Index.hr

2:24 • 26.11.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI

Tv Program

Tv raspored - HRT1, HRT2, NOVA, RTL, DOMA TV, RTL2, NET ,Z1, CINESTAR TV, TV1000, FOX LIFE, FOX CRIME

tv program
07:14Iza ekrana 
07:51Hrvatska kronika BiH
08:08Kinoteka - ciklus klasičnog vesterna: Jubal, američki film
09:47Tata mata: Drugim očima, dokumentarna serija
10:16HAK - promet info
10:20Kućni ljubimci
10:50Vijesti iz kulture 
11:03Normalan život, emisija o obitelji
12:00Dnevnik 1
12:13Sport
12:17Vrijeme
12:23TV Kalendar 
12:37Veterani mira, emisija za branitelje
13:24Duhovni izazovi
13:57Prizma, multinacionalni magazin
14:40Eko zona
15:11Reporteri: Pretila djeca Indije
16:07Ne krivite psa: Južnoafrički psi za zaštitu nosoroga od krivolova, dokumentarna serija 
17:00TV Kalendar 
17:11HAK - promet info
17:14Znanstvene vijesti
17:20Skica za portret: Krunoslav Kern 
17:30S Međunarodne smotre folklora Ivančice, preperuše, križarice
18:00Lijepom našom: Zadar
19:10Tema dana
19:30Dnevnik
19:58Sport
20:06Vrijeme
20:08LOTO 7/39
20:1420 godina Porina, zabavna emisija
21:00Rijeka: Dodjela diskografske nagrade Porin 2013., prijenos
23:47Dnevnik 3
00:12Vijesti iz kulture
00:24Sport
00:27Vrijeme sutra
00:29HAK - promet info
00:39Filmski maraton: Skoro sasvim obična priča, srpski film
01:56Filmski maraton: Jubal, američki film
03:33Ne krivite psa: Južnoafrički psi za zaštitu nosoroga od krivolova, dokumentarna serija 
04:25Jelovnici izgubljenog vremena: Rajčice, paradajzi i pomidori
04:45Drugi format: Damir Očko 
05:2620 godina Porina, zabavna emisija 
06:05Pozitivno 
06:35Lijepom našom: Zadar
07:06Tom i Jerry, crtana serija 
07:39Moj mali planet, crtana serija 
07:44Wot wot's, crtana serija 
07:55Matkova čudovišta, crtana serija 
08:08Merlin 4, serija za djecu i mlade 
08:52Babybonus, emisija pod pokroviteljstvom
09:19Mala TV
09:25TV vrtić: Smokva
09:35Danica i magična hobotnica 
09:40Krtić prikazuje: U promet, tramvaj, most
09:45Rupert i gunđavi oblak, crtani film
09:50Teletubbies, animirana serija 
10:18Hrabri izviđači, američki film za djecu
11:45Skica za portret: Honore Daumier 
12:00Bleiburg: Spomen misa za žrtve Bleiburške tragedije i Hrvatskog križnog puta, prijenos
14:17Remek- djelo ili zlodjelo 2: Degas, dokumentarna serija 
15:22Obrtnik i partner, emisija pod pokroviteljstvom
15:54Pozitivno 
16:25Hladno pivo XXL, snimka koncerta
17:27Glazba, glazba...
17:55Rukomet, Kup Hrvatske
18:41sportska popuna
18:48Rukomet, Kup Hrvatske
19:37Okusi Australije s Lyndey i Herbiejem, dokumentarna serija 
20:02Krvava istina: Kad završi ubijanje, dokumentarni film
21:22Let 93, američki film
23:11Slike s izložbe - Simfonijski orkestar HRT- a pod ravnanjem Vladimira Kranjčevića
23:46Retrovizor: Zločinački umovi 6, serija
00:28Retrovizor: Capri 2, serija 
01:21Retrovizor: Mućke 5A, humoristična serija 
01:49Noćni glazbeni program - spotovi
05:27Noćni glazbeni program: Glazbeni specijal - 90. godina Ive Robića
06:45Veterani mira, emisija za branitelje 
07:35TV izlog, Razno
07:50Zauvijek susjedi
08:25Ninja kornjače, Serija
08:55Beyblade Metal Master, Serija
09:20Winx Club, Serija
09:50Štrumpfovi, Serija
10:15Power Rangers Samurai, Serija
10:40Zauvijek susjedi, Domaća produkcija
11:50Kauboj, Igrani film
13:40Gle tko to govori, Igrani film
15:30Provjereno, Domaća produkcija
16:35Dva smo svijeta različita, Domaća produkcija
17:00Vijesti Nove TV, Informativni program
17:10Dva smo svijeta različita, Domaća produkcija
19:15Dnevnik Nove TV, Informativni program
20:107 sekundi, Igrani film
22:00Put osvete (15), Igrani film
23:55MMA Liga (12), Sportska emisija
01:05Frajeri s plaže, Igrani film
03:05Ezo TV (18), Tarot show
04:35Dnevnik Nove TV, Informativni program
05:25IN magazin, Domaća produkcija
06:10Zauvijek susjedi, Domaća produkcija
07:15Virus attack, animirana serija
07:35Uvrnuti čupavci, animirana serija
08:00Aladdin, animirana serija
08:30Timon i Pumbaa, animirana serija
08:55TV prodaja
09:10Učilica, kviz za djecu
09:50TV prodaja
10:05Galileo, zabavna/ obrazovna emisija (S3E100/133)
11:05TV prodaja
11:20RTL Hotspot, informativni magazin (S1E7)
12:05Charlotteina mreža, igrani fim, obiteljski
14:00Okus limunade, igrani film, glazbeni/ obiteljski
16:10Krv nije voda, serija (S1E1/70)
17:10Smrtonosnih 60, dokumentarna serija (S3E1/26)
17:45Smrtonosnih 60, dokumentarna serija (S3E2/26)
18:30RTL Danas, informativna emisija
19:07RTL Vrijeme, informativna emisija
19:10Galileo, zabavna/obrazovna emisija (S3E101/133)
20:00Alvin i vjeverice, igrani film, obiteljska komedija/ animirani
21:55Kuća debele mame, igrani film, komedija
23:55Iskonski strah, igrani film, triler
02:25Astro show, emisija uživo
03:25RTL Danas (R), informativna emisija
04:50RTL Danas (R), informativna emisija
05:25Krv nije voda (R), serija (S1E1/70)
06:20Aladdin (R), animirana serija
06:50Timon i Pumbaa (R), animirana serija