Index.hr

7:41 • 29.12.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Xmag
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

NAKON DVA TJEDAN VJEŽBI ZDRAVE OČI (Tema)
stranica 18

topic locked
Stranica: 1 2 3 4 5 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Život -> Zdravlje i savjeti

Autor Sadržaj
Korisnik je offlinepetra_wb
Diskutant #21797

Broj postova: 11891
21.5.2005. 14:09 | Naslov: NAKON DVA TJEDAN VJEŽBI ZDRAVE OČI Prikaži/Sakrij | Citiraj

Zagreb- Vježbom očnih mišića te bez uporabe naočala ili leća, odnedavno je i Hrvatskoj moguće u potpunosti ukloniti dioptriju i poremećaje vida, a nestaje čak i glaukom.
Takvu prirodnu metodu liječenja vida, poznatu pod nazivom prirodna okulistika, kod nas primjenjuje jedino dr. Milan Pavić koji tvrdi da konvencionalna pomagala poput naočala štete vidu.
Naime, postupak prirodnog izlječenja vida i nestanka dioptrije sastoji se od jednostavnog čitanja pomoću specijalnih naočala sa alfa-kutem koje prisiljavaju oko da gleda u jednu točku. Duljina čitanja ovisi o dijagnozi, a u prosjeku se radi oko jedan sat dnevno. Postoje tri načina vježbanja koja se razlikuju o vrsti poremećaja, odnosno o tome jeli riječ o dalekovidnosti, kratkovidnosti ili mladenačkoj dalekovidnosti.
-Nema onoga tko se ne može izliječiti. Naši očni mišići rade kao i ostali mišići. Ako se ojačaju na pravilan način, očna jabučica vraća se u prirodni položaj. Pacijente naučim kako da pravilno vježbaju oko, a oni već prvi dan primijete popravak vida –objasnio je dr.Pavić. Dodao je da je izliječio tisuće pacijenata, ali povratak vida slijepim osobama ipak nije moguć ni tom metodom. Nakon dijagnoze većina Pavićevih pacijenata vježba samostalno kod kuće, a za nestajanje dioptrije -1.5 potrebno je samo 15-ak dana.
Vježbanjem očnih mišića dva sata dnevno tijekom mjesec dana svoju je dioptriju uklonila studentica R.Rukavina. ona je istaknula da je na taj način uspjela spasiti vid i na nulu svesti dioptriju koja je bila čak +4.50. dodala je da je nakon desetak dana vježbanja osjetila promjenu i poboljšanje vida.

 članak iz današnjeg Jutarnjeg
Taj dr.Pavić ima ordinaciju u Španskom, Zagreb.
Zna tko šta o tome? Ima ko iskustva s time??????
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlinekauders
Diskutant #18360

Broj postova: 5776
21.5.2005. 14:53 | Naslov: RE: NAKON DVA TJEDAN VJEŽBI ZDRAVE OČI Prikaži/Sakrij | Citiraj

ne znam da li to ima neke veze s ovim
http://www.biorama.hr/01.htm

naravno da je poboljsanje vida moguce, covjek govori ono sto tisuce okulista i opticara ne zele da se sazna jer bi im promet pao 90%. pitanje je samo da li je njegova metoda stvarno toliko uspjesna ili su to novinari napuhali. koliko ja znam za takav nacin ispravljanja vida je potrebno puno discipline i truda i to treba odrzavati konstantno. cuo sam za ljude koji su vjezbama popravili vid ali kada su prestali vjezbati ponovno se pokvario.
Korisnik je offlineanamix
Diskutant #83950

Broj postova: 169
27.5.2005. 16:35 | Naslov: RE: NAKON DVA TJEDAN VJEŽBI ZDRAVE OČI Prikaži/Sakrij | Citiraj

Meni je frend išao kod tog doktora i kaže da mu je pomoglo, ali da bi došao do nule trebao je vježbati svaki dan što nije stigao zbog posla i tako je to stalo. Ja bi isto išla na to vježbanje jer imam -3 dioptriju pa bi htjela bar malo smanjiti, ali isto ne znam kako da to uskladim s poslom i svim. ima li netko još kakvo iskustvo
Korisnik je offlinedepresivna.
Diskutant #85071

Broj postova: 7309
27.5.2005. 16:38 | Naslov: RE: NAKON DVA TJEDAN VJEŽBI ZDRAVE OČI Prikaži/Sakrij | Citiraj

da...da...opijum za mase! pa šta vam je ljudi??
Korisnik je offlineBBlue
Diskutant #84520

Broj postova: 701
27.5.2005. 21:41 | Naslov: RE: NAKON DVA TJEDAN VJEŽBI ZDRAVE OČI Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [petra_wb]

Zagreb- Vježbom očnih mišića te bez uporabe naočala ili leća, odnedavno je i Hrvatskoj moguće u potpunosti ukloniti dioptriju i poremećaje vida, a nestaje čak i glaukom.

