Index.hr

2:23 • 26.11.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

Tabor - Fra. Zvjezdan Linić (Tema)
stranica 2

topic locked
Stranica: 1 2 3 4 5 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Društvo -> Duhovnost

Autor Sadržaj
Korisnik je offlineMahnita.
Diskutant #162410

Broj postova: 687
3.11.2006. 16:43 | Naslov: Tabor - Fra. Zvjezdan Linić Prikaži/Sakrij | Citiraj

Zanima me - jel' ko bio i kakva su iskustva, doživljaji...
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlineenimma
Diskutant #142277

Broj postova: 4401
3.11.2006. 16:47 | Naslov: RE: Tabor - Fra. Zvjezdan Linić Prikaži/Sakrij | Citiraj

baš sam danas mailom dobila raspored seminara, voljela bih otići na jedan.

Bila sam već i prije, dobro mi je došlo...
Diskutant #162410

3.11.2006. 16:50 | Naslov: RE: Tabor - Fra. Zvjezdan Linić Prikaži/Sakrij | Citiraj

Kako si se poslije osjećala? Ispunjeno, sretno, smisleno...?

Ja idem za 3 tjedna, prvi put...
Korisnik je offlineenimma
Diskutant #142277

Broj postova: 4401
3.11.2006. 16:54 | Naslov: RE: Tabor - Fra. Zvjezdan Linić Prikaži/Sakrij | Citiraj

ma ne... ne mogu meditacije i razmišljanja u tri dana učiniti da netko bude ispunjen i sretan... bar mene nisu...

na takvim seminarima je uvijek lijepo jer se čovjek makne iz svakidašnjice no njoj se opet vraćamo tako da je važnije da poneseš neko iskustvo sa sobom...

i taj mir što ga tamo imaš, vjeruj mi neće dugo trajati ukoliko i dalje ne radiš na sebi

drago mi je što ideš
Diskutant #162410

3.11.2006. 17:03 | Naslov: RE: Tabor - Fra. Zvjezdan Linić Prikaži/Sakrij | Citiraj

Da, znam da je tako....

Hvala.
Korisnik je offlineBiafra
Diskutant #169725

Broj postova: 1177
3.11.2006. 18:27 | Naslov: RE: Tabor - Fra. Zvjezdan Linić Prikaži/Sakrij | Citiraj

Bio ja. Doduše ne tri dana, već jedno sat vremena.

Dobro je ako voliš pjevati bedaste pjesmice, pljeskati rukama u masi i ako vjeruješ da su heavy metalci i svi koji nose "smiješne frizure" potpali pod Sotonin utjecaj.
Korisnik je offlineBlackMagicWoman
Diskutant #60364

Broj postova: 7399
3.11.2006. 18:28 | Naslov: RE: Tabor - Fra. Zvjezdan Linić Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Biafra]

Dobro je ako voliš pjevati bedaste pjesmice, pljeskati rukama u masi i ako vjeruješ da su heavy metalci i svi koji nose "smiješne frizure" potpali pod Sotonin utjecaj.

Ma da?! A taj Linić mi se učinio normalnim čovjekom kad sam ga jedanput gledala i slušala na TV.
Diskutant #169725

3.11.2006. 18:32 | Naslov: RE: Tabor - Fra. Zvjezdan Linić Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [BlackMagicWoman]

Ma da?! A taj Linić mi se učinio normalnim čovjekom kad sam ga jedanput gledala i slušala na TV.

Jebo me pas. I strašno mu je bilo smiješna ta sprava - mp3 player. Ovako se smijao: hihihi hihihi! Meni išlo na povraćanje.
Korisnik je offlineaine
Diskutant #169845

Broj postova: 11040
3.11.2006. 18:51 | Naslov: RE: Tabor - Fra. Zvjezdan Linić Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Biafra]

Dobro je ako voliš pjevati bedaste pjesmice, pljeskati rukama u masi
ma daj. nisi prestajao plesati na stolici koju si oteo onom invalidu.
Korisnik je offlinemagen
Diskutant #65391

Broj postova: 7193
3.11.2006. 19:07 | Naslov: RE: Tabor - Fra. Zvjezdan Linić Prikaži/Sakrij | Citiraj

bilo je sjano, osjećam se kao nov čovjek, kao nakon jutarnje kave
Korisnik je offlineICT
Diskutant #146056

Broj postova: 447
3.11.2006. 22:46 | Naslov: RE: Tabor - Fra. Zvjezdan Linić Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Mahnita.]

Zanima me - jel'' ko bio i kakva su iskustva, doživljaji...

