Index.hr

1:30 • 2.9.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

POMOC!!! Golf 4 ili 307 ili Stilo ili...??? (Tema)

topic locked
Stranica: 1 2 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Tehnika i znanost -> Automobili i motori

Autor Sadržaj
Korisnik je offlinekyozo
Diskutant #78403

Broj postova: 37
5.3.2005. 23:59 | Naslov: Prikaži/Sakrij | Citiraj

Molim za pomoc, kupio bih automobil 2002 god, dizel , bitno mi je da auto malo trosi i da bude ekonomican. Prakticno sam se resio za 307 kada sam procitao na forumu da coveku trosi po gradu 12l tako da nista od njega. Sta mislite koji je u toj klasi najbolji dizel i ako bih uzimao Golf da li bi bilo glupo da kupim SDi samo zbog potrosnje ako vec imam novca za TDi. Pozdrav svima i da naglasim da mi izgled vozila nije presudan pa me zanima samo ako imate konkretna iskustva, HVALA , POZDRAV!
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlineBlesavi
Diskutant #71375

Broj postova: 5431
6.3.2005. 02:45 | Naslov: RE: POMOC!!! Golf 4 ili 307 ili Stilo ili...??? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by kyozo:
Molim za pomoc, kupio bih automobil 2002 god, dizel , bitno mi je da auto malo trosi i da bude ekonomican. Prakticno sam se resio za 307 kada sam procitao na forumu da coveku trosi po gradu 12l tako da nista od njega. Sta mislite koji je u toj klasi najbolji dizel i ako bih uzimao Golf da li bi bilo glupo da kupim SDi samo zbog potrosnje ako vec imam novca za TDi. Pozdrav svima i da naglasim da mi izgled vozila nije presudan pa me zanima samo ako imate konkretna iskustva, HVALA , POZDRAV!

Moja najdublja preporuka GOLF! ... teljan ne uliva povjerenje pogotovo Fiat koji je konfekcijsko kvarljivo smece... Peugeot aj jos nekako ,ali citaj malo forum itd. pa ces sam uocit greske...Golf prvo zato jer ima solidan tdi,svabenzi provjereno! Kupi ono sta je provjereno vec...kod mene ti je ili japanc ili svaba izmedju ta 2 nes falit!
Korisnik je offlinebobike
Diskutant #8488

Broj postova: 31
6.3.2005. 10:17 | Naslov: RE: POMOC!!! Golf 4 ili 307 ili Stilo ili...??? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ovaj Golf je najlosiji Golf do sada a opet se krade kao da je najbolji.Mi kada smo gledali sto kupiti samo smo otvorili vrata tog golfa i zatvorili da bi nam bilo dosta. Cijena od skoro 120tk za motorcic od 75 ks bljuje mi se od njihove gluposti. O kvaliteti VW pogledaj zadnji test izdržljivosti Pola u Autoblicu . Trenutno u familiji imamo Stila i 307 i razlike su minimalne. 307 je 1.9 hdi 90 ks a Stilo 1.4 95. Stilo ima bolja ubrzanja i puno ugladjeniji motor i punnnooo bolji mjenjac dok kod 307 mi svidja jako dobar felling upravljaca i jako je prostran.
Iako su jedan disel a drugi benzinac potrosnja je skoro ista. Btw gledaj i to da je Golf no1. na zelji svih lopova u Hrvatskoj, BiH i Srbiji

Editirano 6.3.2005 10:37:00 by bobike.
Korisnik je offlineKind
Diskutant #69673

Broj postova: 1259
6.3.2005. 10:42 | Naslov: RE: POMOC!!! Golf 4 ili 307 ili Stilo ili...??? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ma kupiš opel astru dizel i otvoriš crnu rupu u svom novčaniku!!!

Provjereno na mom novčaniku!!

