Index.hr

23:32 • 24.11.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Xmag
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

Kako odstraniti crvene pigmente iz kose (Tema)

topic locked
Stranica: 1 2 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Život -> Zdravlje i savjeti

Autor Sadržaj
Korisnik je offlineCaptMidnight
Diskutant #106719

Broj postova: 1271
3.7.2006. 14:41 | Naslov: Kako odstraniti crvene pigmente iz kose Prikaži/Sakrij | Citiraj

savjeti prijeko potrebni.

i za kosu koja je dugi niz godina bojana u crveno

i za prirodno crvenokose.

ako je recimo (dalek i nedostižan) cilj platinasto plava kosa.

kako se riješiti crvenog pigmenta?
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlinegenije13
Diskutant #93589

Broj postova: 292
3.7.2006. 14:46 | Naslov: RE: Kako odstraniti crvene pigmente iz kose Prikaži/Sakrij | Citiraj

EEEE, dvje godine se borim s tim problemom i donekle je rješenje: platinasto plave nijanse sa ljubičastim...to navodno izvlači crveni pigment iz kose...npr. Keune boja za kosu Super pepeljasto ljubičasto blond br. 1517, i to sa 9 postotnim hidrogenom nikako ne 12 postotni. u omjeru 1:2, dakle duplo više hidrogena od farbe....i onda kao zadnje šamponiranje koristiti Keune silver šampon....drži oko 15 min. i onda isperi..taj šampon izvlači žutilo iz kose...
Diskutant #106719

3.7.2006. 14:55 | Naslov: RE: Kako odstraniti crvene pigmente iz kose Prikaži/Sakrij | Citiraj

a da li se može ikako izbjeći (9 postotni) hidrogen?
Korisnik je offlinemayah
Diskutant #50619

Broj postova: 724
3.7.2006. 18:00 | Naslov: RE: Kako odstraniti crvene pigmente iz kose Prikaži/Sakrij | Citiraj

da,mos naravno,javi mi se na pm,pa ti mogu sve objasnit, pitaj sto te zanima i sl.

ja sam inace farbala kosu godinama u kricavo crveno,pa sam odjednom htjela postat plava, i u 2 blajhanja,u razmanku 4 mjeseca, postala plava:)

fora u tome da blajhas sa sto manjim hidorgenom,u vise navrata,dok ne postignes zeljenu nijansu,a izmedju koristis jaaako puno stvari za meksanje kose,preporucam od welle,hydro mask.to je super proizvod.

mene ti prvi put blajhao frizer,josh uvijek je kosa bila full crvena,pa posto ne mogu ko rakun hodat, i onda je doslo u obzir da ili crveno opet ide na glavu(sto nisam htjela),pa mi je stavio frizer neki smedji preljev,i kroz 2,3 mjeseca cijeli crveni pigment se ispirao iz kose, skupa s ovim preljevom smedjim. nakon toga josh jednom blajh za plavu,i to je bilo to.

nemoj koristiti jaki blajh,neki frizeri se nebi slozili sa mnom,bo,al citala sam dosta tutoriala za blajhanje po netu,i u uglavnom kazu manji postotak, pa blajhaj nekoliko puta,a izmedju proizvode za meksanje kose. tesko ti je i ako je veliki postotak hidrogena,da ti korjeni ne posvjetle jako,a vrhovi tamni...

ako oces,pronadjem ti neki tutorial,imala sam ih prije,bash to iz svakakvih u svakakve boje kose...
Korisnik je offlineadvocatadiaboli
Diskutant #124719

Broj postova: 9261
3.7.2006. 18:03 | Naslov: RE: Kako odstraniti crvene pigmente iz kose Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [CaptMidnight]

savjeti prijeko potrebni.

i za kosu koja je dugi niz godina bojana u crveno

i za prirodno crvenokose.

ako je recimo (dalek i nedostižan) cilj platinasto plava kosa.

