Index.hr

11:12 • 2.9.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

Video: Policajci snimili pad meteora u Kanadi (Tema)

topic locked
Stranica: 1 2 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Index.hr Forum -> Komentari članaka

Autor Sadržaj
Korisnik je offlinemetatarsus
Diskutant #390893

Broj postova: 66
22.11.2008. 17:59 | Naslov: Video: Policajci snimili pad meteora u Kanadi Prikaži/Sakrij | Citiraj

vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlineskoohany
Diskutant #392821

Broj postova: 9225
22.11.2008. 18:03 | Naslov: RE: Video: Policajci snimili pad meteora u Kanadi Prikaži/Sakrij | Citiraj

naši murjaci ne bi shvatili da je to meteor niti da im padne na sred policijske stanice
Korisnik je offlinejuznjacka_utjeha
Diskutant #232866

Broj postova: 17
22.11.2008. 18:04 | Naslov: Video: Policajci snimili pad meteora u Kanadi Prikaži/Sakrij | Citiraj

Autor piše: "...pa se na internetu već mogu naći prisjećanja na kataklizmu koju je izazvao pad meteora na zemlju prije 3,5 milijardi godina" ... Reci mi, novinare J.C., da li se ti, ili itko tvoj, prisjeća kataklizme otprije 3,5 milijardi godina? Događaj je nesumnjivo fantastičan, ali je glupost autora koji očigledno radi kao novinar još više fantastična... nemam riječi, LOL
Korisnik je offlineosetia
Diskutant #395162

Broj postova: 92
22.11.2008. 18:20 | Naslov: RE: Video: Policajci snimili pad meteora u Kanadi Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [juznjacka_utjeha]
Autor piše: "...pa se na internetu već mogu naći prisjećanja na kataklizmu koju je izazvao pad meteora na zemlju prije 3,5 milijardi godina"
... Reci mi, novinare J.C., da li se ti, ili itko tvoj, prisjeća kataklizme otprije 3,5 milijardi godina? Događaj je nesumnjivo fantastičan, ali je glupost autora koji očigledno radi kao novinar još više fantastična... nemam riječi, LOL
Sječam se kao da je bilo jučer.. Sa J.C.om sam gledao kako dinosauri pasu travu... Sve je bilo idilično dok se odnikuda nije stvorila ogromna vatrena kugla na nebu... J.C. i ja to nikada nećemo zaboraviti... 3,5 milijardi godina sve što zaradimo, dajemo psihoterapeutima
Korisnik je offlineAd_lnfinitum
Diskutant #361263

Broj postova: 4746
22.11.2008. 18:22 | Naslov: RE: Video: Policajci snimili pad meteora u Kanadi Prikaži/Sakrij | Citiraj

Da je imao masu od nekolliko tona kad je pao ne bi bilo snimke ni policajaca ni žive duše u krugu nekoliko kilometara
Korisnik je offlinelurid66
Diskutant #369959

Broj postova: 16839
22.11.2008. 18:29 | Naslov: Video: Policajci snimili pad meteora u Kanadi Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ne znam je li svjestan novinar koliko zapravo godišnje ima ovakvih slučajeva?!

Dakle, nije u pitanju kataklizma. Tek mali meteorčić koji redovno ljosne na Zemlju više puta godišnje.
Korisnik je offlineskoohany
Diskutant #392821

Broj postova: 9225
22.11.2008. 18:34 | Naslov: RE: Video: Policajci snimili pad meteora u Kanadi Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [lurid66]

Dakle, nije u pitanju kataklizma. Tek mali meteorčić koji redovno ljosne na Zemlju više puta godišnje.

Jedan mali meteorčić koji redovno ljosne na Zemlju više puta godišnje???? kaj je od gume?
Korisnik je offlinenature
Diskutant #376942

Broj postova: 7148
22.11.2008. 18:34 | Naslov: RE: Video: Policajci snimili pad meteora u Kanadi Prikaži/Sakrij | Citiraj

naši ne budu nikad snimili kad krme u noćnoj...
Diskutant #395162

22.11.2008. 18:36 | Naslov: RE: Video: Policajci snimili pad meteora u Kanadi Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [lurid66]

Reci nam... koliko ima slučajeva godišnje kada se kamerom snimi pad meteora nedaleko od mjesta pada...
Korisnik je offlinefotograf08
Diskutant #360273

Broj postova: 397
22.11.2008. 18:39 | Naslov: RE: Video: Policajci snimili pad meteora u Kanadi Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Ad_lnfinitum]

Da je imao masu od nekolliko tona kad je pao ne bi bilo snimke ni policajaca ni žive duše u krugu nekoliko kilometara

Zašto?

