Index.hr

20:12 • 25.10.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

kako iz pdf-a u word (.doc) (Tema)

topic locked
Stranica: 1 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Tehnika i znanost -> Software

Autor Sadržaj
Korisnik je offlinekrek
Diskutant #30115

Broj postova: 1096
16.6.2008. 21:50 | Naslov: kako iz pdf-a u word (.doc) Prikaži/Sakrij | Citiraj

Na zamolbu novog korisnika otvorio sam ovu temu

Citiram:

Zanima me kako pdf prebacit u txt odnosno .doc format pa nek netko otvori umjesto mene. Trebam za seminarski, ovo :

http://www.pfst.hr/data/materijali/3_Osnove%20programiranja.pdf

napisati u wordu, odnosno napraviti teksutalni oblik. Hvala unaprijed !!! Nadam se da ce netko pomoci.

[Editirano 19.6.2008. 14:10:00 by yosemite_sam]
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offline_gizmo_zg
Diskutant #109248

Broj postova: 67086
19.6.2008. 11:08 | Naslov: RE: kako iz pdf-a u word (.doc) Prikaži/Sakrij | Citiraj

nikak ... proguglao sam sve živo ... mene isto zanimalo ... free program nema niti jedan koji dela ...
za obrnuto ima tonu programa

[Editirano 19.6.2008. 11:11:00 by _gizmo_zg]
Korisnik je offlineg_sus
Diskutant #364683

Broj postova: 4891
19.6.2008. 11:10 | Naslov: RE: kako iz pdf-a u word (.doc) Prikaži/Sakrij | Citiraj

znači trebaš programski prebacit *.pdf file u *.doc;*.rtf,*.txt ? ? ?

koji programski jezik trebaš koristit?
Korisnik je offlineg_sus
Diskutant #364683

19.6.2008. 11:11 | Naslov: RE: kako iz pdf-a u word (.doc) Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [krek]

Na zamolbu novog korisnika otvorio sam ovu temu

Citiram:

Zanima me kako pdf prebacit u txt odnosno .doc format pa nek netko otvori umjesto mene. Trebam za seminarski, ovo :

http://www.pfst.hr/data/materijali/3_Osnove%20programiranja.pdf

napisati u wordu, odnosno napraviti teksutalni oblik. Hvala unaprijed !!! Nadam se da ce netko pomoci.

adobe acrobat može sejvat u bilo kaj, ali ti vjerojatno to trebaš programski napravit. :cool:

da se to napravit, samo me zanimaju detalji.

[Editirano 19.6.2008. 11:13:00 by g_sus]
Korisnik je offlineBlueEye.
Diskutant #114992

Broj postova: 1060
19.6.2008. 12:47 | Naslov: RE: kako iz pdf-a u word (.doc) Prikaži/Sakrij | Citiraj

Do sada definitivno najbolji alat s podrskom i za Hrvatski jezik kao i za sve ostale AbbyyFineReader trenutno verzija 8 pro koju imam .

[Editirano 19.6.2008. 12:47:00 by BlueEye.]
Korisnik je offlinezbrisal_sam_se
Diskutant #366872

Broj postova: 24731
19.6.2008. 12:53 | Naslov: RE: kako iz pdf-a u word (.doc) Prikaži/Sakrij | Citiraj

Adobe Acrobat Professional 7.0 :

Otvori dokument u PDF-u, a zatim odi na '' File (datoteka)-> save as (spremanje kao) '' i spremi kao ''Microsoft Word Document(*.doc)''. Zatim otvori taj dokument i to je to.

[Editirano 19.6.2008. 13:03:00 by zbrisal_sam_se]
Korisnik je offlineBlueEye.
Diskutant #114992

Broj postova: 1060
19.6.2008. 13:51 | Naslov: RE: kako iz pdf-a u word (.doc) Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [zbrisal_sam_se]

Otvori dokument u PDF-u, a zatim odi na '''' File (datoteka)-> save as (spremanje kao) '''' i spremi kao ''''Microsoft Word Document(*.doc)''''. Zatim otvori taj dokument i to je to.

