Index.hr

21:14 • 26.5.2017. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Xmag
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

neobavezni chat za filmske zaljubljenike (Tema)

topic locked
Stranica: 1 2 3 4 5 ... 3927 3928 3929 3930 3931 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Zabava i kultura -> Film

Autor Sadržaj
Korisnik je offlineDassin
Diskutant #612621

Broj postova: 339
22.1.2011. 17:58 | Naslov: neobavezni chat za filmske zaljubljenike... Prikaži/Sakrij | Citiraj

iako je naš mali forum odavno prdnuo u čabar, vrijedi spomenuti da su se neke od najboljih rasprava, podjebavanja i međusobnih prepucavanja u proteklih nekoliko godina upravo vodile na pdf-u film. s obzirom na to kako i sada na forumu viđam većinu lijepih, načitanih i obrazovanih ljudi koji su pohodili ovaj pdf i vrlo lijepo te argumentirano pisali o filmu, odlučio sam otvoriti chat di ćemo moći neobavezno ćakulati o, naravno, filmu, seksu, vođenju ljubavi i povremeno ismijavati ff ovce, vegetarijance, hajduk i slične fakultete, osobe i nogometne klubove čije postojanje nema nikakvog smisla... no, imajte na umu, topic je otvoren predominantno zbog filma i priče uz i oko istog. može poslužiti i kao pogodno tlo za kojekakva pitanja o filmu. nešto što ste pročitali a možda ne razumijete, recimo, možete slobodno pitati, a onaj koji zna - ili misli kako zna - odgovor će se potruditi i odgovoriti vam. let it begin...
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlineSash.s.pusom
Diskutant #613057

Broj postova: 811
22.1.2011. 18:01 | Naslov: RE: neobavezni chat za filmske zaljubljenike... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Filmar sam.
Diskutant #612621

22.1.2011. 18:06 | Naslov: RE: neobavezni chat za filmske zaljubljenike... Prikaži/Sakrij | Citiraj

kličem se filmarom. osim index supatnika sasha, od kojeg očekujem visprenost, volio bih uprizorenje korisnice chloe koja bi trebala donijeti šarm i gracioznost, uputiti nas u neka opskurnija i vrijedna filmska djela za koja najčešće nismo čuli. također, trebat će nam i korisnik godeslav koji će se pobrinuti da nam topic bude sav u gay (gay; as in veseo, da ne bude zabune) duhu.
Korisnik je offlinekuric_kuro
Diskutant #609823

Broj postova: 100
22.1.2011. 18:09 | Naslov: RE: neobavezni chat za filmske zaljubljenike... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Dassin]

iako je naš mali forum odavno prdnuo u čabar, vrijedi spomenuti da su se neke od najboljih rasprava, podjebavanja i međusobnih prepucavanja u proteklih nekoliko godina upravo vodile na pdf-u film. s obzirom na to kako i sada na forumu viđam većinu lijepih, načitanih i obrazovanih ljudi koji su pohodili ovaj pdf i vrlo lijepo te argumentirano pisali o filmu, odlučio sam otvoriti chat di ćemo moći neobavezno ćakulati o, naravno, filmu, seksu, vođenju ljubavi i povremeno ismijavati ff ovce, vegetarijance, hajduk i slične fakultete, osobe i nogometne klubove čije postojanje nema nikakvog smisla... no, imajte na umu, topic je otvoren predominantno zbog filma i priče uz i oko istog. može poslužiti i kao pogodno tlo za kojekakva pitanja o filmu. nešto što ste pročitali a možda ne razumijete, recimo, možete slobodno pitati, a onaj koji zna - ili misli kako zna - odgovor će se potruditi i odgovoriti vam. let it begin...
Jebem ti mater.
Diskutant #612621

22.1.2011. 18:11 | Naslov: RE: neobavezni chat za filmske zaljubljenike... Prikaži/Sakrij | Citiraj

ffovac na topicu. nema problema, toleriramo i degenerike.
Korisnik je offlinehudini1
Diskutant #609999

Broj postova: 130
23.1.2011. 00:12 | Naslov: RE: neobavezni chat za filmske zaljubljenike... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [kuric_kuro]

Jebem ti mater.

Ti fakat imaš problema u životu ili si jednostavno iz čiste dosade došao provocirati?

