Index.hr

1:58 • 24.7.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Xmag
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

seks sa komšinicom/komšijom... (Tema)

topic locked
Stranica: 1 2 3 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Život -> Seks

Autor Sadržaj
Korisnik je offline_Pantelija_
Diskutant #119030

Broj postova: 447
22.1.2006. 01:36 | Naslov: Jebačina sa komšinicom/komšijom... Prikaži/Sakrij | Citiraj

pitanje je i za muškarce i za žene... da li ste nekad pojebali komšinicu odnosno da li vas je nekad pojebao komšija...???
Ja sam to uradio prošle godine, imao sam komšinicu s kojom sam bio u dobrim odnosima ali samo komšijskim, međutim dugo vremena je ona mene palila u raznim situacijama, guranje nogom ispod stola (kao slučajno) dok je za tim istim stolom sedelo više ljudi, non-stop neki pozivi za pomoć oko kompjutera i niz sličnih običnih stvari (u očima sam njenim video da hoće da se jebe ali opet nisam bio siguran kako će na to da odreaguje)... sve dok me jednog dana nije pozvala da joj nešto pomognem oko seminarskog rada... posle 10-15 minuta priče ja sam je uhvatio i bez ijedne reči mi smo se pojebali na brzinu, mislim da je sve to trajalo nekih 5-6 minuta, bilo je tako slatko i sa velikim nabojem... nakon te jebačine mi smo ostali u istim odnosima ali sexa više nema i jednostavno sve je kao da se ništa nije desilo...

ako ste imali sličnih iskustava opište ih...
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlinemonique_r_2dio
Diskutant #104256

Broj postova: 2520
22.1.2006. 01:37 | Naslov: RE: Jebačina sa komšinicom/komšijom... Prikaži/Sakrij | Citiraj

neam, komsije su mi sve neke zute....bog te...ko englezi...

kuruza
Korisnik je offlineselotejp
Diskutant #56040

Broj postova: 2607
22.1.2006. 01:37 | Naslov: RE: Jebačina sa komšinicom/komšijom... Prikaži/Sakrij | Citiraj

pa da jednom sam pokušao splono opčiti sa košnicom... i dobio ja ubode... ne ona...

p.s. mrzim pčele
Korisnik je offlinemonique_r_2dio
Diskutant #104256

Broj postova: 2520
22.1.2006. 01:38 | Naslov: RE: Jebačina sa komšinicom/komšijom... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [_Pantelija_]

pitanje je i za muškarce i za žene... da li ste nekad pojebali komšinicu odnosno da li vas je nekad pojebao komšija...???
Ja sam to uradio prošle godine, imao sam komšinicu s kojom sam bio u dobrim odnosima ali samo komšijskim, međutim dugo vremena je ona mene palila u raznim situacijama, guranje nogom ispod stola (kao slučajno) dok je za tim istim stolom sedelo više ljudi, non-stop neki pozivi za pomoć oko kompjutera i niz sličnih običnih stvari (u očima sam njenim video da hoće da se jebe ali opet nisam bio siguran kako će na to da odreaguje)... sve dok me jednog dana nije pozvala da joj nešto pomognem oko seminarskog rada... posle 10-15 minuta priče ja sam je uhvatio i bez ijedne reči mi smo se pojebali na brzinu, mislim da je sve to trajalo nekih 5-6 minuta, bilo je tako slatko i sa velikim nabojem... nakon te jebačine mi smo ostali u istim odnosima ali sexa više nema i jednostavno sve je kao da se ništa nije desilo...

ako ste imali sličnih iskustava opište ih...

jel ti vidis tu neku relaciju...ili samo ja???
Korisnik je offlinecharles_bronson
Diskutant #107018

Broj postova: 1320
22.1.2006. 01:41 | Naslov: RE: Jebačina sa komšinicom/komšijom... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ja u zgradi iam fakat dobrih komada! Pada mi brojka 6 napamet, od kojih bi moglo bit nesto!

Naravno, tu su i snage koje dolaze, rastu! Kroz koju godinu broj ce narast! Bitno je da ima potencijala!
Korisnik je offlineno_problem
Diskutant #28526

Broj postova: 11610
22.1.2006. 01:42 | Naslov: RE: Jebačina sa komšinicom/komšijom... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [_Pantelija_]

Bogu hvala nije....ako tebe je,pričaj.
baš da vidimo kako to izgleda
Korisnik je offlineDurden
Diskutant #14148

Broj postova: 49857
22.1.2006. 01:43 | Naslov: RE: Jebačina sa komšinicom/komšijom... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ima jedna sisata susjeda,redovito dolazi na kavu!Ima klinca par mjeseci starijeg od moje klinke,djeca se redovito igraju skup,il kod nje il kod mene!Često ju uhvatim kak me ispod oka gleda,a uhvati i ona moj pogled!Kad vidim da dolazi namjestim pimpače tak da malo strši,obavezno se zagleda u njega!

