Drmić na pripremama zabio za pobjedu nad Jamajkom

• Drmić donio pobjedu Švicarskoj protiv Jamajke na pripremama za SP
Piše: D.R.
petak, 30.5.2014. 23:32

JOSIP DRMIĆ opet je čovjek odluke u redovima Švicarske. Napadač hrvatskih korijena donio je pobjedu Švicarskoj protiv Jamajke u Luzernu 1:0 u pripremnom susretu za svjetsko prvenstvo.

Jedini pogodak na utakmici Drmić je postigao u 83. minuti. Nekoliko minuta ranije Drmić je s dva metra promašio prazan gol suparničkog sastava, no kasnije se ipak iskupio za pogrešku. Švicarska je mogla i ranije osigurati pobjedu no bila je to večer Andrea Blakea koji je radio čuda na jamajčanskim vratima.

Do početka SP-a Švicarci će odigrati i prijateljsku utakmicu protiv Perua 3. lipnja.