Pa nekoliko tona i nije neka masa koja bi mogla prouzročiti ovo što ti navodiš.
Diskutant #369959

22.11.2008. 18:42 | Naslov: RE: Video: Policajci snimili pad meteora u Kanadi Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [osetia]

Reci nam... koliko ima slučajeva godišnje kada se kamerom snimi pad meteora nedaleko od mjesta pada...

Autore članka, molimo nemojte se javljati. Niste objektivan komentator.
Diskutant #369959

22.11.2008. 18:43 | Naslov: RE: Video: Policajci snimili pad meteora u Kanadi Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [skoohany]

Jedan mali meteorčić koji redovno ljosne na Zemlju više puta godišnje???? kaj je od gume?

Mali meteorčić? Oksimoron? Glup sam.

Korisnik je offlineconnery
Diskutant #358899

Broj postova: 1497
22.11.2008. 19:10 | Naslov: RE: Video: Policajci snimili pad meteora u Kanadi Prikaži/Sakrij | Citiraj

Pad meteora ?

Da nisu meterološki baloni ?!

Same laži !
Diskutant #395162

22.11.2008. 19:33 | Naslov: RE: Video: Policajci snimili pad meteora u Kanadi Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [lurid66]

Autore članka, molimo nemojte se javljati. Niste objektivan komentator.
LOL... Nisam autor članka... Samo sam pokušavao biti objektivan... U prvom postu sam ga ispljuvao zbog "prisječanja" na kataklizmu koja se dogodila prije 3,5 milijardi godina, a u drugom sam ga branio... I u ovom postu ću stati u njegovu odbranu sa iskustvom na sarajevo-xu... Naime, tamo se autori članaka nedaju pljuvati... Pokušao sam samo jednom i napravili su debila od mene... evo linka:
http://www.sarajevo-x.com/clanak/081117031
Prvo pročitajte zadnji komentar od kompa da bi vidjeli o čemu je riječ.
Raspravljao sam sa nekim forumašima na Sarajevo-xu i doznao da nije to samo meni dogodilo...
@moderaori - Ovaj link nisam stavio da bih reklamirao nekoga, već da bi pokazao kako autori članaka u susjednoj BiH postupaju prema onima koji primjete lapsus u članku.
Korisnik je offlinetomogol
Diskutant #317784

Broj postova: 7352
22.11.2008. 19:40 | Naslov: RE: Video: Policajci snimili pad meteora u Kanadi Prikaži/Sakrij | Citiraj

Policajac se kuži u tehniku?????       Pa oni niti znaju pisati niti čitati
Korisnik je offline_totallyspice_
Diskutant #411637

Broj postova: 1604
22.11.2008. 19:41 | Naslov: RE: Video: Policajci snimili pad meteora u Kanadi Prikaži/Sakrij | Citiraj

fake.....
Korisnik je offlinedax13
Diskutant #347613

Broj postova: 654
22.11.2008. 20:45 | Naslov: Video: Policajci snimili pad meteora u Kanadi Prikaži/Sakrij | Citiraj

to je pala torba od one astronautice
Korisnik je offlineusurpadora
Diskutant #410167

Broj postova: 9710
22.11.2008. 20:47 | Naslov: RE: Video: Policajci snimili pad meteora u Kanadi Prikaži/Sakrij | Citiraj

da to nije bio onaj alat kojim ja odletio kad su popravljali svemirsku stanicu
Korisnik je offlinezili..
Diskutant #408397

Broj postova: 4657
22.11.2008. 20:48 | Naslov: RE: Video: Policajci snimili pad meteora u Kanadi Prikaži/Sakrij | Citiraj

snimali brzinu multanovom....
Korisnik je offlineIzvorSvegaOvoga
Diskutant #96521

Broj postova: 1248
22.11.2008. 21:34 | Naslov: RE: Video: Policajci snimili pad meteora u Kanadi Prikaži/Sakrij | Citiraj

"prisjećanja na kataklizmu koju je izazvao pad meteora na zemlju prije 3,5 milijardi godina"
Blago onom tko se toga može prisjetiti...

Index.hr Forum -> Index.hr Forum -> Komentari članaka
Stranica: 1 2
caching

Aktivne teme