Pojebao susjetku nisam,al bi!

Drrr-Mrrr
Korisnik je offlinehrvooje
Diskutant #15234

Broj postova: 5199
22.1.2006. 01:48 | Naslov: RE: Jebačina sa komšinicom/komšijom... Prikaži/Sakrij | Citiraj

ja imam jednu preko al je ciganka pa mi malo bed, al nakon svih ovih hamđija i bigbrodera možda ju i pitam pa nek ovi na bbc-ju napišu kako su rvati teljerantni i jebu ciganke. al ne vjerujem da će mi dat
Korisnik je offlinerunduljica01
Diskutant #112974

Broj postova: 781
22.1.2006. 01:49 | Naslov: RE: Jebačina sa komšinicom/komšijom... Prikaži/Sakrij | Citiraj

jednom jesam i to je sve a bilo ih je koje sam ja zelio al sam uvijek nekako bio korak iza,zakasnio
Korisnik je offlineno_problem
Diskutant #28526

Broj postova: 11610
22.1.2006. 01:51 | Naslov: RE: Jebačina sa komšinicom/komšijom... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [hrvooje]

ja imam jednu preko al je ciganka pa mi malo bed, al nakon svih ovih hamđija i bigbrodera možda ju i pitam pa nek ovi na bbc-ju napišu kako su rvati teljerantni i jebu ciganke. al ne vjerujem da će mi dat

legendo
ps: pitaj,pa da si na čistu

[Editirano 22.1.2006. 1:53:00 by no_problem]
Korisnik je offlineZvezdan
Diskutant #78238

Broj postova: 641
22.1.2006. 01:52 | Naslov: RE: Jebačina sa komšinicom/komšijom... Prikaži/Sakrij | Citiraj

jebao bih moju komsinicu Sandru iako je mnogo starija od mene.

Korisnik je offlineDurden
Diskutant #14148

Broj postova: 49857
22.1.2006. 01:55 | Naslov: RE: Jebačina sa komšinicom/komšijom... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [hrvooje]

Dala bi ti sigurno,al moraš joj barem vrečicu kiki bombona dat!

Drrr-Mrrr
Korisnik je offlinefemme_fatalle
Diskutant #72848

Broj postova: 1532
29.6.2006. 12:06 | Naslov: RE: Jebačina sa komšinicom/komšijom... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [_Pantelija_]

svaki put kad odem posudit nešto kave u "komšije" obavezno mi naplati u naturi
Korisnik je offlinenegative_boy
Diskutant #146493

Broj postova: 589
29.6.2006. 12:09 | Naslov: RE: Jebačina sa komšinicom/komšijom... Prikaži/Sakrij | Citiraj

ne, neću... jer su mi susjedi viŠe muŠkarci nego žene...  
Korisnik je offlinemrak10
Diskutant #45934

Broj postova: 8432
29.6.2006. 12:13 | Naslov: RE: Jebačina sa komšinicom/komšijom... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Jel se računa susjeda il samo komšinica?
Korisnik je offlinebiston
Diskutant #102446

Broj postova: 7215
29.6.2006. 13:01 | Naslov: RE: Jebačina sa komšinicom/komšijom... Prikaži/Sakrij | Citiraj

To redovito radim.
Korisnik je offlineMANGULICA.
Diskutant #150530

Broj postova: 161
29.6.2006. 16:26 | Naslov: RE: Jebačina sa komšinicom/komšijom... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [biston]

To redovito radim.
xxx
Korisnik je offlineplavac
Diskutant #37515

Broj postova: 81767
29.6.2006. 16:38 | Naslov: RE: Jebačina sa komšinicom/komšijom... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Durden]

Kad vidim da dolazi namjestim pimpače tak da malo strši,obavezno se zagleda u njega!

Pojebao susjetku nisam,al bi!

Drrr-Mrrr

od kud tebi više njih     

-------------------------------------------------------------------------------- 

ja nisam, ali bi...više njih (komšinica)  

Korisnik je offlineirena.fr
Diskutant #113733

Broj postova: 9574
29.6.2006. 16:40 | Naslov: RE: Jebačina sa komšinicom/komšijom... Prikaži/Sakrij | Citiraj

susjed mi je samo susjed!
Korisnik je offlinefeelgood
Diskutant #14740

Broj postova: 30362
29.6.2006. 16:40 | Naslov: RE: Jebačina sa komšinicom/komšijom... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Skoro

Index.hr Forum -> Život -> Seks
Stranica: 1 2 3
caching

Aktivne teme
7:05 KAMO IDETE VEČERAS? by Published