Index.hr

14:06 • 21.8.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Xmag
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

Piercing- dio osobnosti ili trend? (Tema)

topic locked
Stranica: 1 2 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Život -> Zdravlje i savjeti

Autor Sadržaj
Korisnik je offlineStella_Nutella
Diskutant #77349

Broj postova: 2
1.3.2005. 22:16 | Naslov: Prikaži/Sakrij | Citiraj

zanima me da li je tko od vas imao problema radi piercinga (na poslu,u skoli)...i da li se to uopce isplati imati...da li je pierc dio necije osobnosti ili samo trend koji nam namece drustvo??
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlineAstralisa
Diskutant #73005

Broj postova: 7
1.3.2005. 22:21 | Naslov: RE: Piercing- dio osobnosti ili trend? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Imam pierc na jeziku i nikad nisam imala problema radi toga...a mislim da je bar u mom slucaj taj pierc na neki nacin dio moje osobnosti...
Korisnik je offlinepetra_wb
Diskutant #21797

Broj postova: 11891
1.3.2005. 23:21 | Naslov: RE: Piercing- dio osobnosti ili trend? Prikaži/Sakrij | Citiraj

kod nekih je to fakat dio osobnosti dok je kod nekih samo furacina
ja dok sam imala pirs nisam imala nikakvih problema jedino sta me stara skoro ubila kad me vidjela s tim zeljezom u mesu, jer sam to naravno napravila bez njenog znanja
Korisnik je offlinetuljan_zg
Diskutant #65823

Broj postova: 1096
1.3.2005. 23:53 | Naslov: RE: Piercing- dio osobnosti ili trend? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Mislim da to nije nista drugo nego glupiranje...
Korisnik je offlinevuk04
Diskutant #57462

Broj postova: 4672
1.3.2005. 23:58 | Naslov: RE: Piercing- dio osobnosti ili trend? Prikaži/Sakrij | Citiraj

ako je piercing dio osobnosti onda je to i nalaz urina ,
Glupost i moda koja vam se nameće i traži da budete drugačiji a u stvari svi postaju isti.
Jedna moja rodica se naljutila na mene kada "nisam primjetio" da se bušila! Ako je to uradila zbog mene onda nije trebala!
Kada se samo sjetim da sam osamdesetih pio punker ?
Korisnik je offlineLucky
Diskutant #4860

Broj postova: 7000
2.3.2005. 00:06 | Naslov: RE: Piercing- dio osobnosti ili trend? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ja nisam baš pobornik piercinga, al ne bih rekao da je to trend jer ipak svako pojedinačno odlučuje što, gdje i dali uopće staviti na svojem tijelu.
Korisnik je offlineLucky
Diskutant #4860

Broj postova: 7000
2.3.2005. 00:12 | Naslov: RE: Piercing- dio osobnosti ili trend? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by Astralisa:
Imam pierc na jeziku i nikad nisam imala problema radi toga...a mislim da je bar u mom slucaj taj pierc na neki nacin dio moje osobnosti...

Na jeziku kažeš? Pa zar to nebi trebalo smetati tvom dečku (ako ga imaš). Ja nikad nisam imao curu sa piercingom na jeziku, al sam imao jednu sa aparatom za zube i vječno mi je jezik bio izderan od metala, svaki poljubac je ostavljao svoj trag.
Korisnik je offlinegwenhwyfar
Diskutant #73157

Broj postova: 30644
2.3.2005. 00:33 | Naslov: Prikaži/Sakrij | Citiraj

lucky
pa ne možeš uspoređivati aparat za zube (koji se sastoji od žica i onih malih dijelom oštrih sranja na svakom zubu) i piercing (koji je hvala kurcu okrugao i nimalo oštar - ovi na jeziku).
ovi što nose aparat i sami dovoljno pate (ja nosila godinu dana prije par godina, imala izrezano meso iznutra)
Korisnik je offlinefeelgood
Diskutant #14740

Broj postova: 30362
2.3.2005. 00:41 | Naslov: RE: Piercing- dio osobnosti ili trend? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Meni bi piercieng jedino mogo bit nesretni slučaj
Korisnik je offlinepetra_wb
Diskutant #21797

Broj postova: 11891
2.3.2005. 19:38 | Naslov: RE: Piercing- dio osobnosti ili trend? Prikaži/Sakrij | Citiraj

lucky sta se ti sa zubima ljubis?!
ja s tim nikad nisam imala problema. a kad neko ima pirs na jeziku, mljac, pa nema boljeg od toga
Korisnik je offlinesrebra
Diskutant #23693

Broj postova: 16144
3.3.2005. 08:01 | Naslov: RE: Piercing- dio osobnosti ili trend? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Korisnik je offlineHAL_9000
Diskutant #74874

Broj postova: 248
3.3.2005. 08:17 | Naslov: RE: Piercing- dio osobnosti ili trend? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Srebra, zakon slika!

