Index.hr

20:37 • 26.9.2017. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

Vrdoljak o srpskoj ofenzivi na olimpijsku riznicu: Jugoslavija više ne postoji! (Tema)

topic locked
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Index.hr Forum -> Komentari članaka

Autor Sadržaj
Korisnik je offlinepharaoh
Diskutant #310804

Broj postova: 39
31.3.2008. 22:53 | Naslov: Vrdoljak o srpskoj ofenzivi na olimpijsku riznicu: ... Prikaži/Sakrij | Citiraj

link na članak
Pa, Srbija je pravna naslednica svih prethodnih država. I ko Vam je sada kriv što ste hteli da se otcepite. Sve medalje su naše.
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlinebootylicious__01
Diskutant #325326

Broj postova: 1595
31.3.2008. 22:54 | Naslov: RE: Vrdoljak o srpskoj ofenzivi na olimpijsku rizni... Prikaži/Sakrij | Citiraj

lopovi bili,lopovi ostali.kad nemaju svojih uspjeha
Korisnik je offlinefe
Diskutant #105890

Broj postova: 2140
31.3.2008. 22:56 | Naslov: RE: Vrdoljak o srpskoj ofenzivi na olimpijsku rizni... Prikaži/Sakrij | Citiraj

ma svaka cast bre, sto niste i ceo vanjski dug nasledili vi stubovi principa i morala

[Editirano 31.3.2008. 22:57:00 by fe]
Korisnik je offlinenovajlija.
Diskutant #348471

Broj postova: 3047
31.3.2008. 22:56 | Naslov: RE: Vrdoljak o srpskoj ofenzivi na olimpijsku rizni... Prikaži/Sakrij | Citiraj

ipak mislim da bi medalje trebalo da se vode kao vlasništvo Jugoslavije i tako da ostane...
mada, pravno gledano, Srbija bi one trebalo da ostanu, jer Srbija nikada nije izašla iz Jugoslavije..

ali bilo bi zaista malo nepravedno....

s druge strane, što se tiče medalja SRJ, tu nema nikakvog spora.... njih su i osvajali u 99% slučajeva srpski sportisti i u pravnom, i moralnom i svakom drugom smislu pripadaju Srbiji...
Korisnik je offlineante_christ
Diskutant #274819

Broj postova: 2170
31.3.2008. 22:57 | Naslov: RE: Vrdoljak o srpskoj ofenzivi na olimpijsku rizni... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Jebes medalje! Pravi rvat nosi krunicu
Korisnik je offlineRadomirac
Diskutant #324146

Broj postova: 283
31.3.2008. 23:11 | Naslov: RE: Vrdoljak o srpskoj ofenzivi na olimpijsku rizni... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [fe]
ma svaka cast bre, sto niste i ceo vanjski dug nasledili vi stubovi principa i morala
Зато што се кредити узимају на републичком нивоу, а одличја се освајају на федералном. Како сте хтели да раскрстите са свиме из СФРЈ, одрекли сте се и медаља.
Korisnik je offlineraskolnjikov_144
Diskutant #338398

Broj postova: 3245
31.3.2008. 23:18 | Naslov: RE: Vrdoljak o srpskoj ofenzivi na olimpijsku rizni... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [novajlija.]

ipak mislim da bi medalje trebalo da se vode kao vlasništvo Jugoslavije i tako da ostane...
mada, pravno gledano, Srbija bi one trebalo da ostanu, jer Srbija nikada nije izašla iz Jugoslavije..

s druge strane, što se tiče medalja SRJ, tu nema nikakvog spora.... njih su i osvajali u 99% slučajeva srpski sportisti i u pravnom, i moralnom i svakom drugom smislu pripadaju Srbiji...

al je Jugoslavija izašla iz Srbije.
Korisnik je offlineanapo
Diskutant #295237

Broj postova: 13
31.3.2008. 23:23 | Naslov: Vrdoljak o srpskoj ofenzivi na olimpijsku riznicu: ... Prikaži/Sakrij | Citiraj

laži ,laži ,laži me, APP ako prođe -prođe
Korisnik je offlinekamboz
Diskutant #299624

