Index.hr

22:38 • 25.10.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Xmag
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

Seks sa svekrom ili - sve ostaje u obitelji (Tema)

topic locked
Stranica: 1 2 3 4 5 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Život -> Seks

Autor Sadržaj
Korisnik je offlineSens.
Diskutant #172182

Broj postova: 7945
24.3.2007. 13:45 | Naslov: Seks sa svekrom ili - sve ostaje u obitelji Prikaži/Sakrij | Citiraj

Frendica mi ima moralnu dilemu.
Friško je udana, i ima poprilično mladog svekra (45  god) koji uz to dobro izgleda i fizički je privlači ( a i ona njega). Rado bi ga probala u krevetu, i naročito je pali pomisao na seks sa svekrom i mužem zajedno. Ne zna kako da predloži svom mužu da bi se rado kresnula sa njim i njegovim tatom istovremeno.

Kako biste vi postupili u takvoj situaciji?
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlinehrsuzz
Diskutant #152400

Broj postova: 1911
24.3.2007. 13:52 | Naslov: RE: Seks sa svekrom ili - sve ostaje u obitelji Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Sens.]

Friško je udana, i ima poprilično mladog svekra (45  god) koji uz to dobro izgleda i fizički je privlači ( a i ona njega). Rado bi ga probala u krevetu, i naročito je pali pomisao na seks sa svekrom i mužem zajedno. Ne zna kako da predloži svom mužu da bi se rado kresnula sa njim i njegovim tatom istovremeno.

A i ti svakakvih frendova imas jebote , picke koje misle da su im picke ruzne , one koje vole redaljke , pa preko onih sto jebu sve redom bez kritrija , necu dalje nabrajat da nemislis da pratim tvoj lik i djelo
Mjenjaj drustvo pod hitno , jer ces postati kao i oni
Korisnik je offlineMawerick_69
Diskutant #194533

Broj postova: 3200
24.3.2007. 13:57 | Naslov: RE: Seks sa svekrom ili - sve ostaje u obitelji Prikaži/Sakrij | Citiraj

evo ti moja punica i punac... jbga možda koji od njih rikne pod tvojon komandom
Korisnik je offlinetomcat.ri
Diskutant #54924

Broj postova: 125881
24.3.2007. 13:58 | Naslov: RE: Seks sa svekrom ili - sve ostaje u obitelji Prikaži/Sakrij | Citiraj

u današnjem moralu - neprihvatljivo ponašanje

sutra - maybe baby
Korisnik je offlinegoff
Diskutant #81568

Broj postova: 16366
24.3.2007. 13:59 | Naslov: RE: Seks sa svekrom ili - sve ostaje u obitelji Prikaži/Sakrij | Citiraj

koliko ti je trebalo da ovu smisliš?
Korisnik je offlineshkupi
Diskutant #98707

Broj postova: 76
24.3.2007. 13:59 | Naslov: RE: Seks sa svekrom ili - sve ostaje u obitelji Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Sens.]

Ovo je pravi incest!!!!
Diskutant #54924

24.3.2007. 14:01 | Naslov: RE: Seks sa svekrom ili - sve ostaje u obitelji Prikaži/Sakrij | Citiraj

ko kad je Cigo bio u vojsci i javlja mu stari Cigo da mu je žena rodila. Pita Cigo: Šta sam dobio? Stari Cigo: Dobio si brata!
Korisnik je offlineSylar
Diskutant #190007

Broj postova: 2455
24.3.2007. 14:02 | Naslov: RE: Seks sa svekrom ili - sve ostaje u obitelji Prikaži/Sakrij | Citiraj

daj ne seri sens više molim te.
Diskutant #194533

24.3.2007. 14:02 | Naslov: RE: Seks sa svekrom ili - sve ostaje u obitelji Prikaži/Sakrij | Citiraj

Korisnik je offlinehorvat_j
Diskutant #203484

Broj postova: 441
24.3.2007. 14:04 | Naslov: RE: Seks sa svekrom ili - sve ostaje u obitelji Prikaži/Sakrij | Citiraj

a sto se ne dogovori s muzom,ona s njegovim tatom a on sa njezinom mamom,svi u istoj sobi,ugase svijetlo pa ko koga uhvati
Korisnik je offlinebrbella
Diskutant #167479

Broj postova: 6929
24.3.2007. 14:05 | Naslov: RE: Seks sa svekrom ili - sve ostaje u obitelji Prikaži/Sakrij | Citiraj

a jesl ti probala svekra
Korisnik je offlinemakabej
Diskutant #207735

Broj postova: 214
24.3.2007. 14:06 | Naslov: RE: Seks sa svekrom ili - sve ostaje u obitelji Prikaži/Sakrij | Citiraj

pa mislim da je najbolje da se rastane te da se kresne sa svakim nakon 20 godina kad je zaborave, mislim da je to jako jako opasna mašta ali ako samo mašta o tome onda to i nije tak strašno...
Korisnik je offlineslacker..
Diskutant #207925

Broj postova: 592
24.3.2007. 14:06 | Naslov: RE: Seks sa svekrom ili - sve ostaje u obitelji Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Sens.]

već si dopizdila.
Diskutant #194533

Citat [horvat_j]

a sto se ne dogovori s muzom,ona s njegovim tatom a on sa njezinom mamom,svi u istoj sobi,ugase svijetlo pa ko koga uhvati

pa da muž mazne tatu... e jesi nastran
Korisnik je offlineGrlee
Diskutant #64232

Broj postova: 25218
24.3.2007. 14:09 | Naslov: RE: Seks sa svekrom ili - sve ostaje u obitelji Prikaži/Sakrij | Citiraj

Na trenutak sam pomislio da je još jedan topic pokrenut od Zmijice
Korisnik je offlinesuzdrzana
Diskutant #181497

Broj postova: 5807
24.3.2007. 14:09 | Naslov: RE: Seks sa svekrom ili - sve ostaje u obitelji Prikaži/Sakrij | Citiraj

Diskutant #54924

24.3.2007. 14:11 | Naslov: RE: Seks sa svekrom ili - sve ostaje u obitelji Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Grlee]

Na trenutak sam pomislio da je još jedan topic pokrenut od Zmijice

sestre blizanke
Korisnik je offlinehorvat_j
Diskutant #203484

Broj postova: 441
24.3.2007. 14:12 | Naslov: RE: Seks sa svekrom ili - sve ostaje u obitelji Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Mawerick_69]

pa da muž mazne tatu... e jesi nastran

a jebi ga,pa sve ostaje u obitelji pa ko koga stigne,
Korisnik je offlineMVJ
Diskutant #151870

Broj postova: 21718
24.3.2007. 14:13 | Naslov: RE: Seks sa svekrom ili - sve ostaje u obitelji Prikaži/Sakrij | Citiraj

sex sa mixerom
sex sa susjedovom strinom
sex sa frizerkinim tastom
sex sa retardiranim puncem
sex sa bogaljem
sex sa ortopedovim sijamskim blizancem

Korisnik je offlinecnipani
Diskutant #206929

Broj postova: 2992
24.3.2007. 14:16 | Naslov: RE: Seks sa svekrom ili - sve ostaje u obitelji Prikaži/Sakrij | Citiraj

vidljivi post!

Index.hr Forum -> Život -> Seks
Stranica: 1 2 3 4 5
caching

Aktivne teme
17:30 KAMO IDETE VEČERAS? by podivljasmo