Da vidiš taj osjećaj kad crna rupa započne uvlačenje svega u tvom novčaniku i prebaci svu tvoju gotovinu, kartice i kredite u drugu vremensku
zonu!!!
Korisnik je offlineBlesavi
Diskutant #71375

Broj postova: 5431
6.3.2005. 13:02 | Naslov: RE: POMOC!!! Golf 4 ili 307 ili Stilo ili...??? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by bobike:
Ovaj Golf je najlosiji Golf do sada a opet se krade kao da je najbolji.Mi kada smo gledali sto kupiti samo smo otvorili vrata tog golfa i zatvorili da bi nam bilo dosta. Cijena od skoro 120tk za motorcic od 75 ks bljuje mi se od njihove gluposti. O kvaliteti VW pogledaj zadnji test izdržljivosti Pola u Autoblicu . Trenutno u familiji imamo Stila i 307 i razlike su minimalne. 307 je 1.9 hdi 90 ks a Stilo 1.4 95. Stilo ima bolja ubrzanja i puno ugladjeniji motor i punnnooo bolji mjenjac dok kod 307 mi svidja jako dobar felling upravljaca i jako je prostran.
Iako su jedan disel a drugi benzinac potrosnja je skoro ista. Btw gledaj i to da je Golf no1. na zelji svih lopova u Hrvatskoj, BiH i Srbiji

[font size=1>Editirano 6.3.2005 10:37:00 by bobike.

Golf je rasklapana skovaca koja masno kosta! U biti Peugeot je Ok od ove trojke!
Zasto ako imas para a oces dizel ne kupis si Toyotu Corollu D-4D ...neces falit!
Korisnik je offlineAlfista
Diskutant #54459

Broj postova: 1069
6.3.2005. 13:11 | Naslov: RE: POMOC!!! Golf 4 ili 307 ili Stilo ili...??? Prikaži/Sakrij | Citiraj

FIAT STILO NAJVIŠE NUDI ZA PARU KOJU DAJEŠ ZA NJEGA !!!
Diskutant #54459

6.3.2005. 13:12 | Naslov: RE: POMOC!!! Golf 4 ili 307 ili Stilo ili...??? Prikaži/Sakrij | Citiraj

uzmi STILA JTD SA 115 KS I NEĆEŠ POŽALIT !!!
Korisnik je offlinemzg24
Diskutant #41801

Broj postova: 112
6.3.2005. 13:15 | Naslov: RE: POMOC!!! Golf 4 ili 307 ili Stilo ili...??? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Stilo naravno ....jest da je malo tvrd ponekada ali ako volis vrtiti okretaje onda ga uzmi tu je strasan
hjedini pšroblem u ove dvije godine su zracni jastuci ali koliko sam cuo to je problem svih novih auta ...desni sic tj. suvozacev uvijek nesto ne stima ..pa ti se pali povremeno ,..
Korisnik je offlineanonymous
Diskutant #72844

Broj postova: 454
6.3.2005. 13:39 | Naslov: RE: POMOC!!! Golf 4 ili 307 ili Stilo ili...??? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Neznam kaj kupit, ali sam siguran da ja osobno golfa nebi kupio , 307 puno troši, a čujem da je stilo nekvalitetan (tak sam cuo). Ja bi preporucio Toyotu, imam jednu i prezadovoljan sam
Korisnik je offlinegogo666
Diskutant #69509

Broj postova: 2
6.3.2005. 14:15 | Naslov: RE: POMOC!!! Golf 4 ili 307 ili Stilo ili...??? Prikaži/Sakrij | Citiraj

ako kupujes golfa kupi tdi jer sdi ide tako lose da se molis dok ubrza... i osim toga potrosnja na tdi-u nije manja nikako...
Korisnik je offlinethe_one_and_only
Diskutant #77766

Broj postova: 14
6.3.2005. 14:17 | Naslov: RE: POMOC!!! Golf 4 ili 307 ili Stilo ili...??? Prikaži/Sakrij | Citiraj

samo nemoj talijana
Korisnik je offlineponcho
Diskutant #54029

Broj postova: 4039
6.3.2005. 14:22 | Naslov: RE: POMOC!!! Golf 4 ili 307 ili Stilo ili...??? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by anonymous:
Neznam kaj kupit, ali sam siguran da ja osobno golfa nebi kupio , 307 puno troši, a čujem da je stilo nekvalitetan (tak sam cuo). Ja bi preporucio Toyotu, imam jednu i prezadovoljan sam

