Index.hr

23:21 • 24.7.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

"Sarajevski Milošević" na braniku Bosne i Hercegovine (Tema)
stranica 35

topic locked
Stranica: 1 2 3 4 5 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... 44 45 46 47 48 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Index.hr Forum -> Komentari članaka

Autor Sadržaj
Korisnik je offline_Stuntman..Mike_
Diskutant #588376

Broj postova: 309
8.10.2010. 18:55 | Naslov: "Sarajevski Milošević" na braniku Bosne i... Prikaži/Sakrij | Citiraj

link na članak
Martina je očigledno na platnom spisku HDZ-a.
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offline_ero7
Diskutant #495270

Broj postova: 8963
8.10.2010. 18:57 | Naslov: RE: "Sarajevski Milošević" na braniku Bos... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Bravo Martina ruka ti se pozlatila...
Korisnik je offlinesemi.san
Diskutant #592250

Broj postova: 1
8.10.2010. 18:58 | Naslov: "Sarajevski Milošević" na braniku Bosne i... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Komšić je dobio ove izbore jer nije nacionalista!! Ovo je samo primjer koliko je ljudima u BIH muka od nacionalizma!!A vjerujte mi da znam mnogo katolika, pravoslavaca i muslimana koji su glasali za njega!!
Korisnik je offlinePetiVuuk
Diskutant #561398

Broj postova: 747
8.10.2010. 19:02 | Naslov: "Sarajevski Milošević" na braniku Bosne i... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ajme Sopta zabi im ga majstorski, kakva trica, ovo je vrh!!
Korisnik je offline_ero7
Diskutant #495270

Broj postova: 8963
8.10.2010. 19:05 | Naslov: RE: "Sarajevski Milošević" na braniku Bos... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [semi.san]

Komšić je dobio ove izbore jer nije nacionalista!! Ovo je samo primjer koliko je ljudima u BIH muka od nacionalizma!!A vjerujte mi da znam mnogo katolika, pravoslavaca i muslimana koji su glasali za njega!!
za njega su i glasali 95% nacionalisti, samo da hrvati nebi imali svog člana predsjedništva...
Korisnik je offlineDuleKrtola
Diskutant #587138

Broj postova: 2128
8.10.2010. 19:07 | Naslov: RE: "Sarajevski Milošević" na braniku Bos... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Koja Martina? Kakva Martina? Jel čemu? Jebe li se za pare?
Korisnik je offlineIndiGoGirl
Diskutant #541440

Broj postova: 241
8.10.2010. 19:07 | Naslov: "Sarajevski Milošević" na braniku Bosne i... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Maestralno.
Korisnik je offlineD.Sh.
Diskutant #578431

Broj postova: 125
8.10.2010. 19:08 | Naslov: "Sarajevski Milošević" na braniku Bosne i... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Nevjerojatna hrpa besmislica i čudesno izvrtanje teza. Indexova novinarka nadmašila je i Milana Ivkošića, osobito zbog obrušavanja na Željka Komšića. A taj tip, uantoč svim svojim ograničenostima, jedini je aktivni političar, nakon Mesića, koji se dosljedno bori protiv velikosrpske opasnosti. Koja je ponovno dobila krila. Ali dok to politički analfabeti shvate...

Korisnik je offlinemario.ario2
Diskutant #580085

Broj postova: 13
8.10.2010. 19:11 | Naslov: "Sarajevski Milošević" na braniku Bosne i... Prikaži/Sakrij | Citiraj

rece prof lucic sinoc, kako i na koji nacin su komsica birali "Hrvati".

dodje sdp u ruralnu bosnjacku sredinu, kalesiju, sponzoriraju koncert ilahija i kasida i 30.000 muslimana glasa za komsica.

i kazu gradjanska opcija i ljudi liberalnih svjetonazora izabrali zelju? ma daj.

ne smeta mi on kao on toliko,, koliko mi smeta osjecaj nemoci pa nisam ni izlazio na izbore.

izbori bez izbora.
Diskutant #561398

8.10.2010. 19:12 | Naslov: RE: "Sarajevski Milošević" na braniku Bos... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [D.Sh.]
Nevjerojatna hrpa besmislica i čudesno izvrtanje teza. Indexova novinarka nadmašila je i Milana Ivkošića, osobito zbog obrušavanja na Željka Komšića. A taj tip, uantoč svim svojim ograničenostima, jedini je aktivni političar, nakon Mesića, koji se dosljedno bori protiv velikosrpske opasnosti. Koja je ponovno dobila krila. Ali dok to politički analfabeti shvate...

mati draga...
Korisnik je offlineJovoSinjik
Diskutant #587262

Broj postova: 2717
8.10.2010. 19:13 | Naslov: RE: "Sarajevski Milošević" na braniku Bos... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [semi.san]

Korisnik je offlinemario.ario2
Diskutant #580085

Broj postova: 13
8.10.2010. 19:14 | Naslov: RE: "Sarajevski Milošević" na braniku Bos... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [D.Sh.]

