Index.hr

14:01 • 24.10.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

besplatni program za skidanje videa sa sony digitalne kamere (Tema)

topic locked
Stranica: 1 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Tehnika i znanost -> Software

Autor Sadržaj
Korisnik je offlineoverload
Diskutant #95779

Broj postova: 9035
4.12.2007. 21:02 | Naslov: besplatni program za skidanje videa sa sony digital... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ev vak, cura mi je donesla svoju digitalnu kameru da joj skinem video na računalo i prebacim na DVD, no ove posljednje stvari znam napraviti, ali zapeh kod jedne vrlo bitne;

Dakle, digitalnu kameru sam uredno instalirao na računalo i od sony-a dobio vrpu programa, koji da prostite nizašto ne služe, dakle osnovni i največi problem je kako te filmove sa kamere skinuti na hard disk računala i sa kojim programom...
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlineyosemite_sam
Diskutant #99481

Broj postova: 1684
4.12.2007. 21:26 | Naslov: RE: besplatni program za skidanje videa sa sony dig... Prikaži/Sakrij | Citiraj

klasika ne može?
Diskutant #95779

4.12.2007. 21:47 | Naslov: RE: besplatni program za skidanje videa sa sony dig... Prikaži/Sakrij | Citiraj

nije digitalni fotoaparat, hehe to imam i to radim bez problema, nego video digitalna kamera sa DV kazeticama za snimanje videa, e sa toga trebam prebaciti

a bio sam možda malo nedorečen u uvodnom postu
Diskutant #95779

4.12.2007. 22:00 | Naslov: RE: besplatni program za skidanje videa sa sony dig... Prikaži/Sakrij | Citiraj

ali yosemite hvala, dao si mi super ideju; windows movie maker

hebate njega se nisam odmah sjetio
Diskutant #99481

4.12.2007. 22:09 | Naslov: RE: besplatni program za skidanje videa sa sony dig... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ako kamera nema vatrenog izlaza onda neče biti veselo.USB je onako bljuv što se tiče kvaliteta.
Korisnik je offlinefreek
Diskutant #20982

Broj postova: 377
4.12.2007. 22:12 | Naslov: RE: besplatni program za skidanje videa sa sony dig... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [overload]

ali yosemite hvala, dao si mi super ideju; windows movie maker

hebate njega se nisam odmah sjetio
pozdrav over ;) 

majstore probaj VideoEdit Magic ... meni se pokaza ka ok ... iako imas jos gomilu toga po netu samo tribas bit uporan i cackat

ocemo jednog dana vidit to na veliko platno ??
Diskutant #95779

4.12.2007. 22:18 | Naslov: RE: besplatni program za skidanje videa sa sony dig... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [yosemite_sam]

Ako kamera nema vatrenog izlaza onda neče biti veselo.USB je onako bljuv što se tiče kvaliteta.
ma je to je USB, jer sam kolegi prije preko firewirea prebacivao video i nisam imao nikakvog problema... čak je uz software od njegove kamere i došao program za skidanje, ali ovo mi je prvi puta preko usb-a....
Diskutant #99481

4.12.2007. 22:41 | Naslov: RE: besplatni program za skidanje videa sa sony dig... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Onda preko usb sa win movie maker ili VirtualDub ili Pinnacle Studio ili Ulead video studio ili
nešto od ovog isprobaš.
I da ,očemo li i mi šta vidjeti od tog videa
Diskutant #95779

4.12.2007. 23:42 | Naslov: RE: besplatni program za skidanje videa sa sony dig... Prikaži/Sakrij | Citiraj

ah nisam ja na tim snimkama

Diskutant #99481

5.12.2007. 00:28 | Naslov: RE: besplatni program za skidanje videa sa sony dig... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ne zanimamo se za tebe
Diskutant #95779

5.12.2007. 07:23 | Naslov: RE: besplatni program za skidanje videa sa sony dig... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [yosemite_sam]

Ne zanimamo se za tebe
ah šteta

uspjeh prebaciti sa windows movie makerom, ali skužih da imam i još jedan program, onaj od nere

hvala na pomoći, hehe videouratke (one buduće) stavim na youtube, planiramo snimiti ovu manifestaciju i glasovne mogućnosti

ha tko se usudi doći

Index.hr Forum -> Tehnika i znanost -> Software
Stranica: 1
caching

Aktivne teme
20:20 KAMO IDETE VEČERAS? by kabulkavalera