A onda je svizac zamotao čokoladu....
Diskutant #21797

27.5.2005. 23:04 | Naslov: RE: NAKON DVA TJEDAN VJEŽBI ZDRAVE OČI Prikaži/Sakrij | Citiraj

ja fakat vjerujem da u tome ima istine
kad malo razmislis, ti kad dies kod okuliste, on tebi ne pomogne da ozdravis, da se tvoj vid izlijeci, da ti recept za hebene naocale i to je to
a ti u biti neznas razlog iz kojeg vid salbi
ima logike u tome ispravljanju vida, jer u biti vid se ne ostecuje trajno, (tipa nekih nesreca il sta ja znam sta)
Diskutant #21797

27.5.2005. 23:05 | Naslov: RE: NAKON DVA TJEDAN VJEŽBI ZDRAVE OČI Prikaži/Sakrij | Citiraj

e jel ima ko mozda broj telefona od tog doktora?
ja sam na netu nasla neki broj al kad zovem ili je zauzeto il se nitko ne javlja
ako ko ima broj, bila bi fakat zahvalna
Korisnik je offlinemiss.me
Diskutant #81681

Broj postova: 2730
27.5.2005. 23:06 | Naslov: RE: NAKON DVA TJEDAN VJEŽBI ZDRAVE OČI Prikaži/Sakrij | Citiraj

istina vidi mene sad sam
Diskutant #21797

27.5.2005. 23:12 | Naslov: RE: NAKON DVA TJEDAN VJEŽBI ZDRAVE OČI Prikaži/Sakrij | Citiraj

blago tebi miss.me
Diskutant #81681

27.5.2005. 23:15 | Naslov: RE: NAKON DVA TJEDAN VJEŽBI ZDRAVE OČI Prikaži/Sakrij | Citiraj

petra samo moraš vježbai i to je to još ako si prirodni talent a koliko vidim
jesi ...neće bit problema
Diskutant #21797

27.5.2005. 23:19 | Naslov: RE: NAKON DVA TJEDAN VJEŽBI ZDRAVE OČI Prikaži/Sakrij | Citiraj

ja sam ti razmazeno deriste pa zelim svog privatno trenera koj ce vjezbat samnom me zisku?
Korisnik je offlineinterceptor5
Diskutant #35239

Broj postova: 3236
27.5.2005. 23:24 | Naslov: RE: NAKON DVA TJEDAN VJEŽBI ZDRAVE OČI Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [petra_wb]

ja sam ti razmazeno deriste pa zelim svog privatno trenera koj ce vjezbat samnom me zisku?

i ja...trebaju mi fakat vježbe...na poslu se ufikarim u taj komp ko da moram...
Korisnik je offlinestipko
Diskutant #8430

Broj postova: 1351
27.5.2005. 23:25 | Naslov: RE: NAKON DVA TJEDAN VJEŽBI ZDRAVE OČI Prikaži/Sakrij | Citiraj

ma sranje.Jos jedna papilova.Da je to tako, to bi davno svit usvoija.
Diskutant #81681

27.5.2005. 23:26 | Naslov: RE: NAKON DVA TJEDAN VJEŽBI ZDRAVE OČI Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [petra_wb]

čuj, čula sam za jednu vježbu za oči ali uključuje jednu bananu i jedan od otvora koji baš nema previše veze s očima ali ...šta ti ja znam...uglavnom oči ti same ispadaju...
ne treba ti trener!!!!
Diskutant #21797

27.5.2005. 23:30 | Naslov: RE: NAKON DVA TJEDAN VJEŽBI ZDRAVE OČI Prikaži/Sakrij | Citiraj

dajte ljudi ja ozbiljno pitam, shvatite jadno napol coravo dite
Diskutant #81681

27.5.2005. 23:34 | Naslov: RE: NAKON DVA TJEDAN VJEŽBI ZDRAVE OČI Prikaži/Sakrij | Citiraj

ok sorry petra...evo neću više majke mi
Diskutant #21797

27.5.2005. 23:37 | Naslov: RE: NAKON DVA TJEDAN VJEŽBI ZDRAVE OČI Prikaži/Sakrij | Citiraj

bas me zanima koliko ces izdrzat.....
Korisnik je offlines.i.n.o
Diskutant #73708

Broj postova: 3521
27.5.2005. 23:37 | Naslov: RE: NAKON DVA TJEDAN VJEŽBI ZDRAVE OČI Prikaži/Sakrij | Citiraj

nda, volio bih vjerovati da je tako kako si napisala... al u svakom slucaju cu se raspitati, pa ak sta doznam, javim ti... i ja imam dioptriju nesto manje od -2 i htio bi se tog rjesit...
Korisnik je offlineKresimir_OS
Diskutant #57543

Broj postova: 815
27.5.2005. 23:39 | Naslov: RE: NAKON DVA TJEDAN VJEŽBI ZDRAVE OČI Prikaži/Sakrij | Citiraj

A što se tek desi za 4 tjedna? Otkriješ novi planet?
Diskutant #21797

27.5.2005. 23:40 | Naslov: RE: NAKON DVA TJEDAN VJEŽBI ZDRAVE OČI Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [s.i.n.o]

nda, volio bih vjerovati da je tako kako si napisala... al u svakom slucaju cu se raspitati, pa ak sta doznam, javim ti... i ja imam dioptriju nesto manje od -2 i htio bi se tog rjesit...

napokon netko tko shvaca moju bol...
probaj, ja se trudim al ne ide...
mislim da je jedina sansa tom liku na vrata otic
neznam vise kak doc do njega

Index.hr Forum -> Život -> Zdravlje i savjeti
Stranica: 1 2 3 4 5 ... 14 15 16 17 18 19 20 21
caching

Aktivne teme
17:30 KAMO IDETE VEČERAS? by podivljasmo