Index.hr

17:52 • 17.4.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Xmag
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova: 835348 
Online članova: 0 

ljetovanje u neumu i pločama (Tema)
stranica 2

topic locked
Stranica: 1 2 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Život -> Priroda, okoliš, putovanja

Autor Sadržaj
Korisnik je offlinegabrijelos
Diskutant #74570

Broj postova: 145
1.3.2005. 12:51 | Naslov: Prikaži/Sakrij | Citiraj

jel tko ljetovao u Neumu ili Pločama prošle godine i kakvi su dojmovi i kakve su cijene u Neumu

zanima me sadržaji i plaže

jel imate kakve fotke mjesta i plaže
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlinesomeone
Diskutant #11572

Broj postova: 5283
1.3.2005. 13:00 | Naslov: RE: ljetovanje u neumu i pločama Prikaži/Sakrij | Citiraj

neum ili ploče?
hmm..teško se odlučiti? koliko plaćaju Ploče, a koliko Neum da provedeš jedan dan tamo, da možemo usporediti?

prijevod: ne misliš ozbiljno ljetovati tamo?
Diskutant #74570

1.3.2005. 13:02 | Naslov: RE: ljetovanje u neumu i pločama Prikaži/Sakrij | Citiraj

mislim ljetovat tamo pa me zanima kako je tamo, pokoja slikica, da vidim i cijene smjestaja i ostalog, posebno u Neumu pošto je to BiH pa mislim da je jeftinije
Korisnik je offlineMMADDAMMISS
Diskutant #63968

Broj postova: 2533
1.3.2005. 13:03 | Naslov: RE: ljetovanje u neumu i pločama Prikaži/Sakrij | Citiraj

ma neum je super.one zgradetine pardon vikendice bosanskih guzonja,ne mozes proci ulicom od njihovih audija i bmw/a.plaza divna,ko kod nas na miljacki.sve cisto,mirise na usmrdjele sarme i bureke,beton ,beton samo beton,beton nama treba..i pedercine tatine
Korisnik je offlinetomcat.ri
Diskutant #54924

Broj postova: 125881
1.3.2005. 13:04 | Naslov: RE: ljetovanje u neumu i pločama Prikaži/Sakrij | Citiraj

nijesam ti sinko siguran da ima razlike u cijenama... al' provjeri!
Diskutant #11572

1.3.2005. 13:12 | Naslov: RE: ljetovanje u neumu i pločama Prikaži/Sakrij | Citiraj

gabrijelos
mislim ljetovat tamo pa me zanima kako je tamo, pokoja slikica, da vidim i cijene smjestaja i ostalog, posebno u Neumu pošto je to BiH pa mislim da je jeftinije

slike nemam, ali zamisli zagrebačko trnsko na moru.
Korisnik je offlinebbking
Diskutant #5105

Broj postova: 548
1.3.2005. 13:27 | Naslov: RE: ljetovanje u neumu i pločama Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by MMADDAMMISS:
ma neum je super.one zgradetine pardon vikendice bosanskih guzonja,ne mozes proci ulicom od njihovih audija i bmw/a.plaza divna,ko kod nas na miljacki.
=cut=

Pa zato i smrdi sto dolazite vi s Miljacke koji nemate bas najbolje higjenske navike.
Korisnik je offlineMMADDAMMISS
Diskutant #63968

Broj postova: 2533
1.3.2005. 14:16 | Naslov: RE: ljetovanje u neumu i pločama Prikaži/Sakrij | Citiraj

more bit bidne

podrig
Diskutant #74570

1.3.2005. 17:39 | Naslov: RE: ljetovanje u neumu i pločama Prikaži/Sakrij | Citiraj

ma prepucavajte se vi negdje drugdje

teško nalazim slike na netu pa pitam normalne ljude koji su tamo ljetovali ili znaju kako je tamo da mi normalno odgovore

a i nisam pitao samo za Neum...
Diskutant #11572

1.3.2005. 17:51 | Naslov: RE: ljetovanje u neumu i pločama Prikaži/Sakrij | Citiraj

pitam normalne ljude koji su tamo ljetovali

ja već dugo tražim normalne ljude koji su radili samospaljivanje.

imamo iste šanse.

upiši u google: "Neum" i naći ćeš brdo slika

Diskutant #74570

4.3.2005. 12:44 | Naslov: RE: ljetovanje u neumu i pločama Prikaži/Sakrij | Citiraj