Bio sam jednom ili dvaput, ali samo 1 od 3 dana. Šta reći, svakakvih ljudi tamo ima. Imaju raznih problema. Fra Linić nije običan svećenik, to definitivno. On ima duhovnu moć. Možete to i isprobati na sebi, jer nakon svakog tečaja stavlja ruke na osobu koja kleči ispred njega i djeluje na nju. To je vidljivo. Nije nikakva mučka iako će se opet naći oni koji će to sve negirati. Nek odu do Samobora pa nek se uvjere. Sve u svemu veliki svećenik. Svakom će izaći u susret i pomoći. Dobra duša i čovjek. Jako ga cijenim.

Svakako otiđi na tabor. Neće ti biti žao.

[Editirano 3.11.2006. 22:49:00 by ICT]
Diskutant #169725

4.11.2006. 01:23 | Naslov: RE: Tabor - Fra. Zvjezdan Linić Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [aine]

Citat [Biafra]

Dobro je ako voliš pjevati bedaste pjesmice, pljeskati rukama u masi
ma daj. nisi prestajao plesati na stolici koju si oteo onom invalidu.

Ne seri, cetnikuso. Nije bio invalid, bio je samo vjernik.
Korisnik je offlineAnnaMJ
Moderator
Diskutant #105533

Broj postova: 22466
4.11.2006. 02:07 | Naslov: RE: Tabor - Fra. Zvjezdan Linić Prikaži/Sakrij | Citiraj

Zanimljivo je da na koncertu Michaela Jacksona u nesvjest padne par stotina ljudi.
Čini se da na neki način djeluje na ljude.
Trebalo bi otići na koncert, definitivno.

[Editirano 4.11.2006. 2:48:00 by AnnaMJ]
Korisnik je offlineBadReligion
Diskutant #11050

Broj postova: 216
4.11.2006. 05:49 | Naslov: RE: Tabor - Fra. Zvjezdan Linić Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Mahnita.]

Zanima me - jel'' ko bio i kakva su iskustva, doživljaji...

Bolje nemoj ići - do kraja ćeš pomahnitati
Diskutant #162410

4.11.2006. 10:10 | Naslov: RE: Tabor - Fra. Zvjezdan Linić Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Biafra]

Ti si, čini mi se, zaluta tamo...
Diskutant #162410

4.11.2006. 10:10 | Naslov: RE: Tabor - Fra. Zvjezdan Linić Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [BadReligion]

Bolje nemoj ići - do kraja ćeš pomahnitati

Više od ovoga nije moguće!
Korisnik je offlineyemaya
Diskutant #115316

Broj postova: 5536
4.11.2006. 10:20 | Naslov: RE: Tabor - Fra. Zvjezdan Linić Prikaži/Sakrij | Citiraj

U Taboru nisam bila iako je više mojih poznanika bilo.Sa fra.Zvjezdanom sam se susretala na drugim mjestima odnosno gore kod franjevaca na Kaptolu i u drugim crkvama .To nisu bili seminari kao u Taboru npr.,ili  kod prof.Ivančića...Razni duhovni susreti se organiziraju u pravilu u trajanju 2-3 dana ,a u Taboru mislim čak i četiri itd...Poanta je u tomu ako te vuče da prođeš kroz to iskustvo,prođi ,jer ćeš samo tako znati bez da ti netko prodaje priče ovakve i onakve..Susreti takvi ili takvog tipa mene više ne zanimaju niti imaju više značenje u mom životu iako dok sam prolazila kroz njih sam imala drukčije mišljenje i ne vidim da sam sa ničim oštećena.
Korisnik je offlineBeatanga
Diskutant #163203

Broj postova: 84
4.11.2006. 10:32 | Naslov: RE: Tabor - Fra. Zvjezdan Linić Prikaži/Sakrij | Citiraj

Tabor, to je ono kad se puške polažu ukrug, zapali se vatra a srat ideš u rupu koju si sam iskopaš.
Sumnjam da Fra sere u rupu.

Diskutant #162410

4.11.2006. 10:37 | Naslov: RE: Tabor - Fra. Zvjezdan Linić Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Beatanga]

Tabor, to je ono kad se puške polažu ukrug, zapali se vatra a srat ideš u rupu koju si sam iskopaš.
Sumnjam da Fra sere u rupu.

Ne, tabor je kad neki kreten otvori novi profil i bezuspješno pukušava biti duhovit.

Da, to je tabor.
Korisnik je offlineaphex
Diskutant #73695

Broj postova: 1584
4.11.2006. 10:38 | Naslov: RE: Tabor - Fra. Zvjezdan Linić Prikaži/Sakrij | Citiraj

Nikad bio i ne zanima me, medjutim curi se dosta svidja (makar kaze da se zaista svakakvi pacijenata da tamo nac, a nemos ih odbit) i cesto ide. Po tome sto prica sumnjam da bi mi se svidjelo no svakom svoje... kako zena rece ako te zanima idi vidi, badava rasprave.

Index.hr Forum -> Društvo -> Duhovnost
Stranica: 1 2 3 4 5
caching

Aktivne teme
17:30 KAMO IDETE VEČERAS? by podivljasmo