Index.hr

2:22 • 24.4.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova: 835661 
Online članova: 0 

vračanje, čaranje copranje il kako se to god nazivalo.... (Tema)

topic locked
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Društvo -> Filozofija

Autor Sadržaj
Korisnik je offlinecool
Diskutant #12839

Broj postova: 559
31.8.2006. 12:49 | Naslov: vračanje, čaranje copranje il kako se to god naziva... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Mislite li da je moguće (tj. da postoje tzv. mračne sile - vražja posla) tj. neka vrsta čari - magije, dobivenih od Hodža i sl. kojom se može utjecati na osobu koju želite osvojiti i je li moguće da ta osoba poludi za tim tko joj je to napravio. voli i ne miče se od počinitelja i zapostavi i zaboravi takoreći sav svoj prethodan život ???
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlineRider_of_Rohan
Diskutant #107054

Broj postova: 7024
31.8.2006. 12:50 | Naslov: RE: vračanje, čaranje copranje il kako se to god na... Prikaži/Sakrij | Citiraj

to djeluje dok se magija ne istroši, onda sve po starom
Korisnik je offlinePIRATT
Diskutant #116634

Broj postova: 4662
31.8.2006. 12:51 | Naslov: RE: vračanje, čaranje copranje il kako se to god na... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Rider_of_Rohan]

to djeluje dok se magija ne istroši, onda sve po starom
bolje igraj WarCraft!!!
Korisnik je offlinetheresita
Diskutant #71618

Broj postova: 17966
31.8.2006. 12:52 | Naslov: RE: vračanje, čaranje copranje il kako se to god na... Prikaži/Sakrij | Citiraj

ja vjerujem da je moja baka vještica..
Korisnik je offlineshantall
Diskutant #138973

Broj postova: 2116
31.8.2006. 12:56 | Naslov: RE: vračanje, čaranje copranje il kako se to god na... Prikaži/Sakrij | Citiraj

cista glupost..
Korisnik je offline_Chucky_
Diskutant #159292

Broj postova: 8282
31.8.2006. 12:57 | Naslov: RE: vračanje, čaranje copranje il kako se to god na... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ja sam vrag.  Molite mi se i dat ću vam crne moći.
Korisnik je offlineAnnaMJ
Moderator
Diskutant #105533

Broj postova: 22466
31.8.2006. 12:58 | Naslov: RE: vračanje, čaranje copranje il kako se to god na... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [cool]

Mislite li da je moguće (tj. da postoje tzv. mračne sile - vražja posla) tj. neka vrsta čari - magije, dobivenih od Hodža i sl. kojom se može utjecati na osobu koju želite osvojiti i je li moguće da ta osoba poludi za tim tko joj je to napravio. voli i ne miče se od počinitelja i zapostavi i zaboravi takoreći sav svoj prethodan život ???

khm...

please promjeni avatar...da te ne zacopram...
Korisnik je offlinekalypsa
Diskutant #45472

Broj postova: 8424
31.8.2006. 13:09 | Naslov: RE: vračanje, čaranje copranje il kako se to god na... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Postoji magija. Ona postaje bijela odnosno crna zavisno o tome s kojom namjerom se koristi. Dakle, odgovor bi bio - da. Egipataka magija je jedna od najjačih.

[Editirano 31.8.2006. 13:10:00 by kalypsa]
Korisnik je offlinetrilian
Diskutant #44149

Broj postova: 778
31.8.2006. 13:20 | Naslov: RE: vračanje, čaranje copranje il kako se to god na... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [kalypsa]

Postoji magija. Ona postaje bijela odnosno crna zavisno o tome s kojom namjerom se koristi. Dakle, odgovor bi bio - da. Egipataka magija je jedna od najjačih.

i sivo
Korisnik je offlineRider_of_Rohan
Diskutant #107054

Broj postova: 7024
31.8.2006. 13:21 | Naslov: RE: vračanje, čaranje copranje il kako se to god na... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [kalypsa]

jačna magije ne ovisi o podrijetlu nego o onome tko ju plasira
Korisnik je offlineAnnaMJ
Moderator
Diskutant #105533

Broj postova: 22466
31.8.2006. 13:23 | Naslov: RE: vračanje, čaranje copranje il kako se to god na... Prikaži/Sakrij | Citiraj

smrtno sam ozbiljna....
Diskutant #45472

31.8.2006. 13:25 | Naslov: RE: vračanje, čaranje copranje il kako se to god na... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [trilian]

Citat [kalypsa]

i sivo
bijelo, crno,sivo, rozo sa zelenim točkicama...Kako god to nazoveš...Kad se koristi boja pokušava se reći jeli ta magija pozitivna ili negativna.
Što se tiće samih rituala ljubavne magije, t.j. magije za pridobivanje nečije naklonosti - to je jedna od najgnjusnijih stvari. Nitko nema pravo utjecati na tuđi život i osjećaje na taj način.
Strogo sam protiv toga.