Broj postova: 8207
31.3.2008. 23:27 | Naslov: RE: Vrdoljak o srpskoj ofenzivi na olimpijsku rizni... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [pharaoh]

link na članak
Pa, Srbija je pravna naslednica svih prethodnih država. I ko Vam je sada kriv što ste hteli da se otcepite. Sve medalje su naše.
Ma držte ih, kad je vas imati tudje zabrinjavalo?
Korisnik je offlinecro73cop
Diskutant #343513

Broj postova: 55
31.3.2008. 23:29 | Naslov: Vrdoljak o srpskoj ofenzivi na olimpijsku riznicu: ... Prikaži/Sakrij | Citiraj

SAD CE SRBI RECI DA JE I KOSOVO NJIHOVO
Korisnik je offlinecar8
Diskutant #333393

Broj postova: 142
31.3.2008. 23:31 | Naslov: RE: Vrdoljak o srpskoj ofenzivi na olimpijsku rizni... Prikaži/Sakrij | Citiraj

srbi udaraju ponovo. svjetska prijestolnica gluposti i lopovluka se ne predaje.
Korisnik je offlinevoxbox
Diskutant #186448

Broj postova: 9021
31.3.2008. 23:33 | Naslov: RE: Vrdoljak o srpskoj ofenzivi na olimpijsku rizni... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [car8]

srbi udaraju ponovo. svjetska prijestolnica gluposti i lopovluka se ne predaje.

MA Srbi su luzeri svijeta. Otimaju naše medalje, sve što od medalja imaju je hrvatsko.

Dajmo im neka nose, ionako nemaju ništa.

Živjeli HR Sportsmani
Korisnik je offlinecar8
Diskutant #333393

31.3.2008. 23:35 | Naslov: RE: Vrdoljak o srpskoj ofenzivi na olimpijsku rizni... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [novajlija.]

jesi ti lud. sve važnije medalje od vaterpola do nogometa su osvojene sa vecinom hrvatskim sportašima. nevjerojatna ja ta vaša srpska zatucanost i glupost. u jugi je bilo 6 zemalja i sve su one nasljednice jugoslavije. zanimljivo je kako i nakon 17 godina vama neke stvari ne ulaze u glavu. JUGOSLAVIJE VIŠE NEMA bando srpska. od sada cete morati sami svoje medalje zarađivati.
Korisnik je offlinevoxbox
Diskutant #186448

Broj postova: 9021
31.3.2008. 23:39 | Naslov: RE: Vrdoljak o srpskoj ofenzivi na olimpijsku rizni... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [novajlija.]

A koju to medalju sune imate??? nijednu,,,, a pogledaj HRVATSKE ĐURĐA BJEDOV, MATE PARLOV, MATIJA LJUBEK, ZATIM KUKOČ, RAĐA, DRAŽEN,KREŠO,STOJKO.....
Diskutant #348471

31.3.2008. 23:42 | Naslov: RE: Vrdoljak o srpskoj ofenzivi na olimpijsku rizni... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [car8]

jesi ti lud. sve važnije medalje od vaterpola do nogometa su osvojene sa vecinom hrvatskim sportašima. nevjerojatna ja ta vaša srpska zatucanost i glupost. u jugi je bilo 6 zemalja i sve su one nasljednice jugoslavije. zanimljivo je kako i nakon 17 godina vama neke stvari ne ulaze u glavu. JUGOSLAVIJE VIŠE NEMA bando srpska. od sada cete morati sami svoje medalje zarađivati.

popij lekove dečko.
nije ti dobro.

ma kad bolje razmislim, kakva ste stoka, i treba prisvojiti sve te medalje...
ja lepo kažem da treba da ih ne treba prisvajati a ti me tu napušavaš ("bando srpska")...
ma ko vas bre jebe, treba uzeti sve te medalje i vozdra...

