoljan je i s tri? Na stranu teoretiziranje, a na stranu i sve one kojekakve tehnike, nista od njih, vjerujte mi. Ima li lijeka a da nije prozac ili ne daj boze kokain?
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlinemobrankec
Diskutant #25

Broj postova: 1399
4.6.2001. 19:08 | Naslov: RE: Prerana ejakulacija i ima li joj lijeka Prikaži/Sakrij | Citiraj

>>>Ima li lijeka a da nije prozac ili ne daj boze kokain?<<<<

problemi glede erekcije i ejakulacije me nisu nikad mucili, tako da ti nemrem pomoc
cudi me da ti se nitko drugi nije javio, sorry

Korisnik je offlineBacterion
Diskutant #116

Broj postova: 297
4.6.2001. 20:30 | Naslov: RE: Prerana ejakulacija i ima li joj lijeka Prikaži/Sakrij | Citiraj

Pa mos prestat gingat pa neces ni svrsavat prebrzo.
To sve s godinam dodje. Kad sam bijo 10 godina star, nisam uopce mogo edjakulirat a kamoli preuranjeno. Valja se mladjahnim osjecat i sve je lako onda. Svako odijelo dobro ti stoji. Ma svaka rana manje boli. O da.
Korisnik je offlineChallenger
Diskutant #120

Broj postova: 45
4.6.2001. 21:44 | Naslov: RE: Prerana ejakulacija i ima li joj lijeka Prikaži/Sakrij | Citiraj

Pitam za prijatelja.
Korisnik je offlineAristea
Diskutant #31

Broj postova: 69
4.6.2001. 22:59 | Naslov: RE: Prerana ejakulacija i ima li joj lijeka Prikaži/Sakrij | Citiraj

A kaj fali klasicnim tehnikama tipa mijenjanje ritma i/ili privremeni prekid (u toj pauzi izvoli biti mastovit) i/ili promjena poze kad ti je gusto (zar nije stvar u tome da te takve promjene ipak izbace iz ritma i time automatski odlazu ejakulaciju?)

S v a k i moj partner imao je sa tim frku (izgovori tipa "ma ne znam kaj mi je, nikad prije se nisam tako lose kontrolirao, inace zna i predugo trajati, to je nesto u tebi, mmmm..." do sada su svaki bozji put bili uvertira uspjesnom seksualnom zivotu svake moje veze).

Zakljucak: muskarci lazu kao cucki kad je taj aspekt njihovog zivota u pitanju, imaju s tim problema,
ALI,
NA SRECU,
vjezbom se usavrsavaju (i jos kako!)

Korisnik je offlineevrosrbin
Diskutant #9

Broj postova: 2650
4.6.2001. 23:11 | Naslov: RE: Prerana ejakulacija i ima li joj lijeka Prikaži/Sakrij | Citiraj

Aristea, mora da si ti ziva vatra cim oni tako brzo...

Ne treba tu paniciti puno, ako prvi put bude brzo, drugi, treci i ostali, put bude ok...

Mada se moze uvek malo i usporiti, promeniti pozu. Problem je ako je sve nesto na brzake, kad se nema vremena...onda je malo nezgodno, a kad se ima vremena do zore, onda je

Diskutant #31

5.6.2001. 08:19 | Naslov: RE: Prerana ejakulacija i ima li joj lijeka Prikaži/Sakrij | Citiraj

EVROSRBIN: "Aristea, mora da si ti živa vatra čim oni tako brzo..."

ETO! Još jedan koji potvrđuje teoriju - svi muškarci manje više su skloni toj istoj rečenici kad opale prerano...
(noofens, evro )

Još dva lijeka (prvi je s Franjićeve katedre, a i potvrđen u praksi - 1. žena neka bude gore, 2. sjećaš se filma "Svi su ludi za Mary"? - e pa tako nekako, samo pazi da ne nosiš poslije nezgodnu naušnicu!

Diskutant #9

5.6.2001. 09:39 | Naslov: RE: Prerana ejakulacija i ima li joj lijeka Prikaži/Sakrij | Citiraj

Pa cekaj, Aristea, zar ti nije to kompliment kad s tobom neko brzo opali? Oni vidi te, popali se, i boooooom...ocas posla.

OK, vecina nas muskih se verovatno tako izvlaci u tim situacijama, ali zar nije to nekad tako? Sta ti mislis zasto muskarci prerano ejakuliraju? Da li zato sto nisu dovoljno "dobri" muskarci? Ili nesto drugo?

Korisnik je offlineErik
Diskutant #30

Broj postova: 8083
5.6.2001. 14:16 | Naslov: RE: Prerana ejakulacija i ima li joj lijeka Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ma, mora da je problem u Aristei, a ne u muskarcima. Kolko ja cujem od frendova, svi kazu da mogu pol sata minimum. I onda kad neki naleti na Aristeu, opa - prerana ejakulacija. :lol

Takvima poput Aristee treba zabraniti seks! Stvaraju probleme jadnim muskarcima!

