Index.hr

4:12 • 21.10.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

Bluetooth,slusalice i uho (Tema)

Moved by:yosemite_sam
 topic locked
Stranica: 1 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Admin -> Odlagalište

Autor Sadržaj
Korisnik je offlineProffessoressa
Diskutant #13

Broj postova: 7091
28.3.2006. 22:50 | Naslov: Bluetooth,slusalice i uho Prikaži/Sakrij | Citiraj

Stovano pucanstvo,trebam savjet.Ako ni pravo misto molin moderatore da ovo pitanje presele na pravo misto.

Problem je velik ili je uho malo,kako se uzme.Doslo je vrime da pocnen koristiti slusalice dok lajen na mobitel jer sam pocela vise lajati.No sve slusalice sa zicom ili bez zice imaju veliko ono sranje koje mora biti u uhu da bi ta stvar funkcionirala.Kako iz razumljivih razloga ne moren zamijeniti niti jedno uho koje posjedujem,ali mogu mobitel,lipo molim,koje slusalice imaju najmanje ono cudu za u uho?Jos me muci ca svi ovi muskici nimaju problem sa velicinom ni uha ni slusalica.Da se to ne proizvodi samo za muske glave?De nek se javi koja ljepotica koja koristi bilo kakve slusalice i napise koje su te,makar kineske.

Fala unaprid.
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlinekauders
Diskutant #18360

Broj postova: 5776
29.3.2006. 15:37 | Naslov: RE: Bluetooth,slusalice i uho Prikaži/Sakrij | Citiraj

ako mozes odi u dobar ducan gdje imaju vise modela i isprobaj. vecinom su to slusalice kao one male za walkman.
ima i druga varijanta. ja koristim sonyericsson slusalice koje ne idu u uho nego imaju drzac koji ih drzi na uhu. imam telefon od iste firme i  vrlo sam zadovoljan.
zanima me feedback kad ih pocnes koristit. ja to dosta koristim ali sam poceo skidat slusalicu s uha kad mogu jer osjecam iritaciju kada ju nosim vise od 2-3 sata dnevno.
Korisnik je offlineguf
Diskutant #30767

Broj postova: 14096
29.3.2006. 15:45 | Naslov: RE: Bluetooth,slusalice i uho Prikaži/Sakrij | Citiraj

trebala bi prvo na stranicama vip-a (ne znam jel to t-mobile ima) provjeriti koje slusalice pasu uz tvoj mobitel...
iako je bluetooth nekakav standard ipak ima poteskoca u spajanju nekih modela (iz vlastitog iskustva znam) a i upravo zato se nudi provjera kompatibilnosti...

mislim da vecina bt slusalica imaju drzac koji ide oko uha... tako da dosta dobro stoje... ali svejedno... dobro je to i u zivo provjeriti...

sonyeric. su zasigurno jedne od boljih... pogotovo sto ove bolje imaju i mali dislay na kojemu pise broj ili ime pozivatelja...
takodjer imaju i mogucnost da se vezica za njih kaci...

ja koristim logitech pro... prvenstveno zato jer mi za druge vip nije garantirao kompaibilnost...

meni je ona odlicna... dugo traje baterija i lako je stavim na uho... i nije mi teska...
ona nazalost nema mogucost da se vezica zakaci...

eto... pitaj dalje... ako sta treba
Korisnik je offlineBBlue
Diskutant #84520

Broj postova: 701
29.3.2006. 18:42 | Naslov: RE: Bluetooth,slusalice i uho Prikaži/Sakrij | Citiraj

Nakon isprobavanja brojnih Bluetooth slušalica - našla sam šampionku za žensko uho. Motorolina slušalica, uz Motorolu V3 - prvi put je upariš, nakon toga - nema problema, kako upališ slušalicu, spoji s mobom, mobać ostaje u torbici, a ti mirno pričaš, pričaš.... i da, taman je pravih dimenzija za žene, a usput je i zanosne pink boje - da ne bi bilo zabune.

Osim u vožnji, vrlo je iskoristiva u šopingu - dok guraš kolica, možeš mirno pričati. Neki će te malo čudno gledati - ali gušt je gušt!
Korisnik je offlinecancel
Diskutant #28703

Broj postova: 22412
29.3.2006. 18:45 | Naslov: RE: Bluetooth,slusalice i uho Prikaži/Sakrij | Citiraj

conceptronic radi s 99% mobilnih uređaja ali je i najskuplji i najkvaliteniji.. (kažu)

Korisnik je offlineguf
Diskutant #30767

29.3.2006. 20:28 | Naslov: RE: Bluetooth,slusalice i uho Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [BBlue]

Nakon isprobavanja brojnih Bluetooth slušalica - našla sam šampionku za žensko uho. Motorolina slušalica, uz Motorolu V3 - prvi put je upariš, nakon toga - nema problema, kako upališ slušalicu, spoji s mobom, mobać ostaje u torbici, a ti mirno pričaš, pričaš.... i da, taman je pravih dimenzija za žene, a usput je i zanosne pink boje - da ne bi bilo zabune.

