Index.hr

0:34 • 31.10.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI

Tv Program

Tv raspored - HRT1, HRT2, NOVA, RTL, DOMA TV, RTL2, NET ,Z1, CINESTAR TV, TV1000, FOX LIFE, FOX CRIME

tv program

Filmovi danas


    Aktivne teme na forumu

    07:14Iza ekrana 
    07:51Hrvatska kronika BiH
    08:08Kinoteka - ciklus klasičnog vesterna: Jubal, američki film
    09:47Tata mata: Drugim očima, dokumentarna serija
    10:16HAK - promet info
    10:20Kućni ljubimci
    10:50Vijesti iz kulture 
    11:03Normalan život, emisija o obitelji
    12:00Dnevnik 1
    12:13Sport
    12:17Vrijeme
    12:23TV Kalendar 
    12:37Veterani mira, emisija za branitelje
    13:24Duhovni izazovi
    13:57Prizma, multinacionalni magazin
    14:40Eko zona
    15:11Reporteri: Pretila djeca Indije
    16:07Ne krivite psa: Južnoafrički psi za zaštitu nosoroga od krivolova, dokumentarna serija 
    17:00TV Kalendar 
    17:11HAK - promet info
    17:14Znanstvene vijesti
    17:20Skica za portret: Krunoslav Kern 
    17:30S Međunarodne smotre folklora Ivančice, preperuše, križarice
    18:00Lijepom našom: Zadar
    19:10Tema dana
    19:30Dnevnik
    19:58Sport
    20:06Vrijeme
    20:08LOTO 7/39
    20:1420 godina Porina, zabavna emisija
    21:00Rijeka: Dodjela diskografske nagrade Porin 2013., prijenos
    23:47Dnevnik 3
    00:12Vijesti iz kulture
    00:24Sport
    00:27Vrijeme sutra
    00:29HAK - promet info
    00:39Filmski maraton: Skoro sasvim obična priča, srpski film
    01:56Filmski maraton: Jubal, američki film
    03:33Ne krivite psa: Južnoafrički psi za zaštitu nosoroga od krivolova, dokumentarna serija 
    04:25Jelovnici izgubljenog vremena: Rajčice, paradajzi i pomidori
    04:45Drugi format: Damir Očko 
    05:2620 godina Porina, zabavna emisija 
    06:05Pozitivno 
    06:35Lijepom našom: Zadar
    07:06Tom i Jerry, crtana serija 
    07:39Moj mali planet, crtana serija 
    07:44Wot wot's, crtana serija 
    07:55Matkova čudovišta, crtana serija 
    08:08Merlin 4, serija za djecu i mlade 
    08:52Babybonus, emisija pod pokroviteljstvom
    09:19Mala TV
    09:25TV vrtić: Smokva
    09:35Danica i magična hobotnica 
    09:40Krtić prikazuje: U promet, tramvaj, most
    09:45Rupert i gunđavi oblak, crtani film
    09:50Teletubbies, animirana serija 
    10:18Hrabri izviđači, američki film za djecu
    11:45Skica za portret: Honore Daumier 
    12:00Bleiburg: Spomen misa za žrtve Bleiburške tragedije i Hrvatskog križnog puta, prijenos
    14:17Remek- djelo ili zlodjelo 2: Degas, dokumentarna serija 
    15:22Obrtnik i partner, emisija pod pokroviteljstvom
    15:54Pozitivno 
    16:25Hladno pivo XXL, snimka koncerta
    17:27Glazba, glazba...
    17:55Rukomet, Kup Hrvatske
    18:41sportska popuna
    18:48Rukomet, Kup Hrvatske
    19:37Okusi Australije s Lyndey i Herbiejem, dokumentarna serija 
    20:02Krvava istina: Kad završi ubijanje, dokumentarni film
    21:22Let 93, američki film
    23:11Slike s izložbe - Simfonijski orkestar HRT- a pod ravnanjem Vladimira Kranjčevića
    23:46Retrovizor: Zločinački umovi 6, serija
    00:28Retrovizor: Capri 2, serija 
    01:21Retrovizor: Mućke 5A, humoristična serija 
    01:49Noćni glazbeni program - spotovi
    05:27Noćni glazbeni program: Glazbeni specijal - 90. godina Ive Robića
    06:45Veterani mira, emisija za branitelje 
    07:35TV izlog, Razno
    07:50Zauvijek susjedi
    08:25Ninja kornjače, Serija
    08:55Beyblade Metal Master, Serija
    09:20Winx Club, Serija
    09:50Štrumpfovi, Serija
    10:15Power Rangers Samurai, Serija
    10:40Zauvijek susjedi, Domaća produkcija
    11:50Kauboj, Igrani film
    13:40Gle tko to govori, Igrani film
    15:30Provjereno, Domaća produkcija
    16:35Dva smo svijeta različita, Domaća produkcija
    17:00Vijesti Nove TV, Informativni program
    17:10Dva smo svijeta različita, Domaća produkcija
    19:15Dnevnik Nove TV, Informativni program
    20:107 sekundi, Igrani film
    22:00Put osvete (15), Igrani film
    23:55MMA Liga (12), Sportska emisija
    01:05Frajeri s plaže, Igrani film
    03:05Ezo TV (18), Tarot show
    04:35Dnevnik Nove TV, Informativni program
    05:25IN magazin, Domaća produkcija
    06:10Zauvijek susjedi, Domaća produkcija
    07:15Virus attack, animirana serija
    07:35Uvrnuti čupavci, animirana serija
    08:00Aladdin, animirana serija
    08:30Timon i Pumbaa, animirana serija
    08:55TV prodaja
    09:10Učilica, kviz za djecu
    09:50TV prodaja
    10:05Galileo, zabavna/ obrazovna emisija (S3E100/133)
    11:05TV prodaja
    11:20RTL Hotspot, informativni magazin (S1E7)
    12:05Charlotteina mreža, igrani fim, obiteljski
    14:00Okus limunade, igrani film, glazbeni/ obiteljski
    16:10Krv nije voda, serija (S1E1/70)
    17:10Smrtonosnih 60, dokumentarna serija (S3E1/26)
    17:45Smrtonosnih 60, dokumentarna serija (S3E2/26)
    18:30RTL Danas, informativna emisija
    19:07RTL Vrijeme, informativna emisija
    19:10Galileo, zabavna/obrazovna emisija (S3E101/133)
    20:00Alvin i vjeverice, igrani film, obiteljska komedija/ animirani
    21:55Kuća debele mame, igrani film, komedija
    23:55Iskonski strah, igrani film, triler
    02:25Astro show, emisija uživo
    03:25RTL Danas (R), informativna emisija
    04:50RTL Danas (R), informativna emisija
    05:25Krv nije voda (R), serija (S1E1/70)
    06:20Aladdin (R), animirana serija
    06:50Timon i Pumbaa (R), animirana serija