Index.hr

13:25 • 18.12.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Xmag
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

Gledati dragu dok uziva s drugim?! (Tema)
stranica 2

topic locked
Stranica: 1 2 3 4 5 6 ... 11 12 13 14 15 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Život -> Seks

Autor Sadržaj
Korisnik je offlineArijevac.
Diskutant #401290

Broj postova: 191
30.3.2010. 16:29 | Naslov: Gledati dragu dok uziva s drugim?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Sto je tu tako jako dobro da nas pali gledati kako ti draga svrsava na tudjem kurcu ili gledati kako ju netko guzi i svrsava po grudima? Ili joj puni usta ?

Sto se teme tice, moj odgovor je da me pali to sto je to neocekivana situacija i pomalo „zabranjena“, pa zato i pali, jer probudi mastu u glavi, a to utice na ostatak tijela i hormone. Naravno, u tome mogu pokusati uzivati i uzivaju osobe koje su oslobodene laznog moraliziranja, dvostrukih mjerila i licemjerja. Jeste li sposobni nadici svoj ego i priznati sebi i partneru da ste sposobni biti iznad svega toga?
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlinetomcat_34
Diskutant #54922

Broj postova: 20548
30.3.2010. 16:32 | Naslov: RE: Gledati dragu dok uziva s drugim?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

ova tema je već bila

ključ
Korisnik je offlinestrastveni_sevac
Diskutant #554359

Broj postova: 157
30.3.2010. 16:45 | Naslov: RE: Gledati dragu dok uziva s drugim?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

O da. Ali me puno više pali ševiti je pred njenim partnerom, suprugom. Nažalost ovdje je teško naći, pa je net jedino mjesto gdje možemo naći ljude koji žele da im netko ševi suprugu, a oni gledaju i napaljuju se. Baš prošlu subotu se tako našli, muž nas snimao, a ja je ševio, čak je htio da je napunim, i onda je on dao joj oralno. Ali sve je to za ljude. Sex nije grijeh.
Korisnik je offlinezeleng
Diskutant #537032

Broj postova: 1252
31.3.2010. 17:58 | Naslov: RE: Gledati dragu dok uziva s drugim?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

svi maštaju o tome samo se stide priznati.
Korisnik je offlineMilojko007
Diskutant #556382

Broj postova: 976
31.3.2010. 17:59 | Naslov: RE: Gledati dragu dok uziva s drugim?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

to mi je za sada neostvarena želja.
Korisnik je offlinebboy.m
Diskutant #556485

Broj postova: 508
31.3.2010. 18:01 | Naslov: RE: Gledati dragu dok uziva s drugim?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

nema šanse
Korisnik je offlinemeg...
Diskutant #555274

Broj postova: 3554
31.3.2010. 18:01 | Naslov: RE: Gledati dragu dok uziva s drugim?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

ma vi ste ludi koji to hoćete
ludi
Korisnik je offlinevolimtevolimte
Diskutant #554281

Broj postova: 565

bit drugi je zakon.......

Korisnik je offlineJAIOPETJA
Diskutant #436176

Broj postova: 2309
31.3.2010. 18:27 | Naslov: RE: Gledati dragu dok uziva s drugim?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

ne bude li uživala - najeba je ...

Korisnik je offlinekira007
Diskutant #296824

Broj postova: 15646
31.3.2010. 18:33 | Naslov: RE: Gledati dragu dok uziva s drugim?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Arijevac.]

Sto je tu tako jako dobro da nas pali gledati kako ti draga svrsava na tudjem kurcu ili gledati kako ju netko guzi i svrsava po grudima? Ili joj puni usta ?

Sto se teme tice, moj odgovor je da me pali to sto je to neocekivana situacija i pomalo „zabranjena“, pa zato i pali, jer probudi mastu u glavi, a to utice na ostatak tijela i hormone. Naravno, u tome mogu pokusati uzivati i uzivaju osobe koje su oslobodene laznog moraliziranja, dvostrukih mjerila i licemjerja.Jeste li sposobni nadici svoj ego i priznati sebi i partneru da ste sposobni biti iznad svega toga?

..naravno, ali svaki  dan moram papati krepku  juhu inace nema snage za te aktivnosti
Korisnik je offlineMilojko007
Diskutant #556382

Broj postova: 976
31.3.2010. 18:35 | Naslov: RE: Gledati dragu dok uziva s drugim?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [kira007]

..naravno, ali svaki  dan moram papati krepku  juhu inace nema snage za te aktivnosti

kakva ti je to krepka juha?
daj recept.

Korisnik je offlinegumelina1
Diskutant #537867

Broj postova: 10874
31.3.2010. 18:36 | Naslov: RE: Gledati dragu dok uziva s drugim?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

e budale
drkajte po tastaturi
to vam je domet
Korisnik je offlinekira007
Diskutant #296824

Broj postova: 15646
31.3.2010. 18:36 | Naslov: RE: Gledati dragu dok uziva s drugim?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Milojko007]

kakva ti je to krepka juha?
daj recept.