kako se riješiti crvenog pigmenta?
Ne paa mi na pamet riješiti se svog crvenog pigmenta?!
Korisnik je offlineBlackMagicWoman
Diskutant #60364

Broj postova: 7399
3.7.2006. 18:12 | Naslov: RE: Kako odstraniti crvene pigmente iz kose Prikaži/Sakrij | Citiraj

Na žalost, nemrem ti pomoći, ja imam plavi pigment i jednom sam probala biti crvenokosa, al nije išlo kak treba, ispalo je skroz svijetlo crveno.
Diskutant #106719

4.7.2006. 09:30 | Naslov: RE: Kako odstraniti crvene pigmente iz kose Prikaži/Sakrij | Citiraj

da ne moram niti ja se ne bih rješavala crvenog pigmenta
crvena (i to ona neljudski fluorescentna) mi je najdraža boja za kosu 
ali!
se toliko ispire u kontaktu sa morskom vodom da je to grozno.
i za odjeću (koja se uredovno zafleka) i za vodu oko mene (kao da me napao morski pas) a najviše za krajnji učinak - nelijepe nijanse kuruznih boja (od žarko žute do nečeg nalik na izblijedjelu crvenu)

pa moram nešto poduzeti.

(ne mora nužno biti platinasta, bitno mi je samo da se ne ispire. dakle ne tamna i ne crvena ())
Korisnik je offlinenicole25
Diskutant #123590

Broj postova: 7222
4.7.2006. 14:10 | Naslov: RE: Kako odstraniti crvene pigmente iz kose Prikaži/Sakrij | Citiraj

Probaj s Keune silver refxel šamponom. Fenomenalan je i možeš ga kupiti u svim drogerijama.
Korisnik je offlineirema
Diskutant #102373

Broj postova: 8533
4.7.2006. 14:15 | Naslov: RE: Kako odstraniti crvene pigmente iz kose Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [genije13]

EEEE, dvje godine se borim s tim problemom i donekle je rješenje: platinasto plave nijanse sa ljubičastim...to navodno izvlači crveni pigment iz kose...npr. Keune boja za kosu Super pepeljasto ljubičasto blond br. 1517, i to sa 9 postotnim hidrogenom nikako ne 12 postotni. u omjeru 1:2, dakle duplo više hidrogena od farbe....i onda kao zadnje šamponiranje koristiti Keune silver šampon....drži oko 15 min. i onda isperi..taj šampon izvlači žutilo iz kose...
                                                                                                               x
Diskutant #106719

5.7.2006. 11:30 | Naslov: RE: Kako odstraniti crvene pigmente iz kose Prikaži/Sakrij | Citiraj

hvala!
idem probati pa vam javim rezultate
Korisnik je offlinebitte_ein_bit
Diskutant #83759

Broj postova: 7086
5.7.2006. 11:31 | Naslov: RE: Kako odstraniti crvene pigmente iz kose Prikaži/Sakrij | Citiraj

izdubiš taj dio kose na glavi i posadiš....... neznam........ djetelinu s 4 lista...

[Editirano 5.7.2006. 11:32:00 by bitte_ein_bit]
Korisnik je offlineschnitzel
Diskutant #96571

Broj postova: 27711
6.7.2006. 20:36 | Naslov: RE: Kako odstraniti crvene pigmente iz kose Prikaži/Sakrij | Citiraj

neki dan sam si kupila onaj neki schwarzkopf pallete koji se kakti ispire nakon 6-8 pranja (možda nisam pogodila naziv jer mi nije u blizini, onako jedna porcija boje u vrećici).

ima li itko iskustva s tim jer samo želim vidjeti kako mi stoji crvena kosa - inače je prirodno prošarana od skroz plave do tamno smeđe (čudno reagiram na sunce). odnosno, da li se stvarno ispire tako brzo i temeljito?

ne bih baš da mi ostane pigmenta, pa da to raste sljedeće dvije godine...
Korisnik je offlineMPT
Diskutant #123337

Broj postova: 254
6.7.2006. 21:11 | Naslov: RE: Kako odstraniti crvene pigmente iz kose Prikaži/Sakrij | Citiraj

to ti je dugotrajan proces! nemozes preko noci uklonit pigment osim ako si ne spalis kosu hidrogenom
Korisnik je offlinekalypsa
Diskutant #45472

Broj postova: 8424
10.7.2006. 08:45 | Naslov: RE: Kako odstraniti crvene pigmente iz kose Prikaži/Sakrij | Citiraj

Crvena boja je najzajebanija od svih jer se boja ko boja najbrže ispire,al pigment ostaje u kosi duže nego kod drugih boja.