Salu na stranu, vjerujem da se problem zaista moze rijesiti ili umanjiti na nacine koje je Aristea spomenula.

Nisu cak niti potrebne promjene poze - u nekim pozama je vrlo tesko svrsiti. Znam sad sta vam sve pada na pamet, ali ne - ne radi se o takvim pozama, vec nekim sasvim normalnim i udobnim.

Diskutant #9

5.6.2001. 14:32 | Naslov: RE: Prerana ejakulacija i ima li joj lijeka Prikaži/Sakrij | Citiraj

Dosta zavisi i od raspolozenja, od kolicine unetog alkohola. Nema jednostavnog odgovora na pitanje prerane ejakulacije. Svakako da posle duze apstinencije mora doci do brzog ispaljivanja, ali dajte i vi zene nama muskima sansu da nas "boli glava", "nemoj zlato veceras, nije mi ni do cega", "PMS"...etc, etc
Korisnik je offlineErik
Diskutant #30

5.6.2001. 15:11 | Naslov: RE: Prerana ejakulacija i ima li joj lijeka Prikaži/Sakrij | Citiraj

[quote]Dosta zavisi i od raspolozenja, od kolicine unetog alkohola.[/quote]

Tocno. Zato decki prije seksa 7-8 piva u sebe, pol litre zestice i nece biti prerane ejakulacije.

Vjerojatno nece biti nikakve ejakulacije, ali to je potpuno drugi problem.

Diskutant #9

5.6.2001. 15:13 | Naslov: RE: Prerana ejakulacija i ima li joj lijeka Prikaži/Sakrij | Citiraj

Nisam mislio na litre i litre, nego na malo vise alkohola, dovoljno za normalan odnos.
Diskutant #31

5.6.2001. 16:46 | Naslov: RE: Prerana ejakulacija i ima li joj lijeka Prikaži/Sakrij | Citiraj

Pa sad... je, istina je da određena količina alkohola u krvi odgađa ejakulaciju, (s vremenom sam postala stručnjak za ejakulativnu problematiku ) ali ne bih tu tehniku preporučila kao stalno primjenjivu.

Al ak si tu i tam popiješ koju, to je SASVIM OK. Ja jako volim kombinaciju cuga, pljuga, čaga - do sitnih jutarnjih sati... (a volim i afterparty )

Diskutant #9

5.6.2001. 17:04 | Naslov: RE: Prerana ejakulacija i ima li joj lijeka Prikaži/Sakrij | Citiraj

A volis li first morning calisthenic?

Ujutro, takozvani zornjak, moze trajati poprilicno dugo...Verovatno sto je covek odmorniji, sveziji, baterije pune...

Korisnik je offlineErik
Diskutant #30

6.6.2001. 09:42 | Naslov: RE: Prerana ejakulacija i ima li joj lijeka Prikaži/Sakrij | Citiraj

evrosrbin: "Ujutro, takozvani zornjak, moze trajati poprilicno dugo..."

Mozda se to na srpskom kaze ZORNJAK, ali mi Hrvati imamo mnogo ljepsu i prikladniju rijec za to: BUDISA.

Diskutant #9

6.6.2001. 11:26 | Naslov: RE: Prerana ejakulacija i ima li joj lijeka Prikaži/Sakrij | Citiraj

Kako se zove onaj koji voli zornjak, pa mu je DRAGO da ga izvodi svako jutro? Mislim, kako bi se to prevelo na hrvatski.
Korisnik je offlineErik
Diskutant #30

6.6.2001. 14:56 | Naslov: RE: Prerana ejakulacija i ima li joj lijeka Prikaži/Sakrij | Citiraj

Mozda mu je drago, a mozda i nije. Sto ako ga ne izvodi? Onda je samo NADRAZEN.
Diskutant #9

6.6.2001. 15:12 | Naslov: RE: Prerana ejakulacija i ima li joj lijeka Prikaži/Sakrij | Citiraj

aha...

NADRAZEN BUDISA? moze se i tako reci...

Korisnik je offlineErik
Diskutant #30

6.6.2001. 15:59 | Naslov: RE: Prerana ejakulacija i ima li joj lijeka Prikaži/Sakrij | Citiraj

Bas si bezobrazan. Pa znas li da nije pristojno zajebavati se na racun tudjih imena!
Diskutant #9

6.6.2001. 16:18 | Naslov: RE: Prerana ejakulacija i ima li joj lijeka Prikaži/Sakrij | Citiraj

Necu vise...

Nego gde smo stali. Aristea mi deluje kao strucnjak za ovu problematiku, pa bih je zamolio da nam malo rasiri n..., pardon, vidike...

Index.hr Forum -> Život -> Seks
Stranica: 1 2 3
caching

Aktivne teme