Index.hr

21:12 • 30.7.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

kako prebaciti dokument iz Worda u pdf format? (Tema)

topic locked
Stranica: 1 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Tehnika i znanost -> Software

Autor Sadržaj
Korisnik je offlinededa_Milan
Diskutant #50603

Broj postova: 107
29.7.2005. 14:29 | Naslov: kako prebaciti dokument iz Worda u pdf format? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Je li bre netko zna kako da ovo napravim, nešto mi treba.
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlineclar
Diskutant #90441

Broj postova: 5356
29.7.2005. 14:31 | Naslov: RE: kako prebaciti dokument iz Worda u pdf format? Prikaži/Sakrij | Citiraj

s adobe acrobat-om. 
Diskutant #50603

29.7.2005. 14:32 | Naslov: RE: kako prebaciti dokument iz Worda u pdf format? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Imam AcrobatReader ali ne mogu s njim napraviti niti jedan novi dokument, mogu samo čitati bez editiranja, jel mi treba neki poseban program?
Korisnik je offlineel_lobo
Diskutant #62678

Broj postova: 1298
29.7.2005. 14:32 | Naslov: RE: kako prebaciti dokument iz Worda u pdf format? Prikaži/Sakrij | Citiraj

ako koristis XP offis, onda u wordu imas i ikonicu za prebacivanje fajla u PeDeF..

Diskutant #50603

Citat [clar]

s adobe acrobat-om. 

imam samo Acrobat Reader, ne može
Korisnik je offlineclar
Diskutant #90441

29.7.2005. 14:34 | Naslov: RE: kako prebaciti dokument iz Worda u pdf format? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [deda_Milan]

Citat [clar]

s adobe acrobat-om. 

ne reader, reader je samo to, treba ti cijeli program...ergo... adobe acrobat, dio za konvertiranje se zove distiller.
Diskutant #50603

29.7.2005. 14:38 | Naslov: RE: kako prebaciti dokument iz Worda u pdf format? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [el_lobo]

ako koristis XP offis, onda u wordu imas i ikonicu za prebacivanje fajla u PeDeF..

Imam Office 2002., a gde je ta ikona?
Diskutant #50603

29.7.2005. 14:38 | Naslov: RE: kako prebaciti dokument iz Worda u pdf format? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [clar]

Citat [deda_Milan]

Citat [clar]

s adobe acrobat-om. 

ne reader, reader je samo to, treba ti cijeli program...ergo... adobe acrobat, dio za konvertiranje se zove distiller.

a je li taj program besplatan, ima li ga u Bugu?
Korisnik je offlineclar
Diskutant #90441

29.7.2005. 14:43 | Naslov: RE: kako prebaciti dokument iz Worda u pdf format? Prikaži/Sakrij | Citiraj

besplatan?...ne / na bugovom CD-u?...pojma nemam

ako oces neki freeware za to idi OVDJE

ili OVDJE 

[Editirano 29.7.2005. 14:46:00 by clar]
Korisnik je offlinekipo
Diskutant #45403

Broj postova: 321
29.7.2005. 14:55 | Naslov: RE: kako prebaciti dokument iz Worda u pdf format? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Evo ti jedan besplatan program:
http://www.pdf995.com/

S tim programom možeš prebacivati u PDF dokumente iz bilo koje aplikacije (naravno i Worda)
Korisnik je offlinesanjolina
Diskutant #97270

Broj postova: 192
29.7.2005. 14:58 | Naslov: RE: kako prebaciti dokument iz Worda u pdf format? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Možeš i sa programom pdfFactory http://www.pdffactory.com/
Na internetu potraži crack, ja se točno ne sijećam adrese, ali sigurno ima.
Korisnik je offlineclar
Diskutant #90441

29.7.2005. 16:48 | Naslov: RE: kako prebaciti dokument iz Worda u pdf format? Prikaži/Sakrij | Citiraj

brijem da se deda snas'o 

Korisnik je offlinecleancode
Diskutant #10737

Broj postova: 7
1.8.2005. 13:29 | Naslov: RE: kako prebaciti dokument iz Worda u pdf format? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Nabavi si neki pdf writer... recimo adobe acrobat... on ti instalira pdf printer... nakon toga u wordu pokreni printanje i printaj na taj pdf-printer. Rezultat je pdf dokument negdje na tvome disku 
Korisnik je offlinenino_ri
Diskutant #96274

Broj postova: 877
1.8.2005. 14:25 | Naslov: RE: kako prebaciti dokument iz Worda u pdf format? Prikaži/Sakrij | Citiraj

naqjbolje mu je nabavtiti adobe crobat sada dali 6.0 li 5.0 sa destilerom može i 7.0 sve će mu raditi
Korisnik je offlineopen7
Diskutant #92630

Broj postova: 335
6.8.2005. 22:32 | Naslov: RE: kako prebaciti dokument iz Worda u pdf format? Prikaži/Sakrij | Citiraj

PDF dokumenti

Kada ste napisali svoj obrazovni materijal i napravili PDF datoteku od njega, da biste ga zaštitili potrebno je napraviti slijedeće korake:

1. Otvorite datoteku u "Adobe Acrobat-u", kliknite na "File>Document Properties", kao što je prikazano na slici dole. 

2. Otvara vam se novi panel s nazivom "Document Properties". Na lijevoj stani vam se nalazi izbornik, odaberite "Security". Nakon sto ste odabrali "Security" s desne strane vam se pojavljuje "drop down meni" s opcijama "No Security", "Password Security" i "Certificate Security". Od ove tri opcije za zaštitu ćemo koristiti "Password Security". Dakle, odaberite "Password Security". 

3. Nakon odabira "Password Security" otvara vam se novi panel s nazivom "Password Security - settings". Panel vam pruža mogućnost zaštite dokumenta od čitanja (prvi level, odnosno prvo polje za lozinku) i zaštitu od kopiranja i printanja (drugi level, odnosno drugo polje za lozinku). U našem slučaju koristit ćemo maksimalnu zastitu koju nam pruža. Uprvo polje upisujemo jednu lozinku, a u drugo drugu lozinku. Naime Adobe Acrobat nam ne dozvoljava da koristimo istu lozinku za obje razine, što je u biti jako zgodno ukoliko imate vise skupina osoba sa različitom pristupnom točkom (jedni smiju samo gledati, a drugi koristiti i prilagođavati dokument). 

4. Nakon što smo upisali željene lozinke, ostale opcije ostavimo nedirnute, kliknemo dva puta OK i obavezno odemo na "File>Save".

Index.hr Forum -> Tehnika i znanost -> Software
Stranica: 1
caching

Aktivne teme
7:05 KAMO IDETE VEČERAS? by Published