Ja ti mogu reći kako se izvlači pigment no ne savjetujem ti da to sama doma radiš,pogotovo kad želiš ići na platinastu plavu boju.

Da bi se izvukao pigment u boju ili u preljev stavlja se kontrastna boja. u tvom slučaju zelena.Dakle, prvo bi trebala staviti boju li preljev neke smeđe nijanse sa zelenim tonom i kasnije postupno pramenovima posvjetljivati do platinaste plave boje.

Moj savjet ti je da se ne igraš sama s time jer je to ogroman posao, već da se zaletiš do nekog dobrog salona i prepustiš se u sigurne ruke. Ovo što sam navela je duži put i trebati će ti strpljenja dok ne dođeš do željene boje, no najsigurniji je za tvoju kosu. Za lijepu i njegovanu kosu ovo je najbezbolniji način.

p.s. Nemoj se igrati sa blajhom ako nisi majstor u tome jer ćeš napraviti više sranja nego koristi.
Korisnik je offlinecodes
Diskutant #70964

Broj postova: 10458
10.7.2006. 08:48 | Naslov: RE: Kako odstraniti crvene pigmente iz kose Prikaži/Sakrij | Citiraj

strpljenjem da izraste...
crveni pigment uvijek izbija...
Korisnik je offlinesupermulti
Diskutant #295127

Broj postova: 3
4.11.2007. 17:13 | Naslov: RE: Kako odstraniti crvene pigmente iz kose Prikaži/Sakrij | Citiraj

Kako se riješiti preljeva iz kose?
Frizerka mi je stavila smeđi preljev sa crvenim odsjajem.Imala sam tamnoplavu kosu sa izrastima od bijelih pramenova.Rezultat mi se ne sviđa.Kako se riješiti crvenkastog odsjaja?Da li se preljev ispere sa kose do kraja i koliko treba?Htjela bih imat svoju prirodnu tamnoplavu kosu.Ne sviđa mi se to crvenilo.Da li tko može preporučiti kako se riješiti crvenila?
Da li da stavim drugi preljev?
Korisnik je offlineifa_zg
Diskutant #159394

Broj postova: 21950
4.11.2007. 17:18 | Naslov: RE: Kako odstraniti crvene pigmente iz kose Prikaži/Sakrij | Citiraj

fala isusu kristu kaj se ne farbam
i slušajući vas mi ne pada na pamet
Korisnik je offlinecR4zY_n
Diskutant #100602

Broj postova: 2500
4.11.2007. 17:19 | Naslov: RE: Kako odstraniti crvene pigmente iz kose Prikaži/Sakrij | Citiraj

Brenerom.
Korisnik je offlinelack_m
Diskutant #282183

Broj postova: 710
4.11.2007. 17:20 | Naslov: RE: Kako odstraniti crvene pigmente iz kose Prikaži/Sakrij | Citiraj

dobra frizerka
Korisnik je offlinezahir...
Diskutant #281752

Broj postova: 454
4.11.2007. 17:32 | Naslov: RE: Kako odstraniti crvene pigmente iz kose Prikaži/Sakrij | Citiraj

svaka osoba ima pigment i ako imaš crvenkasti pigment, šta god stavljala uvik ce bacat na crvenkasto.

Index.hr Forum -> Život -> Zdravlje i savjeti
Stranica: 1 2
caching

Aktivne teme
17:30 KAMO IDETE VEČERAS? by podivljasmo