Index.hr

15:50 • 30.9.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

Kako prebacit pjesmu sa kompa na mob?? (Tema)

Moved by:yosemite_sam
 topic locked
Stranica: 1 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Admin -> Odlagalište

Autor Sadržaj
Korisnik je offlinef_e_a_r_
Diskutant #118416

Broj postova: 712
10.1.2007. 20:33 | Naslov: Kako prebacit pjesmu sa kompa na mob?? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Kako da prebacin pismu s kompa koja je u mp3 formatu(ili bilo kojem drugom) na mobitel?Mob mi ima mp3 player i bluethooth a moj komp nema!Jer triban onda priko laptopa koji ima podršku za bluethooth pribacit pismu ili ima neki način kako to mogu riješit?.. fala unaprid!...
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlineNata2804
Diskutant #183932

Broj postova: 42
10.1.2007. 22:14 | Naslov: RE: Kako prebacit pjesmu sa kompa na mob?? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Uzmi si Bluethooth adapter i preko njega možeš prebacivati i sličice i video zapise i glazbu sa kompa na mobitel i sa mobitela na komp. ja to već dosta dugo koristim i super je.

[Editirano 10.1.2007. 22:14:00 by Nata2804]
Korisnik je offlinef_e_a_r_
Diskutant #118416

Broj postova: 712
10.1.2007. 23:01 | Naslov: RE: Kako prebacit pjesmu sa kompa na mob?? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Nata2804]

Uzmi si Bluethooth adapter i preko njega možeš prebacivati i sličice i video zapise i glazbu sa kompa na mobitel i sa mobitela na komp. ja to već dosta dugo koristim i super je.

a koliko to košta?..
Korisnik je offlinebublazg
Diskutant #122037

Broj postova: 1131
10.1.2007. 23:03 | Naslov: RE: Kako prebacit pjesmu sa kompa na mob?? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [f_e_a_r_]

a koliko to košta?..

100-150 kn..a pjesme možeš prebacivati preko usb kabela koji isto košta tako negdje...
ps. koji mob imaš?
Korisnik je offlineduke
Diskutant #10595

Broj postova: 7086
10.1.2007. 23:48 | Naslov: RE: Kako prebacit pjesmu sa kompa na mob?? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ovisno o mobitelu, u paketu dobiješ i USB kabel, kao što je to slučaj bio kod mojeg Sony Ericssona D750i.

Nadalje, ukoliko tvoj mobitel ima proširivu memoriju, odnosno memorijsku karticu, onda je najjednostavnije kupiti čitač kartica i preko njega sve prebaciti na memorijsku karticu.

Kako je već i navedeno, treća opcija je preko bluetooth dongle-a, koji se utakne u USB utor i služi kao primopredajnik. U tom slučaju možda te čeka malo složenija instalacija, ali mislim da su sada i te stvari riješene. Ja sam osobno imao nekih problema s mojim Epox dongle-om, ali kupio sam ga prije skoro dvije godine. Sada bi to moralo biti već zaboravljeno.

Svakako, pomoglo bi da si naveo/la koji točno mobitel imaš.
Korisnik je offlineNata2804
Diskutant #183932

Broj postova: 42
11.1.2007. 13:07 | Naslov: RE: Kako prebacit pjesmu sa kompa na mob?? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [f_e_a_r_]

a koliko to košta?..
Ja ga platila 135,00 kn. Samo instaliraš cd koji dobiješ sa adapterom i to je to. Jako jednostavno za koristiti.
Korisnik je offlinecavallo1
Diskutant #75170

Broj postova: 8110
11.1.2007. 13:08 | Naslov: RE: Kako prebacit pjesmu sa kompa na mob?? Prikaži/Sakrij | Citiraj

a nisi dobila kabel'??
Korisnik je offlinedalibor_SLR
Diskutant #112541

Broj postova: 891
25.1.2007. 22:46 | Naslov: RE: Kako prebacit pjesmu sa kompa na mob?? Prikaži/Sakrij | Citiraj

ha ha ha, nabaci, vakvu glupost odavno nisam cuo!!!
Korisnik je offlinedestructive_boy
Diskutant #184212

Broj postova: 28
20.2.2007. 13:07 | Naslov: RE: Kako prebacit pjesmu sa kompa na mob?? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [duke]

Nadalje, ukoliko tvoj mobitel ima proširivu memoriju, odnosno memorijsku karticu, onda je najjednostavnije kupiti čitač kartica i preko njega sve prebaciti na memorijsku karticu.

Tako ja!Bolje mi je nego s kablom a brzne nego s bluetooth-om
Korisnik je offlinedjsinger
Diskutant #98263

Broj postova: 18815
27.2.2007. 14:19 | Naslov: RE: Kako prebacit pjesmu sa kompa na mob?? Prikaži/Sakrij | Citiraj

možda mi neko može pomoć tražim usb kabel za nokiu 6103. u mobisu, ali i nekim drugim dućanima su ovi originalni nokia smješno skupi. dakle zanima me gdje mogu jeftinije naći ovo. ne treba bit original. što jeftinije to bolje u ovom slučaju. jer ionako ga ne mislim prečesto koristit.

Index.hr Forum -> Admin -> Odlagalište
Stranica: 1
caching

Aktivne teme