A mjesto Stanići i Omiš
Korisnik je offlinemonique_r
Diskutant #36383

Broj postova: 4397
4.3.2005. 12:51 | Naslov: RE: ljetovanje u neumu i pločama Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by gabrijelos:
ma prepucavajte se vi negdje drugdje

teško nalazim slike na netu pa pitam normalne ljude koji su tamo ljetovali ili znaju kako je tamo da mi normalno odgovore

a i nisam pitao samo za Neum...

neum- bezveze. plaže pune oštrog kamenja pa ko švabovi u sandalama treba plivat. dizaster. dok se dokopaš vode mislim. gradić-nula bodova. nista zanimljivog za 15 min obiđeš ga uzduž i poprijeko.

pozitivno-blizina dubrovnika pa se zaletiš koji put do tam. a cijene puno jeftinije neg hrv.

ja bila ljetos, navratila malo, a i ranije 4-5 dana... krepaš
Korisnik je offlineabcc
Diskutant #66087

Broj postova: 761
4.3.2005. 20:52 | Naslov: RE: ljetovanje u neumu i pločama Prikaži/Sakrij | Citiraj

stvarno glupo pitanje, okle si ti doleti...
Korisnik je offlinedalmatino5
Diskutant #63016

Broj postova: 243
5.3.2005. 11:50 | Naslov: RE: ljetovanje u neumu i pločama Prikaži/Sakrij | Citiraj

samo za reći ---bože sačuvaj....pitam se samo zašto smo dali to hercegovcima
Korisnik je offlinekupid
Diskutant #50836

Broj postova: 2328
5.3.2005. 11:57 | Naslov: RE: ljetovanje u neumu i pločama Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by gabrijelos:
jel tko ljetovao u Neumu ili Pločama prošle godine i kakvi su dojmovi i kakve su cijene u Neumu

zanima me sadržaji i plaže

jel imate kakve fotke mjesta i plaže
ja sam zadnjih pet godina ljetovala u Neumu, nazalost, samo to mogu reci. cijene kao i bilo gdje na hrvatskom primorju, plaze prljave, voda isto tako, prepuno bakica, dida, kafici uzasni, noci zivot nikakav, pa smo navecer odlazili u Dubrovnik. nikad vise.
Korisnik je offlinebombonchich
Diskutant #26643

Broj postova: 15293
5.3.2005. 12:01 | Naslov: RE: ljetovanje u neumu i pločama Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by someone:
gabrijelos
[>mislim ljetovat tamo pa me zanima kako je tamo, pokoja slikica, da vidim i cijene smjestaja i ostalog, posebno u Neumu pošto je to BiH pa mislim da je jeftinije [/>

slike nemam, ali zamisli zagrebačko trnsko na moru.

a shta fali trnskom na moru? bar ima park mladenaca sto ostali susjedni kvartovi nemaju sto se tiche plocha il neuma...ja sma ljetovala dva puta u Gradacu kod plocha i bilo je super..prekrasne plaze...bla bla...sam ak ti se tulumari nemash bash tamo gdje izachi..
Korisnik je offlinenezmar
Diskutant #72663

Broj postova: 641
5.3.2005. 13:19 | Naslov: RE: ljetovanje u neumu i pločama Prikaži/Sakrij | Citiraj

u pločama se možeš kupati u luci punoj nafte i šporkice, a u neumu imaš kretene s dalm. naglaskom koji žive u bosni a hrvati su-zanimljivo!-idi tamo na more možda dobiješ dalmatinski burek i ćevape i pizzu na dalm. način...
Korisnik je offlineabcc
Diskutant #66087

5.3.2005. 15:46 | Naslov: RE: ljetovanje u neumu i pločama Prikaži/Sakrij | Citiraj

jednostavno to nisu turisticke destinacije... zna se na jugu sto su turisticke destinacije...
Diskutant #74570

5.3.2005. 19:56 | Naslov: RE: ljetovanje u neumu i pločama Prikaži/Sakrij | Citiraj

pa fino pitam ljudi koji su bili kažu valja ili nevalja ako ljudi većinom kažu ne valja ja tražim dalje

P.S ovo je za sve one pametne (koji se pitaju sto sam postavio ovu diskusiju) vi ste svi rođeni pametni i znate sve o svemu, da znam da je u neumu loše nebi ni pito ni išao tamo!
Korisnik je offlineabcc
Diskutant #66087

5.3.2005. 22:18 | Naslov: RE: ljetovanje u neumu i pločama Prikaži/Sakrij | Citiraj

pa fino nebi ni pito ni išo... ahha

Index.hr Forum -> Život -> Priroda, okoliš, putovanja
Stranica: 1 2
caching

Aktivne teme