de mi objasni u cemu se razlikuje velikosrpska agresija od ove veliko sdp-ovske gdje kandidiraju hrvata jer znaju da im srbin ili bosnjak ne bi prosao?

prije 4 godine rece lagumdzija na iducim izborima kandidirati srbina. vidimo kako je to i ucinio.

mislim komsic je s funkcijom koju obnasa nebitna figura totalno, isto koliko i bakir i radmanovic, ali je princip ovih socijaldemokrata DNO.
Korisnik je offlineAnnihilat0r
Diskutant #538563

Broj postova: 191
8.10.2010. 19:15 | Naslov: "Sarajevski Milošević" na braniku Bosne i... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Martina, zao mi je da moram ovakav komentar ostaviti, ali lupash gluposti. Prosto recheno. Znate prigovarati Dodiku, a sami ste i gori od njega. Vi samo lajete, on zna i ujesti. SDP nije nacionalna stranka, a svi mi koji isto tako nismo nacionalisti glasali smo za istu, u kojoj su bili predlozheni njihovi kandidati. Ljudi koji che zastupati interese gradjana. Ako se objektivno postavish, i razmislish kako mi razmishljamo, uvidjet chesh da che Bosna i Hercegovina ostati cijela, zauvijek, shto dalje znachi da se mora nauchiti zhivjeti zajedno, radi u prvom redu ekonomskog napretka. Iskreno, takve Hrvate poput vas ni ne zhelim blizu sebe. Isti ste kao i oni sa Ravne gore.
Korisnik je offlinegasol_ppol
Diskutant #591147

Broj postova: 352
8.10.2010. 19:15 | Naslov: RE: "Sarajevski Milošević" na braniku Bos... Prikaži/Sakrij | Citiraj

F___E___N____O____M____E____N____O____M____E____N___A____L_____N____O
Korisnik je offlinesaro_
Diskutant #586139

Broj postova: 13436
8.10.2010. 19:15 | Naslov: RE: "Sarajevski Milošević" na braniku Bos... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [mario.ario2]

rece prof lucic sinoc, kako i na koji nacin su komsica birali "Hrvati".

dodje sdp u ruralnu bosnjacku sredinu, kalesiju, sponzoriraju koncert ilahija i kasida i 30.000 muslimana glasa za komsica.

i kazu gradjanska opcija i ljudi liberalnih svjetonazora izabrali zelju? ma daj.

ne smeta mi on kao on toliko,, koliko mi smeta osjecaj nemoci pa nisam ni izlazio na izbore.

izbori bez izbora.

evo sta ti je idiot koji nema svoje misljenje nego mu ga drugi razvijaju

Diskutant #561398

Citat [mario.ario2]
de mi objasni u cemu se razlikuje velikosrpska agresija od ove veliko sdp-ovske gdje kandidiraju hrvata jer znaju da im srbin ili bosnjak ne bi prosao?

prije 4 godine rece lagumdzija na iducim izborima kandidirati srbina. vidimo kako je to i ucinio.

mislim komsic je s funkcijom koju obnasa nebitna figura totalno, isto koliko i bakir i radmanovic, ali je princip ovih socijaldemokrata DNO.

XXX i to je najbitnije. država za čovjeka, promjene, gluposti, a vidi rezona.
Diskutant #591147

8.10.2010. 19:16 | Naslov: RE: "Sarajevski Milošević" na braniku Bos... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [D.Sh.]

ZAŠto misliš tako?
Korisnik je offlineEv_opet_Majora
Diskutant #591434

Broj postova: 828
8.10.2010. 19:16 | Naslov: RE: "Sarajevski Milošević" na braniku Bos... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [semi.san]

Korisnik je offlineDuleKrtola
Diskutant #587138

Broj postova: 2128

Citat [JovoSinjik]

Diskutant #591147

8.10.2010. 19:17 | Naslov: RE: "Sarajevski Milošević" na braniku Bos... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Annihilat0r]

Martina, zao mi je da moram ovakav komentar ostaviti, ali lupash gluposti. Prosto recheno. Znate prigovarati Dodiku, a sami ste i gori od njega. Vi samo lajete, on zna i ujesti. SDP nije nacionalna stranka, a svi mi koji isto tako nismo nacionalisti glasali smo za istu, u kojoj su bili predlozheni njihovi kandidati. Ljudi koji che zastupati interese gradjana. Ako se objektivno postavish, i razmislish kako mi razmishljamo, uvidjet chesh da che Bosna i Hercegovina ostati cijela, zauvijek, shto dalje znachi da se mora nauchiti zhivjeti zajedno, radi u prvom redu ekonomskog napretka. Iskreno, takve Hrvate poput vas ni ne zhelim blizu sebe. Isti ste kao i oni sa Ravne gore.
pa što ti smetaju takvi Hrvati?

Index.hr Forum -> Index.hr Forum -> Komentari članaka
Stranica: 1 2 3 4 5 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... 44 45 46 47 48
caching

Aktivne teme
7:05 KAMO IDETE VEČERAS? by Published