[Editirano 31.3.2008. 23:43:00 by novajlija.]
Korisnik je offlineDaniloKB
Diskutant #286182

Broj postova: 437
31.3.2008. 23:42 | Naslov: RE: Vrdoljak o srpskoj ofenzivi na olimpijsku rizni... Prikaži/Sakrij | Citiraj

a vama izgleda ne ulazi u glavu da nas boli kurac za vas

IZASLI STE IZ JUGOSLAVIJE, mi smo ostali i kao u svemu mi smo naslednik jugoslavije. Doviđenja i kraj price, a sto se tice toga ko ih je osvojio, nisu ih osvajali ni srbi ni hrvati, vec jugosloveni, mozete vi da pricate da su onu sta god ocete, kada su ih osvojili zvali su sebe jugoslovenima, over and out iz prestonice gluposti i lopovluka kao sto neko gore rece :D
Korisnik je offlinekamboz
Diskutant #299624

Broj postova: 8207
31.3.2008. 23:46 | Naslov: RE: Vrdoljak o srpskoj ofenzivi na olimpijsku rizni... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ma Danilo i Novajlija, uzmite, bre, samo uzmite. To su vam zadnje sto ste uzeli. Ajd sada, mrš!
Korisnik je offlinecar8
Diskutant #333393

31.3.2008. 23:48 | Naslov: RE: Vrdoljak o srpskoj ofenzivi na olimpijsku rizni... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [DaniloKB]

a vama izgleda ne ulazi u glavu da nas boli kurac za vas

IZASLI STE IZ JUGOSLAVIJE, mi smo ostali i kao u svemu mi smo naslednik jugoslavije. Doviđenja i kraj price, a sto se tice toga ko ih je osvojio, nisu ih osvajali ni srbi ni hrvati, vec jugosloveni, mozete vi da pricate da su onu sta god ocete, kada su ih osvojili zvali su sebe jugoslovenima, over and out iz prestonice gluposti i lopovluka kao sto neko gore rece :D

jebala te jugoslavija majmune. jugoslaviju su sacinjavale 6 država a ne srbija i crna gora. to što ste se vi pravili ludi još desetak godina je druga stvar i nema veze sa jugoslavijom. nemože srbija biti nasljednica jugoslavije jer sportaši koji su osvajali medalje ne priznaju više tu državu. ocito još niste culi za proces zvan sukcesija. zanimljivo je kako bez imalo problema prisvajate tuđe uspjehe, u hrvatskoj nikome ne pada na pamet prisvajati uspjehe srpskih sportaša je bi bila prevelika sramota. kod vas ocito sram ne postoji. ništa novo u srbiji.
Korisnik je offlineorca_zg
Diskutant #282645

Broj postova: 2058
31.3.2008. 23:49 | Naslov: RE: Vrdoljak o srpskoj ofenzivi na olimpijsku rizni... Prikaži/Sakrij | Citiraj

briga me... sa srbima se ionako ne družim....
Diskutant #348471

31.3.2008. 23:49 | Naslov: RE: Vrdoljak o srpskoj ofenzivi na olimpijsku rizni... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [voxbox]

A koju to medalju sune imate??? nijednu,,,, a pogledaj HRVATSKE ĐURĐA BJEDOV, MATE PARLOV, MATIJA LJUBEK, ZATIM KUKOČ, RAĐA, DRAŽEN,KREŠO,STOJKO.....

jel treba ja da krenem da nabrajam srpske sportiste???
želiš li???

Krešo je osvojio medalje u timu sa Dalipagićem, Kićanovićem, Mokom Slavnićem i dr.
ništa slabiji igrači od njega i ništa manje zaslužni od njega...

od 5 zlata na svetskim prvenstvima u košarci koje smo osvojili, 4 puta su selektori bili Srbi (1978. Nikolić, 1990. Ivković, 1998. Obradović, 2002. Pešić).

ma uostalom, stvarno je iluzorno pričati...

Index.hr Forum -> Index.hr Forum -> Komentari članaka
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
caching

Aktivne teme