Osim u vožnji, vrlo je iskoristiva u šopingu - dok guraš kolica, možeš mirno pričati. Neki će te malo čudno gledati - ali gušt je gušt!

a tek dok se guras s penzicima

sorry sorry... morao sam ovo napisati... NHF hehe
Diskutant #13

29.3.2006. 21:28 | Naslov: RE: Bluetooth,slusalice i uho Prikaži/Sakrij | Citiraj

Imam t mobile,a aparat je motorola V3 ako se tako zove ona sto stane svugdje,crne boje ko na reklami.Slusalice uz nju mi ne pasu,velik je onaj dio.Muz ima samsung ne znam koji i bluetooth,i to mi veliko.Moj grad ima jedan 1 tele butik za t mobile i sve slusalice,klasika ili bluetooth mi ne pasu,a trenutno ga ni za V3 nemaju.Odem do veceg grada i poslusam vase savjete.Hvala
Korisnik je offlineBBlue
Diskutant #84520

29.3.2006. 21:45 | Naslov: RE: Bluetooth,slusalice i uho Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Proffessoressa]

Imam t mobile,a aparat je motorola V3 ako se tako zove ona sto stane svugdje,crne boje ko na reklami.Slusalice uz nju mi ne pasu,velik je onaj dio.Muz ima samsung ne znam koji i bluetooth,i to mi veliko.Moj grad ima jedan 1 tele butik za t mobile i sve slusalice,klasika ili bluetooth mi ne pasu,a trenutno ga ni za V3 nemaju.Odem do veceg grada i poslusam vase savjete.Hvala

Bluetooth za V3 (i moj telefon je crni), s pink torbicom za mobitel u T-mobile shopovima ti je 298 kuna!
Korisnik je offlineBBlue
Diskutant #84520

29.3.2006. 21:46 | Naslov: RE: Bluetooth,slusalice i uho Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [guf]

a tek dok se guras s penzicima

Ja se ne guram... samo režim na one koji se guraju! Mladima gledam kroz prste - imaju vremena, naučit će... starija generacija nema više tu ispriku!
Korisnik je offline2t0x1c4u
Diskutant #128044

Broj postova: 621
29.3.2006. 22:05 | Naslov: RE: Bluetooth,slusalice i uho Prikaži/Sakrij | Citiraj

Jel znate da se tokom nošenja slušalica u uhu 400x poboljšavaju uvijeti za množenje bakterija...
Upale su neupitne.
Diskutant #13

29.3.2006. 22:15 | Naslov: RE: Bluetooth,slusalice i uho Prikaži/Sakrij | Citiraj

BBlue hvala.

Zaboravila sam pitati kako cistiti slusalice?Mobace i telefone prodem krpom namocenom u alkohol.Muz ne koristi slusalicu pa to ni ne cistim.Alkohol?
Korisnik je offlineBBlue
Diskutant #84520

29.3.2006. 22:24 | Naslov: RE: Bluetooth,slusalice i uho Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Proffessoressa]

BBlue hvala.

Zaboravila sam pitati kako cistiti slusalice?Mobace i telefone prodem krpom namocenom u alkohol.Muz ne koristi slusalicu pa to ni ne cistim.Alkohol?

Alkohol je oK, jer je slušalica od plastike. Inače, ne ide baš u uho - zato jest zgodna. Samo se nosač stavi oko uha (možeš ga prilagoditi na lijevo ili desno uho.) Signal drži na 7-8 metara od telefona, ako između nije previše zidova. Bez problema pričaš dok, recimo, ujutro čistiš auto, mobitel ti je u torbici, a torbica na sjedalu u zatvorenom autu...

Ranije su me Bluetooth slušalice izluđivale, jer su se znale "raspariti", pa ti imaš slušalicu u uhu, a mobitel ti histerično zvoni u torbi na stražnjem sjedalu... zato mi se ova toliko sviđa. Samo ujutro upalim slušalicu, stavim je na uho, zgrabim torbicu i spremna sam za pokret!
Korisnik je offlineguf
Diskutant #30767

30.3.2006. 10:26 | Naslov: RE: Bluetooth,slusalice i uho Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Proffessoressa]

stranice t-mobile su koma i ponuda dodatne opreme skoro pa i nema... barem za V3...

na vip stranicama u trazilici daje za taj mobitel kao bt slusalicu samo onu istu koju ja imam tj. Logitechj Mobile PRO BT slusalica za 491,00 kn...
iako u ponudi imaju i sonyer. , siemens, phonix i plantronic, te druge logitech slusalice... cudno da prema njihovim stranicam samo ta jedna pase, jer bi bt ipak trebao biti neki standard...

ipak... ako se odlcuis za neku drugu onda ako imas vremena prije ipak na netu provjeri da li mozda postoji kakav bug...
(meni se to primjerice desilo ko povezivanja stare nokie 6230i i ipaq-a 2210... naime bas ta dva uredjaja se nisu mogla upariti... pa sam na netu nasao neki nesluzbeni patch i to u nekoj beta verziji i ipak rjesio problem)...

sorry ako zakomplicirah...

i da... tek sad vidjeh...
ako bblue kaze da je ta motorala ok... onda je to valjda to... ako je prodaju jos...

[Editirano 30.3.2006. 10:29:00 by guf]
Diskutant #13

30.3.2006. 20:24 | Naslov: RE: Bluetooth,slusalice i uho Prikaži/Sakrij | Citiraj

Hvala

Index.hr Forum -> Admin -> Odlagalište
Stranica: 1
caching

Aktivne teme