Ili piskaraš bezveze po forumu...?
Korisnik je offlineraoul.duke1
Diskutant #613709

Broj postova: 865
23.1.2011. 00:33 | Naslov: RE: neobavezni chat za filmske zaljubljenike... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Dassin]

Korisnik je offlineCherokeeLane
Diskutant #610540

Broj postova: 3097
23.1.2011. 00:55 | Naslov: RE: neobavezni chat za filmske zaljubljenike... Prikaži/Sakrij | Citiraj

hajduk i slične fakultete

Korisnik je offlinegol_do_pol
Diskutant #12930

Broj postova: 5645
23.1.2011. 01:06 | Naslov: RE: neobavezni chat za filmske zaljubljenike... Prikaži/Sakrij | Citiraj

i ja sam zaljubljenik u film
Korisnik je offlineraoul.duke1
Diskutant #613709

Broj postova: 865
23.1.2011. 01:06 | Naslov: RE: neobavezni chat za filmske zaljubljenike... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [CherokeeLane]

hajduk i slične fakultete

FF,               vegeterijanci,            hajduk           pa
fakultete,     osobe,                      NK

3 pa 3
širi kontekst je u pitanju

Diskutant #612621

23.1.2011. 12:29 | Naslov: RE: neobavezni chat za filmske zaljubljenike... Prikaži/Sakrij | Citiraj

jutro, filmoljupci. di ste?
Korisnik je offlinesaffron1
Diskutant #522344

Broj postova: 24722
23.1.2011. 12:30 | Naslov: RE: neobavezni chat za filmske zaljubljenike... Prikaži/Sakrij | Citiraj

x
Diskutant #612621

23.1.2011. 12:33 | Naslov: RE: neobavezni chat za filmske zaljubljenike... Prikaži/Sakrij | Citiraj

šta ima, saffron? gledala si miyazakia, vidim. ti se svidjelo?
Diskutant #522344

23.1.2011. 12:38 | Naslov: RE: neobavezni chat za filmske zaljubljenike... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Haj. Je, super mi je crtić. Ne znam je li mi draži ovaj ili Spirited Away.
Diskutant #612621

23.1.2011. 12:43 | Naslov: RE: neobavezni chat za filmske zaljubljenike... Prikaži/Sakrij | Citiraj

inače, little known fact, jedan od njegovih filmova, mislim da je u pitanju kiki's delivery service, inspiriran je hrvatskom. :)

[Editirano 23.1.2011. 12:45:00 by Dassin]
Korisnik je offlinemala_baklava
Diskutant #614441

Broj postova: 1823
23.1.2011. 12:45 | Naslov: RE: neobavezni chat za filmske zaljubljenike... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Obožavam celulozu. Mljac.
Diskutant #522344

23.1.2011. 12:53 | Naslov: RE: neobavezni chat za filmske zaljubljenike... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Dassin]

inače, little known fact, jedan od njegovih filmova, mislim da je u pitanju kiki''s delivery service, inspiriran je hrvatskom. :)
Nisam gledala. Sudeći po traileru, izgleda simpa.
Korisnik je offlinehudini1
Diskutant #609999

Broj postova: 130
23.1.2011. 13:03 | Naslov: RE: neobavezni chat za filmske zaljubljenike... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Dassin]

inače, little known fact, jedan od njegovih filmova, mislim da je u pitanju kiki''s delivery service, inspiriran je hrvatskom. :)
Ti to stvarno ili se malo zahe.....?

Meni su svi njegovi crtići zakon... Ali Pokretni dvorac mi je VAUUUUUUUUUUUUUU...
To je bilo otkriće nad otkrićima...
Diskutant #612621

23.1.2011. 13:06 | Naslov: RE: neobavezni chat za filmske zaljubljenike... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [hudini1]
Ti to stvarno ili se malo zahe.....?

Meni su svi njegovi crtići zakon... Ali Pokretni dvorac mi je VAUUUUUUUUUUUUUU...
To je bilo otkriće nad otkrićima...

ne zajebavam te. postoji jedna zabačena plaža u hrvatskoj koju je doslovno inkorporirao u svoj film. probat ću naći.
Diskutant #612621

23.1.2011. 13:15 | Naslov: RE: neobavezni chat za filmske zaljubljenike... Prikaži/Sakrij | Citiraj

e, u pitanju je uvala srebrna na visu. ;)

Index.hr Forum -> Zabava i kultura -> Film
Stranica: 1 2 3 4 5 ... 3927 3928 3929 3930 3931
caching

Aktivne teme