..od  domace koke...trckalice
Korisnik je offlineZingZangZeng
Diskutant #554607

Broj postova: 564
31.3.2010. 22:22 | Naslov: RE: Gledati dragu dok uziva s drugim?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [gumelina1]

e budale
drkajte po tastaturi
to vam je domet
a?
Korisnik je offlineSmjela
Diskutant #498991

Broj postova: 1006
1.4.2010. 00:06 | Naslov: RE: Gledati dragu dok uziva s drugim?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Arijevac.]

Sto se teme tice, moj odgovor je da me pali to sto je to neocekivana situacija i pomalo „zabranjena“, pa zato i pali, jer probudi mastu u glavi, a to utice na ostatak tijela i hormone. Naravno, u tome mogu pokusati uzivati i uzivaju osobe koje su oslobodene laznog moraliziranja, dvostrukih mjerila i licemjerja. Jeste li sposobni nadici svoj ego i priznati sebi i partneru da ste sposobni biti iznad svega toga?

jebote.
Korisnik je offlinevger44
Diskutant #552510

Broj postova: 1596
1.4.2010. 00:26 | Naslov: RE: Gledati dragu dok uziva s drugim?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

interesantno je kak to muške pali...
žene bi vjerojatno palilo da mu/nam hoće napakostiti, ak' smo jebeno krivi pa bi voljele da gledamo kak nam "vraćaju" milo za drago...
Nema te žene koja voli svojeg muškarca a da bi mu to napravila, palilo to njega ili ne...i one koje to rade zbog ljubavi prema njemu, rade to zato jer ga u stvari mrze što im on to ne može pružiti ili ne želi pružiti...i uparvo u tome zbunjujućem osjećaju - mješavini mržnje i ljubavi, u tom kaosu emocija, mogu i doć do extaze...u inat sebi i svemu što jesu, a i njemu naravno...
Korisnik je offlineravnodusna
Diskutant #394922

Broj postova: 12993
1.4.2010. 00:26 | Naslov: RE: Gledati dragu dok uziva s drugim?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

evo na rezi me je nešto slično..
Korisnik je offlinetooFake4
Diskutant #555624

Broj postova: 4579
1.4.2010. 00:32 | Naslov: RE: Gledati dragu dok uziva s drugim?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

a nekak mi ni jasno kaj bi me trebalo palit u tome da netko drugi radi ono kaj bi ja trebao radit...a još mi je i gušt
Korisnik je offlinevger44
Diskutant #552510

Broj postova: 1596
1.4.2010. 00:32 | Naslov: RE: Gledati dragu dok uziva s drugim?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Arijevac.]

tvoja bolesna potreba za dominacijom...na taj način joj želiš pokazati da si veliki frajer i sebi samom, da ti možeš i to...ne seri i ne skrivaj se ispred jebenog moraliziranja, jer upravo ti pokušavaš pod krinkom nemoraliziranja prikriti pravu stranu svoje izopačenosti..ne ona nije tvoja "draga" jer je ti tako ne doživljavaš, ne doživljavaš je ni kao ženu, ni kao dragu, ni kao osobu, već kao prljavu droljetinu i tvoju robinju stari moj...
Ak' si paraplegičar i ne diže ti se kurac, ispričavam se...al' ovako ti si samo još jedan bolesnik koji pod sexualnu slobodu i vlastitu prosvijećenost pokušavaš podvaliti svoje jebene karakterne mane...
A i nick ti je prigodan, zar ne? Da ne bi bilo da nismo primjetili.
Bahati seronjo!

[Editirano 1.4.2010. 0:34:00 by vger44]
Korisnik je offlinenisam_ta
Diskutant #539585

Broj postova: 509
1.4.2010. 00:36 | Naslov: RE: Gledati dragu dok uziva s drugim?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [vger44]

interesantno je kak to muške pali...
žene bi vjerojatno palilo da mu/nam hoće napakostiti, ak'' smo jebeno krivi pa bi voljele da gledamo kak nam "vraćaju" milo za drago...
Nema te žene koja voli svojeg muškarca a da bi mu to napravila, palilo to njega ili ne...i one koje to rade zbog ljubavi prema njemu, rade to zato jer ga u stvari mrze što im on to ne može pružiti ili ne želi pružiti...i uparvo u tome zbunjujućem osjećaju - mješavini mržnje i ljubavi, u tom kaosu emocija, mogu i doć do extaze...u inat sebi i svemu što jesu, a i njemu naravno...
bas tako
na sve x-cina

Index.hr Forum -> Život -> Seks
Stranica: 1 2 3 4 5 6 ... 11 12 13 14 15
caching

Aktivne teme
17:30 KAMO IDETE VEČERAS? by podivljasmo