I ja mislim. Ne bi uzeo niti Golfa niti Stila.
Korisnik je offlineDado007
Diskutant #45853

Broj postova: 1997
6.3.2005. 14:27 | Naslov: RE: POMOC!!! Golf 4 ili 307 ili Stilo ili...??? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Golf definitivno. Solidna potrosnja i jeftino odrzavanje
Diskutant #54459

6.3.2005. 15:01 | Naslov: RE: POMOC!!! Golf 4 ili 307 ili Stilo ili...??? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by the_one_and_only:
samo nemoj talijana
Fiat Stilo je najbolji FIAT ikad napravljen do sada ima bolju limariju i bolje motore !!
Diskutant #54459

6.3.2005. 15:02 | Naslov: RE: POMOC!!! Golf 4 ili 307 ili Stilo ili...??? Prikaži/Sakrij | Citiraj

ustvari motori od brava, brave i mare su isto bili vrhunski osim onog 1.4 16v !!
Diskutant #54459

6.3.2005. 15:02 | Naslov: RE: POMOC!!! Golf 4 ili 307 ili Stilo ili...??? Prikaži/Sakrij | Citiraj

jebote!! 1,4 12V
Korisnik je offlinemaja85
Diskutant #67095

Broj postova: 10292
6.3.2005. 15:04 | Naslov: RE: POMOC!!! Golf 4 ili 307 ili Stilo ili...??? Prikaži/Sakrij | Citiraj

307 definitivno, i to pazi koju boju biraš
Korisnik je offlinethe_one_and_only
Diskutant #77766

Broj postova: 14
6.3.2005. 15:06 | Naslov: RE: POMOC!!! Golf 4 ili 307 ili Stilo ili...??? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by Alfista:
Originalni post by the_one_and_only:
samo nemoj talijana
Fiat Stilo je najbolji FIAT ikad napravljen do sada ima bolju limariju i bolje motore !!

isto kao i Alfa? Ja bih uzela talijana samo kad bi imala dosta love za popravke...
Korisnik je offlinesharkbite
Diskutant #78395

Broj postova: 17
6.3.2005. 15:52 | Naslov: RE: POMOC!!! Golf 4 ili 307 ili Stilo ili...??? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ma Stilo!!!
Nisu talijani šta su nekad bili.
Stilo je vrhunsko auto, a ljudi ga ne vole radi fiatovih sranja u '90-ima.
E. Alfa i Fiat nemaju ništa sajedničko -isti gazda, 2 potpuno druge tvornice.
Slični su Fiat i Lancia.

A Golf, eh, Golf...
Da jedinica i duja nisu bile onako dobre izgorili bi davno.
Ništa tu ne štima, svaki noviji model je gori od onog prijašnjeg.
Uglavnom, Stilo...
Korisnik je offlinesharkbite
Diskutant #78395

Broj postova: 17
6.3.2005. 15:55 | Naslov: RE: POMOC!!! Golf 4 ili 307 ili Stilo ili...??? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ma Stilo!!!
Nisu talijani šta su nekad bili.
Stilo je vrhunsko auto, a ljudi ga ne vole radi fiatovih sranja u '90-ima.
E. Alfa i Fiat nemaju ništa sajedničko -isti gazda, 2 potpuno druge tvornice.
Slični su Fiat i Lancia.

A Golf, eh, Golf...
Da jedinica i duja nisu bile onako dobre izgorili bi davno.
Ništa tu ne štima, svaki noviji model je gori od onog prijašnjeg.
Uglavnom, Stilo...

Index.hr Forum -> Tehnika i znanost -> Automobili i motori
Stranica: 1 2
caching

Aktivne teme