Index.hr

14:30 • 1.10.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

vazno kako zene mastrubiraju (Tema)

Moved by:suzy_f
 topic locked
Stranica: 1 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Admin -> Odlagalište

Autor Sadržaj
Korisnik je offlineGute_Hexe
Diskutant #86042

Broj postova: 308
18.4.2005. 23:03 | Naslov: vazno kako zene mastrubiraju Prikaži/Sakrij | Citiraj

Kako zene mastrubiraju?
Ja mastrubiram ovako-

Legnem na desnu stranu, desnu nogu prekrizim preko lijeve i jako stisnem svoju malu i onda se trlja  skladnim pokretima, pa sve brze i brze i za jedno dvije tri minute tako trljanja orgazam je tu. To more raditi svaka djevojka, cak je i to dobro jer na taj nacin vjezba sa cijelim tijelom.
Ako to ne pomaze, onda  uzmem jednu srednje veliku cetku i nju stavim na gacice sa vanjske strane i onda  stisnem noge i trljam, wow kako je to super.
Ne trebam nista gurati u nju da bi dozivjela orgazam, ali ponekad da bi bilo zanimljivije gurnem malcice vibrator, neku flasicu ili cetku.
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlinestarfucker
Diskutant #12423

Broj postova: 30808
18.4.2005. 23:06 | Naslov: RE: vazno kako zene mastrubiraju Prikaži/Sakrij | Citiraj

jel' to novi topik ili nas netko pobrisa 

daklem Gute_Hexe  je muško i zeza
Korisnik je offlinefeelgood
Diskutant #14740

Broj postova: 30362
18.4.2005. 23:07 | Naslov: RE: vazno kako zene mastrubiraju Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ja sam čuo da je najbolj euzet patliđan ( za ove južne to van je balancan) i nafilat ga s mobitelima. Treba imat bar 3 sa istom frkvencijom titranja. Tak da rezoniraju dok vibriraju. Ak ih predugo koristite raspadnu se i speku od zračenja pa trebate dodat sam par pečenih paprika i dobite ajvar

Index.hr Forum -> Admin -> Odlagalište
Stranica: 1
caching

Aktivne teme