Imam i njega i vjeruj mi sprem Abbyy FineReadera-a je nula osim toga vrlo neinteligentan .
Korisnik je offlinezbrisal_sam_se
Diskutant #366872

Broj postova: 24731
19.6.2008. 14:02 | Naslov: RE: kako iz pdf-a u word (.doc) Prikaži/Sakrij | Citiraj

OK, bit je bila da napišeš kako da to napravi, ja sam napisao za AAR, ti napiši za AFR.
Korisnik je offlineg_sus
Diskutant #364683

19.6.2008. 14:04 | Naslov: RE: kako iz pdf-a u word (.doc) Prikaži/Sakrij | Citiraj

nisam siguran, ali ako dečko ne zna da postoji Acrobat Reader ili nešto slično tipa AFR o kojem priča BlueEye, onda je glupo kaj opće ide na neki fakultet, ako se o fakultetu radi.

Nego meni se čini da on to treba napravit programski (u kodu znači), a ako ne onda nek si puca u čelo.

Amen.

Korisnik je offlineyosemite_sam
Diskutant #99481

Broj postova: 1684
19.6.2008. 14:20 | Naslov: RE: kako iz pdf-a u word (.doc) Prikaži/Sakrij | Citiraj

Sa Able2Doc sam uspješno preveo dvije stranice u word.Sam pdf je kilavo sastavljen,zato i toliko problema prilikom pretvorbe.
Korisnik je offlineJediKnight
Diskutant #79157

Broj postova: 30739
19.6.2008. 16:47 | Naslov: RE: kako iz pdf-a u word (.doc) Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [yosemite_sam]

Sa Able2Doc sam uspješno preveo dvije stranice u word.Sam pdf je kilavo sastavljen,zato i toliko problema prilikom pretvorbe.
sva sreca sto je tekst u pdf-u. da je slika skenirana i kojim (ne)sretnim slucajem ubacena u pdf, nikakvi pdf2text ne bi pomogli. eventualno abby fine reader za OCR i slicni progyi. ali, to bi tada bila jebada.
Korisnik je offlinescoville_jenkins
Diskutant #338594

Broj postova: 795
19.6.2008. 16:56 | Naslov: RE: kako iz pdf-a u word (.doc) Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [_gizmo_zg]
nikak ... proguglao sam sve živo ... mene isto zanimalo ... free program nema niti jedan koji dela ...
za obrnuto ima tonu programa
ima samo treba da nadjes...
Korisnik je offlinescoville_jenkins
Diskutant #338594

Broj postova: 795
19.6.2008. 17:01 | Naslov: RE: kako iz pdf-a u word (.doc) Prikaži/Sakrij | Citiraj

evo ovaj...npr: verypdf.pdf2word.3.0
Korisnik je offlinethorne
Diskutant #229765

Broj postova: 8
23.6.2008. 23:11 | Naslov: RE: kako iz pdf-a u word (.doc) Prikaži/Sakrij | Citiraj

ja imam slican  problem:
imam abby PDF transformer 2.0..i prebacuje pdf u word ,i obrnuto... ali nikako da otvori 2 dokumenta
za koje mi trazi password!! a nemam pojma zasto.....sve ostalo regularno otvori...ali kod ova 2  kad idem na "open PDF file" izabereem file...trazi mi pass...kaze zasticen dokument!!

Korisnik je offlinecyper
Diskutant #100392

Broj postova: 1000
6.8.2008. 00:06 | Naslov: RE: kako iz pdf-a u word (.doc) Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [zbrisal_sam_se]

Otvori dokument u PDF-u, a zatim odi na '''' File (datoteka)-> save as (spremanje kao) '''' i spremi kao ''''Microsoft Word Document(*.doc)''''. Zatim otvori taj dokument i to je to.

x
Korisnik je offlineNemesis7
Diskutant #190139

Broj postova: 2515
7.8.2008. 19:10 | Naslov: RE: kako iz pdf-a u word (.doc) Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [thorne]

ja imam slican  problem:
imam abby PDF transformer 2.0..i prebacuje pdf u word ,i obrnuto... ali nikako da otvori 2 dokumenta
za koje mi trazi password!! a nemam pojma zasto.....sve ostalo regularno otvori...ali kod ova 2  kad idem na "open PDF file" izabereem file...trazi mi pass...kaze zasticen dokument!!

Pa zato što ti je taj pdf file zaštićen od promjena, kopiranja, paswordom.
To ti rješeva PDF Password Cracker.

[Editirano 7.8.2008. 19:12:00 by Nemesis7]

Index.hr Forum -> Tehnika i znanost -> Software
Stranica: 1
caching

Aktivne teme
17:30 KAMO IDETE VEČERAS? by podivljasmo