Index.hr

23:54 • 25.7.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

HS 2000 (hrvatski samokres) trebamo li se ponositi njime ili ..... (Tema)
stranica 9

topic locked
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Društvo -> Društvo

Autor Sadržaj
Korisnik je offlineSplico19
Diskutant #110155

Broj postova: 245
11.11.2005. 22:41 | Naslov: HS 2000 (hrvatski samokres) trebamo li se ponositi ... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Prije mjesec dana americka vlada je narucila 50 000 komada HS 2000 za njihove policajce.

Da li nasi policajci trebaju nositi nase pistolje ili strane kao cesku zbrojevku berettu itd.

[Editirano 13.11.2005. 17:41:00 by Splico19]
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlinelopov_doo
Diskutant #109824

Broj postova: 1035
11.11.2005. 22:49 | Naslov: RE: HS 2000 (hrvatski samokres) trebamo li se ponos... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Hs 2000 jedan je od naj boljih borbenih pištolja u svjetu napominjem borbenih što znači da je specijalno radjen za vojnu uporabu i teži je od clocka za 150 g što utječe na preciznost, svakako trebalo bi ga uvesti kao službeno oružije policije moje iskustvo sa hs 2000: dobar je precizan dovoljno kvalitetan cijenom je kao i cz
Korisnik je offlinecok
Moderator
Diskutant #27455

Broj postova: 6584
11.11.2005. 23:12 | Naslov: RE: HS 2000 (hrvatski samokres) trebamo li se ponos... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ukoliko gledamo što dobivamo za novac koji na njega utrošimo,možemo ustvrditi da smo za nešto više od 3000 kuna kupili izuzetno kvalitetno oružje. 
Budući da sam već tri godine vlasnik Glocka 22- 40 S&W, nemam namjeru mjenjati oružje ,ali HS 2000 zaista mogu preporučiti svakom onom koji želi imati kvalitetan pištolj koji ničim ne zaostaje za modelima najeminentnijih svjetskih proizvođača u toj branši.

Korisnik je offlinestarfucker
Diskutant #12423

Broj postova: 30808
11.11.2005. 23:19 | Naslov: RE: HS 2000 (hrvatski samokres) trebamo li se ponos... Prikaži/Sakrij | Citiraj

naročito ono koji se sami kresnu
Korisnik je offlineCommon sense
Diskutant #64

Broj postova: 2525
12.11.2005. 11:26 | Naslov: RE: HS 2000 (hrvatski samokres) trebamo li se ponos... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [starfucker]

ma fakat. Koja riječ  prva mi je asocijacja bila frajer sa dildom u akciji. 
to mi je vjerojatno od bajki
Korisnik je offlineCvrcko
Diskutant #104075

Broj postova: 862
13.11.2005. 12:30 | Naslov: RE: HS 2000 (hrvatski samokres) trebamo li se ponos... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Splico19]

Prije mjesec dana americka vlada je narucila 50 000 komada HS 2000 za njihove policajce.

Da li nasi policajci trebaju nositi nase pistolje ili strane kao cesku zbrojevku beretku itd.

naši policajci trebaju prvo naučit čitat i pisat.

90% policajskog kadra je šljam.

glupa neobrazovana telad spram koje su kriminalci svih vrsta doktori nauka
Korisnik je offlinemadmax333
Diskutant #107356

Broj postova: 13790
13.11.2005. 12:31 | Naslov: RE: HS 2000 (hrvatski samokres) trebamo li se ponos... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Common sense]

Citat [starfucker]

ma fakat. Koja riječ  prva mi je asocijacja bila frajer sa dildom u akciji. 
to mi je vjerojatno od bajki
što čitaš queer bajke?
Korisnik je offlinescorpicore
Diskutant #16869

Broj postova: 1989
13.11.2005. 13:01 | Naslov: RE: HS 2000 (hrvatski samokres) trebamo li se ponos... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Koliko god glupo bilo ponositi se oružjem, to je ipak naš vrhunski proizvod i itekako se trebamo ponositi. Gan je prejeben.  Mislim da je najbolje opisan rečenicom - sjajna kombinacija SIGa i GLOCKa ali jeftiniji.
Diskutant #16869

13.11.2005. 13:04 | Naslov: RE: HS 2000 (hrvatski samokres) trebamo li se ponos... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Cvrcko]

Citat [Splico19]

Da li nasi policajci trebaju nositi nase pistolje ili strane kao cesku zbrojevku beretku itd.

naši policajci trebaju prvo naučit čitat i pisat.

90% policajskog kadra je šljam.

glupa neobrazovana telad spram koje su kriminalci svih vrsta doktori nauka
Lakše je nahraniti sve gladne u Africi nego napraviti od naših murjaka obrazovane, poštene i časne ljude.
Korisnik je offlinegusztav
Moderator
Diskutant #78806

Broj postova: 35785
13.11.2005. 13:06 | Naslov: RE: HS 2000 (hrvatski samokres) trebamo li se ponos... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Svaki Hrvat bi ga za 18. rođendan morao dobiti na poklon.

