Index.hr

5:10 • 22.10.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Xmag
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

Tablete za povecanje grudi?! (Tema)

topic locked
Stranica: 1 2 3 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Život -> Zdravlje i savjeti

Autor Sadržaj
Korisnik je offlineivicro
Diskutant #44563

Broj postova: 159
19.11.2004. 12:47 | Naslov: Prikaži/Sakrij | Citiraj

Kad sam u jednoj drogeriji vidjela veliku reklamu s tabletama koje navodno povecavaju grudi,ostala sam paf.Stoji kako bi vam se grudi za nekoliko mjeseci povecaju i za do dva broja.
Give me a break,tko ce u to povjerovati.
Pa sto jos nece izmisliti!Jel i to neka izmisljotina kao i one o skidanju kila za kratko vrijeme.Vjerujete li u takve stvari i dali bi probali takvo sto?
Pa nebi se cudila da izmisle neke tablete za povecanje penisa.
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlineThuran
Diskutant #54282

Broj postova: 2890
19.11.2004. 20:19 | Naslov: RE: Tablete za povecanje grudi?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by Thuran:
naravno da ne vjerujem i nikada na to ne bi bacila novac, ali valjda postoje i oni koji se nadaju da takvo sto moze pomoci, pa to kupuju
Korisnik je offlinedcar
Diskutant #23250

Broj postova: 4194
19.11.2004. 20:20 | Naslov: RE: Tablete za povecanje grudi?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Vi sigurno imate male sise
Korisnik je offlineribolov
Diskutant #15390

Broj postova: 12501
19.11.2004. 20:23 | Naslov: RE: Tablete za povecanje grudi?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ma ljudi, ne vjerujte u priče i izmišljotine. najbolji su još uvijek silikoni.

Ja, primjerice, koristim tablete za povećanje penisa već duže vrijeme (3,5 mjeseca) i još nisam primijetio neki bitniji pomak - povećao se svega 7 cm od tada (možete vidjeti razliku na 1 na 1 profilu).
Korisnik je offlineProffessoressa
Diskutant #13

Broj postova: 7091
19.11.2004. 20:49 | Naslov: daj detalje a zgrazanje Prikaži/Sakrij | Citiraj

Di ima za kupiti?Koliko kosta?Jel djeluje u srednjim godinama?Dajte ljudi,to je vazan izum
Korisnik je offlinefeelgood
Diskutant #14740

Broj postova: 30362
19.11.2004. 21:30 | Naslov: RE: Tablete za povecanje grudi?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Zamisli da ti umjesto sisa narastu podočnjaci.
Diskutant #13

19.11.2004. 21:34 | Naslov: RE: Tablete za povecanje grudi?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Podocnjake imam.A imam i sise,ali kad se za koju godinu skupe A jel te lilule djeluju i na veseljka,mislim ako su trajne bolje od viagre
Diskutant #14740

19.11.2004. 21:38 | Naslov: RE: Tablete za povecanje grudi?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Te ti tablete više djeluju relativno neg apsolutno. Nije da ti sise ili pimpek narastu, već se novčanik smanji pa sis/pimpek djeluju veće
Korisnik je offline13apostle
Moderator
Diskutant #21102

Broj postova: 53749
19.11.2004. 21:41 | Naslov: RE: Tablete za povecanje grudi?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Fuck da pills! Bolje je koristiti utege od 15 kila ili penis vezati za branik TIR kamiona.
Diskutant #13

19.11.2004. 21:44 | Naslov: RE: Tablete za povecanje grudi?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Fee ti si me sad u bed bacija.A ovo o veseljku na na braniku necu pokusati ni zamisliti
Korisnik je offlineelt10
Diskutant #52070

Broj postova: 411
19.11.2004. 21:46 | Naslov: RE: Tablete za povecanje grudi?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Čuo sam da postoje tablete protiv rasta trbuha u žena, ali ovo...
Diskutant #15390

19.11.2004. 21:48 | Naslov: RE: Tablete za povecanje grudi?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by elt10:

Da, da, postoje te tablete, ali pazite kad ih pijete - obavezno uzimajte dvije svaki put, da vam ne naraste samo jedna sisa.
Diskutant #14740

19.11.2004. 21:55 | Naslov: RE: Tablete za povecanje grudi?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by Proffessoressa:
Fee ti si me sad u bed bacija.A ovo o veseljku na na braniku necu pokusati ni zamisliti

Banana tek dolazi. Kak tableta zna kad mora pimpek rast, a kad sise?
Diskutant #13

19.11.2004. 22:00 | Naslov: RE: Tablete za povecanje grudi?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ribolov, o kojim tabletama pises?

Feelgood,znas jos nisam skuzila kako tableta voltarena zna koji dio tijela mene boli
Korisnik je offlineThuran
Diskutant #54282

Broj postova: 2890
19.11.2004. 22:03 | Naslov: RE: Tablete za povecanje grudi?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by dcar:
Vi sigurno imate male sise
a mozda imas ti prevelike ruke (dlanove)
Diskutant #14740

19.11.2004. 22:38 | Naslov: RE: Tablete za povecanje grudi?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by Proffessoressa:
Feelgood,znas jos nisam skuzila kako tableta voltarena zna koji dio tijela mene boli

Na mjestu upale, čitaj tam di te boli, stvaraju se medijatori upale koje stvara enzim ciklooksigenaza. Voltaren neselektivno blokira cikooksigenazu i time smanjuje upalu, čitaj smanjuje bol.
Korisnik je offlineBGmacka
Diskutant #57525

Broj postova: 36
19.11.2004. 22:39 | Naslov: RE: Tablete za povecanje grudi?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

ha ha ha.....gluposti
Diskutant #15390

19.11.2004. 22:40 | Naslov: RE: Tablete za povecanje grudi?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by BGmacka:
ha ha ha.....gluposti

/zbog čega mi ovo tak neuvjerljivo zvuči?/
Korisnik je offlineAkvino
Diskutant #138

Broj postova: 2405
20.11.2004. 00:06 | Naslov: RE: Tablete za povecanje grudi?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Kazu da su zeme osjetljive po pitanju velicine grudi koliko su muski osjetljivi na velicinu pennisa.

Zeme slusajte - ne kupujte ta sranja sa grudima se nije igrati. Na ovom planetu ne postoji pilula koja moze izlijeciti osobna nezadovoljstva. Ne bi vam stovise niti savjetovao kirurskim putem velicanje grudi, jedino ak su ravne kak i muske ali u ostalom jedno veliko ne. Biti ce malo teze naci decka za stalno ali kada nadete potom je taj najvjerojatnije s vama za duge staze.

Glede redukcije osobito u srednjim godinama - to totalno podrzavam.

Editirano 20.11.2004 0:08:29 by Akvino.
Korisnik je offlineivicro
Diskutant #44563

Broj postova: 159
20.11.2004. 09:35 | Naslov: RE: Tablete za povecanje grudi?! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by ribolov:
Originalni post by elt10:

Da, da, postoje te tablete, ali pazite kad ih pijete - obavezno uzimajte dvije svaki put, da vam ne naraste samo jedna sisa.

Da se uzimaju samo dvije nego od 6-8.Mozda onda naraste i treca.Zato pazljivo!

Index.hr Forum -> Život -> Zdravlje i savjeti
Stranica: 1 2 3
caching

Aktivne teme