Index.hr

17:36 • 17.9.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Xmag
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

Prehrana dijabetičara - recepti (Tema)

topic locked
Stranica: 1 2 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Život -> Gastronomija

Autor Sadržaj
Korisnik je offlinemishek
Diskutant #81287

Broj postova: 25243
14.1.2010. 10:51 | Naslov: Prehrana dijabetičara - recepti Prikaži/Sakrij | Citiraj

Nova sam među dijabetičarima i fakat više ne znam kaj bih kuhala. Kuhana piletina, puretina, povrće na pari...ostajem bez ideja.
Lijepo bih molila ako biste mogli puknuti ovdje koji recept što danas kuhate ili što biste preporučili i slično.
I ako nije problem - deserti.

vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlineLord_Vejder
Diskutant #498610

Broj postova: 2522
14.1.2010. 11:42 | Naslov: RE: Prehrana dijabetičara - recepti Prikaži/Sakrij | Citiraj

jel to trudnički dijabetes?
Diskutant #81287

14.1.2010. 11:44 | Naslov: RE: Prehrana dijabetičara - recepti Prikaži/Sakrij | Citiraj

je, moram biti na dijabetičkoj dijeti, tak da mi paše sve od dijabetičara.
Korisnik je offlinelillah
Diskutant #513322

Broj postova: 1624
14.1.2010. 11:46 | Naslov: RE: Prehrana dijabetičara - recepti Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [mishek]
Nova sam među dijabetičarima i fakat više ne znam kaj bih kuhala. Kuhana piletina, puretina, povrće na pari...ostajem bez ideja.
Lijepo bih molila ako biste mogli puknuti ovdje koji recept što danas kuhate ili što biste preporučili i slično.
I ako nije problem - deserti.

link
Diskutant #498610

15.1.2010. 10:56 | Naslov: RE: Prehrana dijabetičara - recepti Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [mishek]

je, moram biti na dijabetičkoj dijeti, tak da mi paše sve od dijabetičara.

posavjetuj se sa ginekologom koji ti vodi trudnoču (nadam se da ideš kod ginekologa)

Diskutant #81287

15.1.2010. 12:40 | Naslov: RE: Prehrana dijabetičara - recepti Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Lord_Vejder]

posavjetuj se sa ginekologom koji ti vodi trudnoču (nadam se da ideš kod ginekologa)

ne, ja to sve prirodno, čak ću i roditi kod kuće.
Korisnik je offlineRuStanislas
Diskutant #521161

Broj postova: 774
15.1.2010. 12:46 | Naslov: RE: Prehrana dijabetičara - recepti Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ja sam dijabet već 20 godina. Pa ni ovdje ne možeš pobjeći, od onih koji vole daviti sa svojom bolešću! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj

Svega mi nema dosadnijih bolesnika od dijabetičara...

[Editirano 15.1.2010. 12:49:00 by RuStanislas]
Diskutant #498610

15.1.2010. 12:46 | Naslov: RE: Prehrana dijabetičara - recepti Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [mishek]

zašto se onda služiš neprirodnim izvorom informacija tojest internet forumom,

radije pitaj babu vračaru iz susjednog sela
Diskutant #498610

15.1.2010. 12:48 | Naslov: RE: Prehrana dijabetičara - recepti Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [RuStanislas]

Ja sam dijabet već 20 godina. Pa ni ovdje ne možeš pobjeći, od onih koji vole daviti sa svojom bolešću! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj

jebeni dijabetičari,  a sve su si sami krivi jer su žderali, žderali, žderali, žderali i žderali sve dok im nije puko trbuh i izlila se utroba po cijelom restoranu, dobro ne baš tako ali dok nije došlo do disfunkcije u lučenju inzulina

jebiga dijabetičar ej sinonim za pohlepnog žderonju
Korisnik je offlineekova
Diskutant #37478

Broj postova: 8377
15.1.2010. 12:50 | Naslov: RE: Prehrana dijabetičara - recepti Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Lord_Vejder]

jebeni dijabetičari,  a sve su si sami krivi jer su žderali, žderali, žderali, žderali i žderali sve dok im nije puko trbuh i izlila se utroba po cijelom restoranu, dobro ne baš tako ali dok nije došlo do disfunkcije u lučenju inzulina

ti se dete kreten i najradije bih te sad toljagom gadjala. ili neukusno lose trolas ili si neinformirani  bedak.
Diskutant #498610