Naravno da je to u velikom broju slučaja zafuravanje za nekim trendom - tu pogotovo mislim na šminkerice sa zbušenim pupkom sa kojeg vise razni svjetlucavi kamenčići i slične pizdarijice.
Za mene smisao piercinga nije sam nakit (preferiram što jednostavniji - obični BCR ili barbell) nego onaj osječaj kad ti igla prođe kroz tijelo... Super filing!
Imam za sada 4 komada i na žalost ih ne mogu imat više zbog posla. Najveća želja mi je bila zbušit jezik , ali ne mogu zbog žile na sredini.
Korisnik je offlinenenad321
Diskutant #70113

Broj postova: 289
3.3.2005. 08:18 | Naslov: RE: Piercing- dio osobnosti ili trend? Prikaži/Sakrij | Citiraj

bezveze
Korisnik je offlinesmijesna
Diskutant #34094

Broj postova: 22
5.3.2005. 07:39 | Naslov: RE: Piercing- dio osobnosti ili trend? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Hahahahahaha....kako je zakon macak!!!
Slozila bi se s tim da kod nekoga stvarno je dio osobnosti, a kod nekoga dio metala s kojim namjerava nabaviti malo samopostovanja...
Korisnik je offlineleeloo69
Diskutant #115317

Broj postova: 41
5.12.2005. 19:54 | Naslov: RE: Piercing- dio osobnosti ili trend? Prikaži/Sakrij | Citiraj

hm.. hm..
ja sam u startu odmah nabila 3 komada na lice...
sada imam samo na obrvi... jer nisu bas bili dobro prihvaceni u skoli od strane profesora.. sto je bio manji  problem.. a, veci problem... nisu bili dobro prihvaceni na fax-u od strane profesora...

za par dana busim pupak.. uskoro jezik...

Korisnik je offlinesedma_od_9
Diskutant #103042

Broj postova: 393
5.12.2005. 20:23 | Naslov: RE: Piercing- dio osobnosti ili trend? Prikaži/Sakrij | Citiraj

ja imam obostrano pirsinge, 

jedan kroz lijevu, jedan kroz desnu...

vrlo su simetrične obzirom na polovicu moga tijela, i ne bole, a dečki se vole njima poigravat...

prilikom vruće predigre...

Korisnik je offlineCommon sense
Diskutant #64

Broj postova: 2525
5.12.2005. 21:10 | Naslov: RE: Piercing- dio osobnosti ili trend? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Stella_Nutella]

zanima me da li je tko od vas imao problema radi piercinga (na poslu,u skoli)...i da li se to uopce isplati imati...da li je pierc dio necije osobnosti ili samo trend koji nam namece drustvo??

prilično je glupo bušiti se samo zato što se njih trinaest u razredu već zbušilo. Pa su svi probušeni obično na isti način i na istim mjestima. Još gluplje je u tome vidjeti neki ne znam kakav bauk samo zbog toga što ti mladi nekima izgledaju nekonvencionalno. (premda je i ovo upitno kad je svako treći ispircan:)))).  Stručno obavljen piercing na obrvi ne može štetiti zdravlju. I ako neka stara budala od toga radi problem, onda se radi o staroj budali.  No ipak bi trebalo dječici objasniti zbog čega nije nimalo pametno od hrskavice ušne praviti sito.
Korisnik je offlinefemmininum
Diskutant #43630

Broj postova: 64
7.12.2005. 21:15 | Naslov: RE: Piercing- dio osobnosti ili trend? Prikaži/Sakrij | Citiraj

najvecim dijelom ljudi to cine zbog trenda...ali takve to i prode nakon nekog vremena
mislim da mozes imati velikih neugodnosti ali to nema veze sa pirsom/evima vec sa primitivcima u nasoj zemlji; jebi ga
Korisnik je offlinefra.stipe
Diskutant #99068

Broj postova: 177
7.12.2005. 21:18 | Naslov: RE: Piercing- dio osobnosti ili trend? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Korisnik je offlinedoleindex
Diskutant #93226

Broj postova: 15612
7.12.2005. 21:18 | Naslov: RE: Piercing- dio osobnosti ili trend? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Stella_Nutella]

da li se to uopce isplati imati...
da, bogato ćeš se udati

Index.hr Forum -> Život -> Zdravlje i savjeti
Stranica: 1 2
caching

Aktivne teme
7:05 KAMO IDETE VEČERAS? by Published