[Editirano 13.11.2005. 13:06:00 by gusztav]
Korisnik je offlineMrag
Diskutant #95930

Broj postova: 17567
13.11.2005. 13:08 | Naslov: RE: HS 2000 (hrvatski samokres) trebamo li se ponos... Prikaži/Sakrij | Citiraj

uz bibliju, ofkors.

MB
Diskutant #16869

13.11.2005. 13:10 | Naslov: RE: HS 2000 (hrvatski samokres) trebamo li se ponos... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [gusztav]

Svaki Hrvat bi ga za 18. rođendan morao dobiti na poklon.
Ali ako je iz ugledne obitelji onda može i sa 16.
Korisnik je offlineMad_Flippy
Diskutant #95285

Broj postova: 726
13.11.2005. 13:12 | Naslov: RE: HS 2000 (hrvatski samokres) trebamo li se ponos... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Splico19]

Prije mjesec dana americka vlada je narucila 50 000 komada HS 2000 za njihove policajce.Da li nasi policajci trebaju nositi nase pistolje ili strane kao cesku zbrojevku beretku itd.

-ako je to napisano u nekom od naših listova, za 50 000 komada koje bi mi njima isporučili je čista glupost...

-jedino IM metal može dobivati postotak provizije od pištolja koj se proizvodi u Americi, -jer je naš HS 2000 licencirao Springfield, u svojoj seriji XD (Extreme Duty) verzija. Tako da mi nemamo ništa s Američkim tržištem već ima Springfield...

link; XD Pistols

-također, jedina verzija HS-a koja je kvalitetna i koja vrijedi je naša verzija za CIA, i prvotno je XD bila naša najbolja verzija...

-a eto, -Ameri su od našeg pištolja napravili hit na svome tržištu vatrenim oružjem...

-čuo sam za Berettu, -ali bogme za beretku, -da to nosimo na glavama a ne na opasačima...

-također, naši Policajci bi trebali biti naoružani onime najboljime šta im država može priuštiti...

Budući da sam već tri godine vlasnik Glocka 22- 40 S&W, nemam namjeru mjenjati oružje ,ali HS 2000 zaista mogu preporučiti svakom onom koji želi imati kvalitetan pištolj koji ničim ne zaostaje za modelima najeminentnijih svjetskih proizvođača u toj branši.

-čestitam, meni se osobno nije htjela dati hrpa love (6800 kn) u Lovcu d.d. za Glock 17, pa su mi Beretta i Colt poslužili kao ekonomičniji i bolji kompromisi...

-pozdrav...
Moderator
Diskutant #78806

13.11.2005. 13:20 | Naslov: RE: HS 2000 (hrvatski samokres) trebamo li se ponos... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Mad_Flippy]

-jedino IM metal može dobivati postotak provizije od pištolja koj se proizvodi u Americi, -jer je naš HS 2000 licencirao Springfield, u svojoj seriji XD (Extreme Duty) verzija. Tako da mi nemamo ništa s Američkim tržištem već ima Springfield...

link; XD Pistols

-također, jedina verzija HS-a koja je kvalitetna i koja vrijedi je naša verzija za CIA, i prvotno je XD bila naša najbolja verzija...

-a eto, -Ameri su od našeg pištolja napravili hit na svome tržištu vatrenim oružjem...

Koliko znam:
Since 2001, an improved version of the HS2000 pistol is exclusively imported into USA as the Springfield XD (eXtreme Duty) pistol.

To je isti pištolj, i ne proizvodi se u Americi nego ovdje. Samo pod njihovim brandom. Naravno da na njihovom site-u nećeš pročitati gdje se proizvodi.
Diskutant #95285

13.11.2005. 13:27 | Naslov: RE: HS 2000 (hrvatski samokres) trebamo li se ponos... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [gusztav]
Koliko znam:
Since 2001, an improved version of the HS2000 pistol is exclusively
imported into USA as the Springfield XD (eXtreme Duty) pistol.

-dok nisu licencirali pištolj...

To je isti pištolj, i ne proizvodi se u Americi nego ovdje. Samo
pod njihovim brandom. Naravno da na njihovom site-u nećeš pročitati
gdje se proizvodi.

-proizvodi se u Springfield Armory-u u Springfieldu u SAD-u...

-ovako izgleda njihov licencirani... (imaju ga u gotovo svim kalibrima, dok je naš samo u; 9x19mm Para, .357SIG, .40SW )<-pogledaj i kod (US) na zatvaraču...

-a ovo je naš od Im metal-a...

-pozdrav...