15.1.2010. 12:51 | Naslov: RE: Prehrana dijabetičara - recepti Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [ekova]

ti se dete kreten i najradije bih te sad toljagom gadjala. ili neukusno lose trolas ili si neinformirani  bedak.

istina je gorka kadkad

šta je kako migrena, jel te boli glavica, zato i jesi tako opaka, sigurno ti pulsira oko očiju i sinusa, tudum, tudum, smanjuje mi se slika, tudum tudum
Korisnik je offlineekova
Diskutant #37478

15.1.2010. 12:51 | Naslov: RE: Prehrana dijabetičara - recepti Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [RuStanislas]

Svega mi nema dosadnijih bolesnika od dijabetičara...

pa jel ti neko doso doma il na imbox? rustanislave, jel imas recept ili se okreni drugoj temi koja te ne davi. vani je sunce, seljaci se bodu nozevima, lopta je okrugla
Korisnik je offlineekova
Diskutant #37478

15.1.2010. 12:52 | Naslov: RE: Prehrana dijabetičara - recepti Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Lord_Vejder]

istina je gorka kadkad

šta je kako migrena, jel te boli glavica, zato i jesi tako opaka, sigurno ti pulsira oko očiju i sinusa, tudum, tudum, smanjuje mi se slika, tudum tudum

nisam opaka, nego te lagano upucujem na to da pises gluposti. upristoji se, bar toliko da ti se moze rec dobar dan, a da me nije sram.
Diskutant #81287

15.1.2010. 12:54 | Naslov: RE: Prehrana dijabetičara - recepti Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Lord_Vejder]

može neki link na stručni dokaz da je to tako? Tek toliko da nas uvjeriš u svoje pričice.
I objasni gestacijski dijabetes. Hvala ti puno na iznimnom doprinosu ovom topiku.
Diskutant #498610

15.1.2010. 12:54 | Naslov: RE: Prehrana dijabetičara - recepti Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [ekova]

nisam opaka, nego te lagano upucujem na to da pises gluposti. upristoji se, bar toliko da ti se moze rec dobar dan, a da me nije sram.

ov vidi vidi -rima
Korisnik je offlineekova
Diskutant #37478

15.1.2010. 12:55 | Naslov: RE: Prehrana dijabetičara - recepti Prikaži/Sakrij | Citiraj

da ne spominjem D I
Korisnik je offlineRuStanislas
Diskutant #521161

Broj postova: 774
15.1.2010. 12:55 | Naslov: RE: Prehrana dijabetičara - recepti Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [ekova]

pa jel ti neko doso doma il na imbox? rustanislave, jel imas recept ili se okreni drugoj temi koja te ne davi. vani je sunce, seljaci se bodu nozevima, lopta je okrugla

Udruga dijabetičara, je za vas kojima trebaju recepti, oni vam mogu pomoći.
Imam ja i te kako čim se baviti, ali vam se nekad mora pomoći, da ne davite svijet svojim problemima..... Sorry...
Korisnik je offlineekova
Diskutant #37478

15.1.2010. 12:56 | Naslov: RE: Prehrana dijabetičara - recepti Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [RuStanislas]

Udruga dijabetičara, je za vas kojima trebaju recepti, oni vam mogu pomoći.
Imam ja i te kako čim se baviti, ali vam se nekad mora pomoći, da ne davite svijet svojim problemima..... Sorry...

ko davi, cura pita jel ima netko dobre recepte, na gastronomiji.

Diskutant #498610

15.1.2010. 12:56 | Naslov: RE: Prehrana dijabetičara - recepti Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [mishek]

može neki link na stručni dokaz da je to tako? Tek toliko da nas uvjeriš u svoje pričice.
I objasni gestacijski dijabetes. Hvala ti puno na iznimnom doprinosu ovom topiku.

to su moje teorije, ja sam jedan od 7 najpametnijih i umom najnaprednijih ljudi na planeti, sve znam, sve razumijem, a vaša je sreća da mi sve to skupa nije teško podjeliti sa vama, običnim priprostim smrtnicima
Korisnik je offlinecHuFtica
Diskutant #445679

Broj postova: 8012

Citat [mishek]

Index.hr Forum -> Život -> Gastronomija
Stranica: 1 2
caching

Aktivne teme