• Portugal i Ekvador odigrali su prijateljski dvoboj
  • Ekvadorci su iznenađujuće slavili s 3:2
Piše: V.B.
četvrtak, 7.2.2013. 07:30

NOGOMETAŠI Portugala poraženi su u prijateljskoj utakmici u Guimarãesu od Ekvadora s 3:2.

Poveli su gosti nakon manje od 120 sekundi igre preko Antonija Valencije, a već dvadesetak minuta poslije Portugalci su preko Cristiana Ronalda stigli do izjednačenja.

Kada je pola sata prije kraja na asistenciju Nanija Helder Postiga zabio za potpuni preokret, čini se kako stvari dolaze na mjesto.

Međutim, samo minutu kasnije Pereira je zabio autogol, da bi 20. minuta prije kraja Caicedo zabio za veliku pobjedu Ekvadora.

Komentari (9)

• bakalar20   Objavljeno prije 5 godina
     Tip 1 - oba daju golTip 2 - ne daju oba ili niti jedan tim gol----------------------------------------------------Odigro je tip 1, rezultat 1:2, prolazno.

• DeTri   Objavljeno prije 5 godina
    Ekvador nije nikoga iznenadio. portugal je europski otpadak koji je nesposoban igrati od silnih veličina.

• BadBoy1982   Objavljeno prije 5 godina
    Ufff...stari zao mi je! Ja sam dobio tako da se nezalim (Nisam igrao na tu tekmu) ali jesam -3 na Hrvatsku :) Omjer je bio stravican. 25 ili tak nesto... :)

Evo upravo sada kontam koliko su Glupi ljudi koji pisu za index! Od 5 golova oni pokazuju 4 and isjecak sa 5 golova postoji i lako ga je naci na youtube. Nasao sam ga ali naravno ovi idioti nedopustaju da se stavlja link novim korisnicima! :) A sad ce mi opet zakljucati konto i naravno bez objasnjenja jer to bi bilo previse komplicirano za te idiote! Kritizirate sve ljude i ustanove koje du diktatorske a sad ce te ovaj konto zatvorim! Ma bravo licemjeri! Pa primite kritiku idioti jedni!

• Smoto007   Objavljeno prije 5 godina

• jojufff   Objavljeno prije 5 godina
    ma prijateljske su nekad zakon, juče sastavljao tiket na poslu pa sam ga malo sjebao..stavio previše parova.pogodio sam: Hrvatska 2.1, Srbija 2, BiH 2.45, Spanija 1.65, R.Irska 2.55, Škotska 1.55 i sjebe me portugal sa najmanjom kvotom od 1.35 :Dda sam malo googlao mogao sam provjeriti kako stoji taj Ecuador..nisam baš upoznat sa jačinom tih južnoameričkih reprezentacija..

Ecuador i nije tako slaba ekipa..ako ćemo gledati coca cola listu na njoj su na 12 mjestu..a mislim da odlično stoje i u kvalifikacijama za svjetsko..no svejedno sam očekivao pobjedu portugala..majku im njihovu :D