[Editirano 13.11.2005. 13:28:00 by Mad_Flippy]
Moderator
Diskutant #78806

13.11.2005. 13:33 | Naslov: RE: HS 2000 (hrvatski samokres) trebamo li se ponos... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Možda sam u zakašnjenju, ali i kada su prodavali XD iz Hrvatske - nigdje se na njemu nije moglo pročitati gdje je proizveden. I imao je oznake "XD Springfield".
Naivcima su prodavali maglu: Proudly made in USA by Springfield Armory...
Diskutant #95285

13.11.2005. 13:36 | Naslov: RE: HS 2000 (hrvatski samokres) trebamo li se ponos... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [gusztav]
Proudly made in USA by Springfield Armory...

-brijem da su to custom filigrani od strane nekog velikog patriota...

-ali imam dobrog kolegu koj drži trgovinu i zastupništvo dijela popularnijih marki vatrenog oružja, -pa saznam koješta...

-HS-XD je vrlo dobar pištolj jer je moderan, i vrlo ekonomičan, a ako se ne varam u H&KŽ-u ga se može dobiti već po 3600 kn...

-ali nikako nije jedan od "najboljih u svijetu" , -jedne od najboljih u svijetu, -iz iskustva znam, proizvode Rusi, samo su nepoznatiji od Zapadnjačkog oružja jer se rade za namjene, i ne promoviraju se toliko po svijetu...

-ali osobno, -svaka čast HS-u, ali se držim nekih drugih marki...

-pozdrav...

[Editirano 13.11.2005. 13:38:00 by Mad_Flippy]
Korisnik je offlinequeens
Diskutant #86875

Broj postova: 16941
13.11.2005. 13:38 | Naslov: RE: HS 2000 (hrvatski samokres) trebamo li se ponos... Prikaži/Sakrij | Citiraj

hrvatski sta??? jel taj samokres u kakvoj vezi s durexovom anketom

sad ozbiljno jel to onaj pistolj kojim se ubijaju mafijasi po EU????  jel HR proizvodi jos neke pistolje osim tih???par puta sam cula na tv da su se u Nizozemskoj,Spanjolskoj i jos negdje likovi poubijali s nekakvim pistoljima koji su proizvedeni u HR.
Nemoram reci da mi se digla kosa na glavi kad cujem na nizozemskoj tv da se HR spominje u takvom kontekstu,mada su rekli da je pistolj izuzetne kvalitete.
Kako to da se u vani tolko hvali taj pistolj,a hrvatska policija koristi neke druge koje moraju uvesti?????

Diskutant #95285

13.11.2005. 13:43 | Naslov: RE: HS 2000 (hrvatski samokres) trebamo li se ponos... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [queens]
sad ozbiljno jel to onaj pistolj kojim se ubijaju mafijasi po
EU????  jel HR proizvodi jos neke pistolje osim tih???

-pa ništa više niti manje se ubijaju s njim, kao i sa svakim drugim...

-jedino kvalitetno i vetski poznato oružje koje se proizvodi u HR su još UZI (licencirano od strane IMI-a), rađeno u suradnji s Rumunjskom.

i RT-20 (Ručno Top), -AP snajper najvećeg kalibra na svijetu (antimaterial rifle)...

-koristi 20x110 Hispano kalibar, -pa ima veliku prednost pred drugim AP i AM snajerima...

-a imali smo praznih propalih projekata, koj bi dobili priznanje za najjadnije oružje na svijetu, kao Agram 2000 ili APS-95

Kako to da se u vani tolko hvali taj pistolj,a hrvatska policija koristi neke druge koje moraju uvesti?????

-ato šta je HR MUP-u i HV-u jeftinije uvesti starije Ruske, Bugarske ili Zastavine (Srpske) Tokareve, i Češke Zbrojevke, nego kupovati nešto po standardu EU ili nešto kvalitetno, osim ako se ne radi o Specijalnoj ili ATJ-u...

-pozdrav...

[Editirano 13.11.2005. 13:45:00 by Mad_Flippy]
Moderator
Diskutant #78806

13.11.2005. 13:48 | Naslov: RE: HS 2000 (hrvatski samokres) trebamo li se ponos... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [queens]

hrvatski sta??? jel taj samokres u kakvoj vezi s durexovom anketom

sad ozbiljno jel to onaj pistolj kojim se ubijaju mafijasi po EU????  jel HR proizvodi jos neke pistolje osim tih???par puta sam cula na tv da su se u Nizozemskoj,Spanjolskoj i jos negdje likovi poubijali s nekakvim pistoljima koji su proizvedeni u HR.
Nemoram reci da mi se digla kosa na glavi kad cujem na nizozemskoj tv da se HR spominje u takvom kontekstu,mada su rekli da je pistolj izuzetne kvalitete.

Mafijaši koriste "Agram". Vjerojatno ih ima više na zapadnoeuropskim ulicama nego u hrvatskim vojarnama.

A ta istočna oružja koja se koriste u našoj policiji su uglavnom još iz starih zaliha prije 1990. Što će policiji bolje od toga.

[Editirano 13.11.2005. 13:50:00 by gusztav]

Index.hr Forum -> Društvo -> Društvo
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
caching

Aktivne teme
7:05 KAMO IDETE VEČERAS? by Published