Korisnik je offlineLord2
Diskutant #109489

Broj postova: 18609
31.8.2006. 13:25 | Naslov: RE: vračanje, čaranje copranje il kako se to god na... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Rider_of_Rohan]

Citat [kalypsa]

a taj neko - kakav on mora biti da ta magija bude jaka?
Korisnik je offlinetina1234
Diskutant #130323

Broj postova: 601
31.8.2006. 13:26 | Naslov: RE: vračanje, čaranje copranje il kako se to god na... Prikaži/Sakrij | Citiraj

pa to je dosadno, šta će ti neko ko je za tobom toliko lud da samo trčkara za tobom i govori da draga, da draga!!!

a najveći zločin preskočit najbolju stvar u životu, poglede, zavođenje, prve razgovore, prve dodire, a šta će ti život bez toga?????
Diskutant #45472

31.8.2006. 13:27 | Naslov: RE: vračanje, čaranje copranje il kako se to god na... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Rider_of_Rohan]

Citat [kalypsa]

Apsolutno se slažem s tobom.
 Što se tiće same egipatske, moja saznanja su da da je ona u kombinaciji s iskusnim magom izrazito jaka. Ali da, bitno je tko izvodi ritual.
Korisnik je offlinejanna74
Diskutant #157039

Broj postova: 2081
31.8.2006. 13:28 | Naslov: RE: vračanje, čaranje copranje il kako se to god na... Prikaži/Sakrij | Citiraj

ma meni su to sve vrazja posla i ne zanima me to
Korisnik je offlinetrilian
Diskutant #44149

Broj postova: 778
31.8.2006. 13:28 | Naslov: RE: vračanje, čaranje copranje il kako se to god na... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [kalypsa]

Citat [trilian]

Citat [kalypsa]

i sivo
bijelo, crno,sivo, rozo sa zelenim točkicama...Kako god to nazoveš...Kad se koristi boja pokušava se reći jeli ta magija pozitivna ili negativna.
Što se tiće samih rituala ljubavne magije, t.j. magije za pridobivanje nečije naklonosti - to je jedna od najgnjusnijih stvari. Nitko nema pravo utjecati na tuđi život i osjećaje na taj način.
Strogo sam protiv toga.

sivo=nesvjesno
Korisnik je offlineMissMilton
Diskutant #145897

Broj postova: 6337
31.8.2006. 13:30 | Naslov: RE: vračanje, čaranje copranje il kako se to god na... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Uopće ne vjerujem u to, smiješno mi je. Vjerujem da postoji wodoo magija, ali samo u pleenima za koja je karakteristična, i vjerujem da je opasna samo za one koji u nju vjeruju, jer što je magija do manipuliranje sviješću. U magiju kod nas- ne vjerujem...

Čak i da postoji takvo nešto, bilo bi vrlo bolesno koristiti ga da bi nekoga privukao, zadržao, svezao za sebe...

[Editirano 31.8.2006. 13:33:00 by MissMilton]
Diskutant #45472

31.8.2006. 13:36 | Naslov: RE: vračanje, čaranje copranje il kako se to god na... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Tek sam sad skužila da ne poznajem osobu koja je otvorila topic. Ja već mislila otkad se Anna zanima za "copranje"...

Cool..daj promijeni avatar da te se lakše uoći  i ne mijenja s nekim drugim..
Korisnik je offlineBigDubravko
Diskutant #36277

Broj postova: 11
31.8.2006. 13:37 | Naslov: RE: vračanje, čaranje copranje il kako se to god na... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Možda čak i da to bi mogla biti neka vrsta kletve!!!!!!!!!!!!!

Index.hr Forum -> Društvo -> Filozofija
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7
caching

Aktivne teme